Mala som styk bez ochrany. Som tehotná?

9. feb 2023

Pred 3 týždňami som mala pohlavný styk bez ochrany(vyvrcholenie mimo mňa) na 12ty deň od styku som dostala menštruáciu, celkom bolestivú. Mám sa báť ohľadom možného otehotnenia, +sa mi zväčšili prsia( -od menštruácie su stále tej veľkosti) ???

rusalinka
9. feb 2023

Ty pošuchať tu na obrázku moja guľa a dozvedieť sa pravdu!

ana82
9. feb 2023

@rusalinka ja by som skôr navrhovala po čele si šúchať🙂respektíve si prstami pobúchať

vulka
9. feb 2023

Nemáš sa báť. Máš sa tešiť, že sa vám podarilo dieťatko.

jj298
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
marseillefan
9. feb 2023

Ženy, som ja mimo? Veď keď dostala po 12tich dňoch od styku menštruáciu, tak tehotná byť nemôže, nie? Prečo tu všetky spomínate veštecké gule???

h2
9. feb 2023

@marseillefan Stáva sa, že žena má menzes aj na začiatku tehotenstva. Ja som takto mala ešte 2x.

marseillefan
9. feb 2023

@h2 Ale to už asi nebude menštruácia, ale skôr len akési krvácanie, nie?

andreafa
9. feb 2023

teľa, nikto ťa neučil biológii?

marseillefan
9. feb 2023

@h2 Oki, už som si to našiel.. nie je to menštruácia v pravom slova zmysle, ale je to zjavne dosť bežná vec:
"Okolo 1% žien máva počas tehotenstva krvácanie podobné menštruácii, ktorého príčina sa nedá vysvetliť."

h2
9. feb 2023

@marseillefan Áno, de facto to menštruácia nie je. Ale to bežne žena nerozozná. Keď je to v čase, kedy by mala mať menštruáciu a krváca, tak jasné, že si myslí, že to dostala.

marseillefan
9. feb 2023

@h2 ďakujem za vysvetlenie a podelenie sa o skúsenosti

dusankomoj
9. feb 2023

@jj298 nepredbiehaj! To bude až v ďalšom príspevku🤣🤣🤣

simona2001
9. feb 2023

@jj298 vieš čo nemôžeš nic robiť...ani nejedz 🤣🤣 preboha to sú otazky🤣🤣

ana82
9. feb 2023

@simona2001 ja som počas tehotenstva kukala na suseda ba čo horšie sa to hanbím aj napísať aj na susedu😂 teraz už 13 rokov kukám na syna so strachom v očiach či nemá trvalé následky🙈

simona2001
9. feb 2023

@ana82 🤣🤣

ana82
9. feb 2023

@simona2001 sa nesmej sa na toho suseda podobá, ale zas to môže byť aj tým, že je to môj brat no....

simona2001
9. feb 2023

@ana82 tak to si zabila 🤣🤣

ana82
9. feb 2023

@simona2001 pekný deň 🙂 som sa už dávno tak dobre nezasmiala jak dnes, autorke veľa šťastia a pridávaj príspevky častejšie človeku to dobre padne pri robote keď preklikne z tabuliek na kocúrkovo🙊mier :D

simona2001
9. feb 2023

@ana82 to hej...aj ja som sa dost nasmiala🤣🤣

nafka0483
9. feb 2023

@majulino Ano, ved stane sa, preto jej to pisem.

sszuzu8
9. feb 2023

Daj si pokoj od toho. Ja som sa bála toho istého lebo on sa do mňa aj reálne urobil (mali sme spolu sex len raz prvý aj posledný až potom som zistila aký je hajzlik). Povedal ze to urobil naschvál (dobre som blbá). Trpla som. Menzes prišiel normálny aj keď s meškaním par dni. Na ďalší mesiac došiel NORMÁLNY. bolo mi ale vkuse zle napinalo ma na zvracanie zmenil sa mi čuch a chute.. Odmietala som ze som tehotná robila som si testy ale stále negatívne. Začalo mi aj rast brucho a som v štádiu keď si ľudia myslia ze som tehotná ale nie som. 🤦‍♀️Ja neviem co sa deje ozaj

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre