Máte skúsenosti s baby top testom?

10. jan 2020

ahojte zienky..mate skusenosti s baby top testami?..lebo strasne vela tu citam ze ukazuju falosne pozitivny vysledky..ja som si teraz robila pred dvoma dnami aj dnes a su tam jasne viditelne druhe ciarky na oboch..ale tak teraz neviem co si mysliet..

jenisjenis
10. jan 2020

Aj ja si myslim ue su menej kvalizne.. Niekedy ukazovali menej alebo slabo. Ale ked su 2 a vidis ich tak to plati. 🙂 Aj ja som to tak mala ale aj tak som kupila aj iny test pre istotu 🙂

zdencaaaa
10. jan 2020

Ak su jasne viditelne ciarky tak nie je o com, si tehotna, gratulujem

haaadanka
10. jan 2020

nie je veľmi kvalitný.. mne ako prvý začal ukazovať Intimed... a až o pár dní na to digitálny Clearblue 🙂

autor
10. jan 2020
haaadanka
10. jan 2020

tak, ale tu si jasná 🤰🏻

uhgara
10. jan 2020

A meska ti aj menstruacia? Ak ano, tak je to jasne, lebo test je s krasnymi dvoma ciarkami.

autor
10. jan 2020

@uhgara praveze nie mam dostat o 5 dni

autor
10. jan 2020

@uhgara ale ja mam nepravidelny menzes

autor
10. jan 2020

ale ja mam nepravidelny menzes

uhgara
10. jan 2020

Aha, no tak este pockaj, ci ti bude meskat aj menstruacia a potom ked tak zbehni k doktorovi.

daniella30
10. jan 2020

Ak tuzis byt tehu tak ti drzim palce, ale mne tento druh testu ukazoval taketo a boli falosne. Riad sa najlepsie tym, ze kym nie je druha ruzova tak nic. Je ale pravda, ze na zaciatku tehu som aj ja mala na inych testoch najprv sivu az neskor ruzovu farbu druhej ciarky. To som ti ale pomohla 😀

autor
10. jan 2020

@daniella30 to hej teda :D

olivia2001
10. jan 2020

Ahoj tiež som to takto mala, urobila som si na druhy den rano a už bola silnejšia a už som na začiatku 6mesiaca😀 takže Gratulujem.

autor
10. jan 2020

@olivia2001 ja som si robila jeden vcera rano a tento dnes rano..obe taketo ciarky 🙂

olivia2001
10. jan 2020

Skus počkat ešte tak 2dni a uvidiš ked tak zbehni k svojmu gyn😊

autor
10. jan 2020

spravia som ešte test z inej znacky a to iste //

olivia2001
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
olivia2001
10. jan 2020

Počkaj ešte den,dva pridavm ti moje testy prvy a treti den vidno trošku rozdiel.

miriamn76
10. jan 2020

Mne ukazal 4 dni pred

kajkaa27
15. máj 2020

Ja som mala najprv jednu ciarku a druha bola cez stred to bolo cca do 3 minut, a potom o cca 10 minut tam ukazovalo jednu silnu a druhu slabšiu ciarku, mala som baby top test tak neviem ci bol chybný alebo sa to počíta, jasne ze si zajtra kúpim inú značku, ja len ci nemáte niektorá skúsenosti? Pridávam fotky.

babyttcirl
7. jún 2020

Dievcata tak AJ ja mam s tymto testom. Clearblue mo pekne ukazuju ale toto akoze ukazuje ale slabsie. Iba jeden test som robila a podla mna niensu dobre. Tiez som ho robila poobede. Radsej cleaeblue

vika19
15. aug 2020

Ahojte nam vyšli 2.čiarky ružova a šeda môže byt tehotna ? Ked nie su obydve ružove ?

kajkaa27
16. aug 2020

@vika19 podla mňa môžte,mne sa ukazala len jedna druha až po 20minutach,myslela som ze to neplatí už ale kúpila som si iny a bol jasny a som už v 20tt. Skúste si urobiť iny test tieto neodporúčam.

macicka111
12. nov 2020

Ja našla na teste na druhý deň .ale to už asi neplatí po takej dobe či

maria037
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
bam11
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
marhulka155
4. jan 2021

@macicka111 ako Vám to dopadlo prosim? Mám to teraz rovnako a najskôr ďalší kúpim až zajtra večer...dakujem

macicka111
5. jan 2021

@marhulka155 vtedy bol negatívny

macicka111
5. jan 2021

Teraz meškajú 4 dni ,kúpila znovu ten test a znovu ukázalo toto. Neviem ty testy sú divné 🤔

bam11
10. jan 2021

@macicka111 ja som mala dva takéto 4dni pred MS, zatiaľ čo pepino mi neukázal nič a 25kovy ducha.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre