Používame cookies. Viac informácií tu. OK

Mali ste pozitívny výsledok testu a nebola ste tehotná?

stanca22
18. jan 2012

Mne ukázalo raz že som a dva krát nie, Vy ste na tom ako?

natalia
19. jan 2012

ahoj,aj mne ukazal test- woman secret falošny vysledok až dvakrat pozitivny a nebola som 😒

stipec
19. jan 2012

Bezne dostupne tehotenske testy su uz velmi citlive a zaznamenaju aj skore "tehotenstvo". Su citlive na hCG hormon, ktory produkuje ludske - zenske telo len v pripade, ze dojde k oplodneniu a nasledne uhniezdeniu vajicka - zaciatok tehotenstva, avsak to este neznamena regulerne tehotenstvo, lebo velmi vela krat sa moze stat za zivot zeny, ze sa toto udeje a potom v riadnom termine pride menstruacia alebo trochu neskor a toto oplodnene vajicko sa neudrzi a odide. Pokial si test nerobite, vlastne ani neviete, ze sa nieco takeho udialo a povazujete prichod menstruacie za normalny a vobec neriesite tehotenstvo. Tu vyvstava otazka, co sa povazuje za tehotenstvo, ci moment kedy vase telo zacne produkovat hCG hormon, alebo vtedy ked je mozne zaznamenta USG tehotenstvo bez akcie srdca zarodku alebo vtedy ked je mozne zaznamenat USG srdcovu akciu zarodku? Kazdy clovek ale aj lekar ma na to iny nazor.

danjelca
19. jan 2012

teraz sa to práve stalo v téme prvosnažilky..a ukázalo 4 pozitívne testy..

lucka1987
19. jan 2012

dva roky som testovala rapi clearom a ani raz mi neukazal falosne pozitivny test

Tu začni písať odpoveď...

Odošli