Mala som pozitívny tehotenský test a prišla mi menštruácia

miskamia1
13. aug 2020

Ahojte.

Poradíte mi prosim?
Mám doma 10 mesačnú dcérku.

Dnes som si urobila test, lebo doteraz som MS mala na deň presnú ako hodinky, mala som ju mať včera.
Test mi ukázal pozitívny (dokonca 2x)
A hneď nato som dostala kramy.
S tým, že som mala mat dvojičky a z dvojičiek mi zostala moja 10 mesačná dcérka, sa dosť takýchto veci trosku bojím, samozrejme obiednam sa na odber krvi, aby zistili hodnotu hcg..

Keby som ale nemala tu hodnotu v krvi, test by mi to neukázal, či? Myslite, že môžem byt tehotná?

MS mi meškala len deň, preto je ten test slabší, pri prvej dcérke som to mala rovnako, prvý deň meškania ale robila som si aj na 5. Deň meškania a vtedy čiarky boli už rovnaké.
Len sa mi nestalo, žeby som bola tehotná a mala aj kramy.
Stalo sa to niektorej z vás? Teraz neviem, čo si mám myslieť :(

klarissa25
13. aug 2020

@miskamia1 test mas negativny...

e1i
13. aug 2020

@miskamia1 keď je slabá čiarka alebo slabne môže ísť o biochemické tehotenstvo, chvíľu si bola a už nie si, kvázi oneskorena ms. S.

miskamia1
autor
13. aug 2020

Takýto istý test som mala pri prvej dcére a bola som tehotná 🙂 test má ducha, pretože je slabá hodnota hcg, o pár dni to bude silnejšie 🙂 pýtala som sa čisto kvôli MS, kvôli ničomu inému 🙂 aj pri dcére som po jednodňovom meškaní mala takú slabulinku čiarku

lauren8m
13. aug 2020

@miskamia1 ja som mala takto 2x, bohuzial islo o biochemicke tehotenstvo. Ak by som sa netestovala, ani by som nevedela, ze som bola, iba by mi nikdy meskajuca menstruacia prisla o par dni neskor. Skus sa otestovat o par dni neskor. Ciarka by mala casom silniet. Najlepsie test tej istej znacky. Su pripady, ked ma zena menstruaciu aj ked je tehotna, ale je to skor vynimka.

seraa
13. aug 2020

To to len cakat a urobit si test o 2 dni. Moze byt ako povedal niekto uz, ze si bola ale s ms to odišlo .. preto sa ma robit test aspon tyzden po meškaní a nie 1 den.. zbytocne to stresuje ženu.

miskamia1
autor
13. aug 2020

@seraa hej, plánujem urobiť sobotu 🙂

bonda568
13. aug 2020

Ja som mala menzes 2 mesiace a bola som tehotná

queen_mary
13. aug 2020

Kamoska mala tiez este raz cervenu, uz ked bola tehotna

miskamia1
autor
13. aug 2020

@queen_mary jej my sme si písali veľa pri našich prvých tehotenstvách 🙂 pamätáš?

jarkam721
13. aug 2020

@miskamia1 test je pozitívny. Gratulujem. Ja som mala ms pri synovi. Pri dievčatách nie.

bibkapipka
14. aug 2020

@miskamia1 ide o biochemicke tehotenstvo, mam to za sebou 2 x.

dominika304197
14. aug 2020

Ahojte chcem sa opýtať čo hovoríte na tento test, dávam v negatíve lebo je to po 10 dnoch od skúšania

jarkam721
15. aug 2020

@dominika304197 ja vidím len kanálik

snilekd233
15. aug 2020

Baby vidíte niečo alebo stále sa mi zobrazuje len kanálik :( už som z tých testov zmätená

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre