Menzes mi mešká 2 týždne. Ide o uhniezďovanie?

biolady
4. júl 2015

Ahojte mamicky. Mam nepravidelny cyklus, vacsinou ak meska, je to maximalne 3-5 dni. Teraz mi ale meska uz dva tyzdne. Skoro tyzden uz citim obcasne pobolievanie v podbrusku, akoby MS. Ocakavam ju kazdy den, ale stale nic. Nespinim. Okrem toho necitim ziadne ine znaky. Myslite ze by som mohla byt tehu? Alebo kedy urobit test? Dakujem. 🙂

chmurkaxy
4. júl 2015

Ak ti meska, test ti uz ukaze.

1234lubka
4. júl 2015

moja, nepravidelny cyklus je ked ti to chodi raz za dva tri mesiace, ked rozdiel medzi cyklami je vacsi ako 22dni (napr raz 34 raz 51)a nie ked ti meska 3-5dni. Po druhe je tu vela kraaasnych for a otazok na tuto temu. testtki a vies

lavinis
4. júl 2015

no ak ti mešká dva týždne, neviem, na čo čakáš 🙂

pribinak
4. júl 2015

Ja sa inteligentne spytam: preco si neurobis test? To ti da presnejsiu odpoved, ako nase: mizno si, mozno nie

danna85
4. júl 2015

Ked Ti MS meska dva tyzdne, test by Ti uz mal ukazat dve ciarky v pripade, ze si tehotna.

cerez
4. júl 2015

Mne keby meškalo dva týždne, tak som už po 5 dňoch či týždni v lekárni a kupujem tehotenský test. Obdivujem ženu, ktorá dokáže pokojne čakať a čakať a čakať. Tebe klobúk dole! 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre