Môžem ostať tehotná aj bez vyvrcholenia?

25. dec 2021

Mám priateľa s ktorým som pomerne krátko. Pohlavný styk máme vždy chránený kondomom + prerušenie. Čítam aj skúsenosti s takouto formou ochrany a je ich dosť negatívnych tak sa obavam. Pokiaľ som mala takto chránený styk bez vyvrcholenia partnera na konci menštruácie tak môžem aj tak ostať tehotna?

jjanulienka
25. dec 2021

Tak vždy je tam nejaká šanca... ale ja som s mojim mužom 13 rokov a nikdy sme nemali žiadnu ochranu a nikdy som neplánovane neotehotnela 🤷🏽‍♀️

viestta
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
fairyprincess
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
iwesska
25. dec 2021

Sanca otehotniet pri prerusovanom sexe s kondomom je asi tak 0,01%. To by museli byt spermie Chucka Norrisa aby sa tam za takychto okolnosti dostali.

autor
25. dec 2021

@iwesska čiže sa nemusim obavat?

iwesska
25. dec 2021

A ako by si chcela otehotniet bez spermii? 🤔

googlinqa
25. dec 2021

Vždy sa môže niečo stať aj keď je šanca minimálna. Ak sa bojíš daj si predpísať antikoncepciu plus kondóm.

autor
25. dec 2021

@iwesska netuším ale keďže mam ovulaciu tak sa obavam že aj tak sa mohlo niečo stať

barborachors
26. dec 2021

Ked pouzivate kondom tak je to ok. Nemyslim ze by si s kondomom mohla otehotniet jedine zeby praskol takze je dobre sa poistit aj prerusovanim alebo spermicidnym gelom. Ja osobne nie som zastanca chemie...

iwesska
26. dec 2021

@barborachors Ako moze otehotniet z kvapiek lasky cez kondom? 🤔

barborachors
26. dec 2021

@iwesska svoj prispevok som zamazala kedze som prehliadla u autorky ze pouzivaju ochranu 🙂

autor
26. dec 2021

@barborachors Bol neporušeny, skúšala som doň po sexe dať aj vodu.

iwesska
26. dec 2021

Uplne tehotenstvo vyhod z hlavy,hladas problem tam,kde nie je.

autor
26. dec 2021

@iwesska dobre, ďakujem za odpoveď, dúfam že všetko bude v pohode

noemikatka
26. dec 2021

dievča koľko máš rokov? ty si fakt myslis ze by si mohla byť tehotná ked ste použili kondom🤔 ak sa tak veľmi bojíš tak nesexuj

autor
26. dec 2021

@noemikatka mam 19, ano myslím si to. Proste mam v hlave scenár že môžem byť tehotná

noemikatka
26. dec 2021

tak buď nemaj vôbec intímny život alebo nesexuj počas plodnich dní čo si aj tak myslím že budeš dávaš znova príspevok či si tehotná aj keď ste mali sexe neskonci cyklu 🙈

slovakboy
26. dec 2021

Keď som mal 19 tiež sme sa báli čo i len dotyku že priateľka otehotnie. Rodičia nás strašili. Ale ono to nie je take ľahké otehotnieť ak ste mali kondom. Tie percenta čo píšu že je kondom neúčinný pripadá na zle použitie zošmyknutie alebo niekto to robí najprv s ním a potom bez neho a nejaké percento sú výmysly keď muz ma kondom ale žena otehotnie s iným. Tak to musí zvaliť na neúčinný kondom. A takí paroháči potom napíšu že účinnosť kondomu je len 90%.

kiwi3
26. dec 2021

a ako si vobec dosla na to, ze mas ovulaciu? vysoko nepravdepodobne na konci menstruacie.

lucia147852
26. dec 2021

100% ochrana je len abstinencia. Keď máš mat takéto stresy tak nesexuj, očividne na to nie si zrelá

autor
26. dec 2021

@kiwi3 mám plodný hlien čiže asi to je ovulacia

noemikatka
26. dec 2021

nemusí to byť presne ovulacia ale skôr sa k nej blizis

autor
26. dec 2021

@noemikatka tak je to taky všelijaký hlien takže možno ešte len bude ovulacia

autor
26. dec 2021

@noemikatka nevyznam sa veľmi v tom, len viem že ovuláčny hlien je klzky, priesvitný a ťahavý

sofia_sim36
30. jan 2022

Zdravím prosím ťa ako si teda dopadla? Testy alebo nieco si si robila ?

autor
31. jan 2022

@sofia_sim36 dostala som menštruáciu normálne

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre