Mali ste pocit, že ste tehotná?

mia0749
4. sep 2020

Menzes som mala pred 10dnami a mali sme s muzom nechraneny sex aj sa do mna 2x spravil sme nie v ten isty den. Mali ste niektora taky pocit ze vedeli ste ze ste tehotna ? Proste taky tusak-pocit ze sa to stalo?

veronikaszabova
4. sep 2020

@mia0749 kolko si od ovulacie? Nie od sexu...

mia0749
autor
4. sep 2020

@veronikaszabova Myslim ze ju prave mam

noami12
4. sep 2020

@mia0749 prepáč ale máš práve ovuláciu a už máš tušenie že si tehotná? 🙈😂 Aha 😂😂😂
Nepoviem nič keby niekedy pár dní pred menzesom očakávaným... Ale rovno cez ovuláciu?

veronikaszabova
4. sep 2020

@mia0749 tak to tehotna 100% nie si

mia0749
autor
4. sep 2020

@veronikaszabova Nemam pravidelny menzes nemala som ho 3mesiace nepocitam si kazdy mesiAc ovulaciu tak ja som len typla? Nehovorim na sto percent ze to je ale proste je to tusak taky ze sa to stalo ovulaciu mat nemusim. Den pred ms sa muz spravil do mna prvy krat ms trvala 6-7dni ,skoncila mi pred 10dnami

mia0749
autor
4. sep 2020

Typla som si kvoli tomu ze mam bolesti v krizoch aj pod brusku a Viem ze pri ovulacii to je normalne

noami12
4. sep 2020

@mia0749 tak ak sa spravil pred MS do teba tak určite tehotná nebudeš 🙂 pokiaľ plánuješ otehotnieť a nevieš si odhadnúť ovulácie a ešte aj MS ti chodí všelijako tak ti odporúčam navštív gynekológa nech ti nasadí nejaké lieky aby sa ti upravil cyklus a skus si kúpiť ovulacne testy

ayanamirei
4. sep 2020

@mia0749 kazda jedna zena MUSI mat ovulaciu, bez nej proste k oplodneniu vajicka nedojde. Takze pokial si myslis, ze ju mas teraz, tak tehotna nebudes

havana40
4. sep 2020

Ja som to mala 2x ten "TUSAK" ze som tehotna a 2x potvrdene 🙂

bjl0803
4. sep 2020

@mia0749 áno bolo to tak na 80% že som tehotná cítila som to na prsiach ....boli proste iné ....také plne bolestivé ....a kedze sme sa snažili o bábo tak podľa tohto som tušila ....podarilo sa

mia0749
autor
4. sep 2020

Ja si ovulaciu nesledujem len proste nieco je ine ako pred tym mozno sa podarilo uz pred tym ja som pisala ze v poslednych dnoch sa do mna spravil muz nie ze to bolo prvy krat ... takze moze to byt ze uz sa to stalo pred tym. Prvy priznak pri prvom tehotensve bolo ze som nemohla spat viac na bruchu bol to proste taky zvlsnty pocit nemohla som,pri druhom tiez a teraz to mam tak isto

ankare
4. sep 2020

@mia0749 napis, ako si dopadla. Držím palce

dejna_
5. sep 2020

@havana40 aj ja tak 😁 ale pri druhom to nevyslo 😓..missed ab.

nikoleta14
5. sep 2020

Ahojte baby chcela by som vás poprosiť o radu a vaše skúsenosti. Poslednú menštruáciu som mala od 24.7 do 27.7 a odvtedy nič robila som si aj tehotensky test ktorý vyšiel negatívne ovulácia mi skončila pred 2 dňami a urobila som si včera aj dnes ovulacny test ktorý mi vyšiel pozitívne a nato som si spravila aj jeden tehotenský test. Keď som volala so svojím lekárom tak mi odporučil počkať ci príde ďalšia menštruácia ak nie mam si spraviť ďalší test a ak by aj ten vyšiel negatívne mala by som ísť na kontrolu. Ale včera som mala aj biely výtok. Neviem co si mam otom myslieť pripájam aj fotky z dnešných testov

cervenaruza123
5. sep 2020

@nikoleta14 Ja som tak raz mala a ovulacne tesy pozitivne asi tyzden vkuse a az potom prisiel menzes. Musela som mat komplet rozhadzane hormony ten mesiac. Dalsi cyklus uz bol normalny.

magduska2
5. sep 2020

No ja som vzdy (2x) presne vedela ,že som tehotna...citila som nejaku zmenu,neviem to opisat..skrátka som bola 🤷‍♀️

nikoleta14
5. sep 2020

@cervenaruza123 takže myslíš ze tam nemôže byť šanca otehotnenia alebo mam počkať ako mi lekár kazal

mia0749
autor
5. sep 2020

@magduska2 Ja to nejak tiez tak tusim ze som,nieco je ine ako pred tym taky pocit mam a je to uz par dni to iste ...vcera v noci som sa prebudila nato ze mi je zle od zaludka a nemohla som viac spat

cervenaruza123
5. sep 2020

@nikoleta14 Sanca je vzdy ale ked mas testy negativne, tak je mala. Niektorym ale testy ukazu velmi neskoro. Je to velmi individualne

zanettka1111
5. sep 2020

Áno ja som mala také tušenie že som tehu, aj tak bolo.. Dokonca som mala tušenie že to bude dievčatko a je tak... 🙂

nikoleta14
5. sep 2020

Mam kamošku co jje test ukazoval 2 mesiace negatívne a pritom bola tehotná to je to ze každá žena je iná. Ale toto sa mi stalo prvýkrát pretože každý mesiac mi vždy prišli pravidelne maximálne meškali 1 deň a teraz mi meškajú už 16 dni

mia0749
autor
13. sep 2020

Neviem ci vidite aj vy alebo sa to zda len mne je to sice skoro ale je mi fakt Strasne zle . Ci to je len ciarka ze tam to malo byt to sfarbenir ak by to bolo ono

mia0749
autor
13. sep 2020

Prikladam este jednu fotku

sense
13. sep 2020

@mia0749 k o lko ti mešká

mon29
13. sep 2020

Ano, pri obidvoch som vedela, ze sa to podarilo

mia0749
autor
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
mia0749
autor
13. sep 2020

@sense no Ono mi este nemeska, pocitala som si ze od plodnych dni to je 14dni tak skusila som len tak Viem ze je skoro ale tak zvedavost ...

sense
13. sep 2020

@mia0749 tak počkaj ešte ale nejaký duch sa tam javí ak bol foreny do 5 min

mia0749
autor
13. sep 2020

@sense ano bol foteny do 5min ,ved to ze nieco tam vidim ale neviem ci to len si namyslam alebo fakt to tam je

dejna_
13. sep 2020

@mia0749 no na tej jednej foto sa to javí ako naozaj jemnulinky duch ...ale naozaj treba ešte počkať a testovať neskôr niekedy to zbytočne stresuje ...alebo skúste digitálny clear blue test ten ukáže už od 1 tt

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre