Mamatesty

24. sep 2021

Ahojte. Aj vam tak kanaluju tie mamatesty? Test co test, a mam kanal. Uz zo srandy som si dnes na 15dc spravila test a tak zas kanal 🤔🤦‍♀️ (necakala som, ze bude pozitivny- nerealne, len som chcela vediet, ci zas vyjde kanal).... mamatesty nikdy viac 🤷‍♀️

mikasz
24. sep 2021

Mne mamatest nikdy neduchovali, ked bola ciarka, tak som naozaj aj tehu bola 🤷🏼‍♀️

riderka1
24. sep 2021

odporúčam testy značky Woman Secret

petkasaurus
24. sep 2021

Ja som s nimi bola spokojná

autor
24. sep 2021

Neviem ci to budete aj vy vidiet. Ale proste toto je nerealny duch.

zuzanockamt
24. sep 2021

Čiarku ukazovali len v tehotenstve, tak ako aj tie iných značiek.

sandrika1986
24. sep 2021

Mne pekne vždy ukázali dve čiarky ...

sylvia_123
24. sep 2021

Mne vcera vysla krasna druha ruzova ciarka, uz som sa tesila (testujem rok a 3/4 nimi a len raz boli takto pozitivne ked som bola tehu, len to nedopadlo dobre).. a vcera som spravila pre istotu iny test a ten negat, dnes negat aj mama test aj druhy test. Cize uz ani ja im nedoverujem 🙂

autor
24. sep 2021

@sylvia_123 ja som vyskusala uz viac testov, za tu dobu co sa snazime, a skoro na vsetkych bol nejaky tien- asi mam dobre oci 🤷‍♀️😂 alebo to len chcem vidiet.

sense
24. sep 2021

Tak tien nie je čiarka a neznamená pozitívny test, tien môže byť aj kanálik... Ak by bol test pozitívny tak netreba nič hľadať... Ale verím ze žena kt veľmi chce byť tehotná vidí aj to co tam à v každom tieni vidí pozitívny test

veronice
24. sep 2021

Skusala si aj women secret? Za mna su WS uplne top. Bud ukazali nieco a bola som tehotna alebo neukazali vobec nic a tehotna som nebola.

autor
24. sep 2021

@sense mas pravdu. Proste oci to len chcu vidiet.
Ale tentokrat som sa zabavila, kedze na 15DC mi vyslo to co je na fotke. Je mi uplne jasne, ze je to kanal.
@veronice skusala som asi pred 3ma mesiacmi, tycinkovy. A bol tam zas kanalik. Tie pruzkove som neskusala.

petkasaurus
24. sep 2021

Prepac, ja na tej fotke nevidim ani kanalik

marianna_peskova
24. sep 2021

Na fotke nevidieť ducha. Možno kanálik, ktorý je tam od výroby. Ja na Mamatesty prisahám, vždy mi ukázali správny výsledok. Ale ak si s nimi nespokojná, vyskúšaj Ladymax.

esmee3
24. sep 2021

To bude len kanalik, keď máš hcg v tele tak je ten duch trosku silnejší ako na foto tu, tu je 100% hcg v tele. A väčšinou musí ukázať do toho limitu, lebo potom sú tie kanáliky viditeľne aj po vyschnutí trosku, väčšinou sa na foto nedajú zaostriť

autor
24. sep 2021

@esmee3 bolo to v limite. A viem, ze je to 100% kanal. Len nech si baby radsej lupuju ine testy, lebo tieto stoja za 💩. (Moj nazor, nikomu neberiem ak ma iny nazor). Mozno v minulosti boli paradne, viem ze vela zien ich v minulosti chvalilo. Ale teraz poslednu dobu katastrofa

vee17
25. sep 2021

Mne napríklad tieto tri dni, robil slabulikinkeho ducha. Bolo ho vidno voľným okom a každý deň trošku silnejší... A dnes ráno úplne biely 🤷
Ale ja mám ešte 4 dni do MS (áno viem, strašne skoro, načo tak skoro- neviem a neviem, mala som ovulku tesne po skončení MS, takže oveľa skôr ako mávam a chcela som, boli doma no :D ) všetky ostatné značky úplne negat. Len táto jedna duchovala, taaak neviem ani ja čo si myslieť
( Konček je roztvoreny lebo bol prilepený na papieri)

petkasaurus
25. sep 2021

Kanálik ked nasiakne, samozrejme, ze je ho vidiet, lebo je to kanalik, prehlbena cast.. Ale nie je zafarbeny.. Od pozit. testu ho je rozoznat.

monka105
25. sep 2021

Mne ukazoval mamatest krásne ružové čiarky a tehotná som teda nebola. Odvtedy nikdy viac. 😄 ale hold to je moja skúsenosť.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre