Menzes mi mešká 12 dní a mám negatívny test

labanka
9. máj 2012

caute babule som tu zas a znova.....MS mi meska 12 dni, pred 3 dnami som robila test a negativny ☹ prsia ma bolia, su naliate, bolesti krizov uz asi tyzden, pichanie v podbrusku ziadne (skôr pichanie zospodu - akokeby krcok, netusim), vytok biely - mliecny, nesvrbi.
Bazalna teplota merana poslednych 5 dni - 37 stupnov, 37 stupnov, 36,9 stupnov, 36,9 stupnov, 37 stupnov.
Ovulacny hlien bol cca na 22 DC........ 😉
Kedy mi tehotensky test ukaze 100% vysledok?

labanka
autor
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
marya
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
katren
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
zabka88
9. máj 2012

@labanka vyzerá to dobre , drž sa 🙂

labanka
autor
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
veron_dorusincova
9. máj 2012

@labanka ja som mala to iste, ms meskala 2 tyzdne, prsia ako keby som uz tehotna bola, asi 10 testov spravenych, vsetky negativne..ale nakoniec ms dosla..ale mozno u teba to bude inak..drzim palce 😉

marya
9. máj 2012

@labanka ja som to myslela tak, ze katren to fakt bavi, vyhladavat uz existujuce temy 🙂 , skor som sa chcela zastat Teba, chapem, ze si nechcela liezt do starej, novu si tu baby skor vsimnu, takze ja by som tiez radsej vytvorila novu 😉 🙂
a kolky DC si teraz ? ovulacia moze nastat aj 2-3 dni po ovulacnom hliene, mohla byt teda aj neskor...

tea333
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
labanka
autor
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
labanka
autor
9. máj 2012

@marya som 40 Dc ☹

belanka
9. máj 2012

aj ja som mala pri 2.tehu negatívny test a to mi meškala asi 2 týždne.potom mi jedného dňa bolo na figu(moja mladšia je teda akože črevná chrípka 😀 ),len tak som si povedala,že skúsim ďalší test a ten bol pozitívny 😉

labanka
autor
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
katren
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
tea333
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
katren
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
marya
9. máj 2012

@labanka podla toho si dnes 16-18 dni po ovulke, to by uz testik mal ukazat, ale pises, ze si si robila pred 3 dnami, tak skus zajtra rano 🙂 podla priznakov to vyzera slubne, tak drzim palceky a daj potom vediet 🙂

labanka
autor
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
katren
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
labanka
autor
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
katren
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
labanka
autor
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
katren
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
bettypo
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
romea
9. máj 2012

@labanka ak si mala ovulacny hlien na 22dc ovulka mohla nastat aj za 2 dalsie dni takze ak si teraz 40 dc tak poovulacna faza trva 16dni co by si mohla byt teda tehu bo normalne je od 11 do 14 dni potom prichadza mrcha takze skus rano spravit ipat test mohla by byt ciarocka mozno este trochu slaba potom vyskusaj opat za 2 dni hcg sa zvysuje obden dvojnasobne. Ak by bol negativny treba zbegnut doktorovi moze to bytvhoci co od anoovulacneho cyklu az po neprasknuty folikul ale verim ze to bude miminko 🙂

labanka
autor
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
danu
9. máj 2012

@labanka skus sa opytat v temach, na ktore ti dala linky katren

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre