Mali ste na začiatku tehotenstva kŕče ako pred menštruáciou?

2. aug 2021

Mali ste niektorá krce ako pred menstruaciou na zaciatku tehotenstva? Ze ste si mysleli ze dostanete krámy? Uz 3 dni mi to meska je mi nevoľno a stále mam pocit ze uz som dostala krámy a nic

sasha10
2. aug 2021

To je určite individuálne, sú žienky ktoré mali na začiatku tehotenstva akoby menštruačné kŕče, ale môžu to byť kŕče k MS ktorá príde dnes, zajtra...nikto ti neodpovie lepšie ako test 🙂

vahcaac
2. aug 2021

Ano mala som to tak a teraz som v 9 týždni. Ale určite to automaticky neznamená tehotenstvo. Ak máš ale pozitívny test, takéto kŕče sú normálne. Ak je negatívny, môže to mať xy iných dôvodov.

nairia
2. aug 2021

ja som mala... a kedze sa to tahalo tyzden a kramy nikde (zvycajne do 3 dni od takychto vykrikov dosli), robila som test.

roztlieskavacka
2. aug 2021

Ja som to napríklad nemala vôbec 😀 skor potom v neskorších týždňoch pichanie vo vaječníkoch

tamvtme
2. aug 2021

Ano, par dni mi meskali a mna bolelo podbrusko a mala som pocit ze uz uz dostanem, furt som behala na wc presvedcena, ze uz to prislo a stale nic...😁

zuzzana12
2. aug 2021

Ahoj, ja som mala (aj mam) ale len také slabé a to veľmi skoro, už týždeň pred očakávanou ms, ale neprišla a som tehotná (6tt)...tak zakaždým ked ich pocítim, trpnem, či sa ešte nespustí

marticka85po
2. aug 2021

Ja som na zaciatku nemala krce. Mala som len take tlaky,a pocity na menstruaciu od 7tt do 10tt.potom to preslo

lucka932021
2. aug 2021

Ahoj ja som tak mala pri prvom tehotenstve aj jeden krát špinavý výtok s krvou a nakoniec som bola tehotná. A však potrebovala by som poradiť aj ja som pol roka doraz 7 mesiace po pôrode menzes som mala prvý 7 júna a skončil 14 júna robila som aj ovulačne testy keďže kalendár bol pred tým nepresný. Od ukončenia menštruácie som nemala ďalšiu menštruáciu je tomu už 28 dní a menzes stále nikde, mali sme pohlavný styk bez ochrany a naplno nie raz a však otázka znie teraz minulý týždeň som robila piatok sobota 2 testy pozitívne a včera a dnes a boli negatívne. K doktorke už som objednaná. Za každú odpoveď vám ďakujem. Príznaky som ani pri prvom nejaké nemala iba jemná bolesť v podbrušku ako sem tam aj teraz niečo za cítim ale je to jemná bolesť občas. Pekný deň prajem

via88
2. aug 2021

Ano

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre