Menzes mi mešká 9 dní. Mám sa tešiť?

jaja875
11. máj 2021

Ahojte dnes som bola na vyšetrení u gynekológa a robil mi vnútorné sono a povedala mi že mám dosť zväčšenú membránu či čo to nezapametala som si ten názov 😑😑 MS mi meska 9 dní a bolia ma bradavky strašne na dotyk a zobrala mi krv a ze zajtra budem mať výsledky. Stalo sa vám niečo take? Ďakujem , nenašla som žiadne fórum čo by sa týkalo tohto.

malinoismum
11. máj 2021

@jaja875 máš vysokú sliznicu, nie zväčšenú membránu...to znamená že sa buď menštruacia rozbehne alebo sa “deje “ uhniezdovanie,... Každopádne Vám držím palce 🙂))

amelie2017
11. máj 2021

Neviem, pri 9 dnovom meskani by podla mna uz videla aspon dutinku.

nicollette332
11. máj 2021

a test si si nerobila?

amelie2017
11. máj 2021

Tu mi meska 6 dni a uz vidno. Jedine, ze by si mala dost posunutu ovulaciu.

zooeynka
11. máj 2021

@jaja875 preco si neurobis test???

babulka97
11. máj 2021

@jaja875 stačí zobrať test a zistiť

hanka555
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
kkovacovak
11. máj 2021

@jaja875 a test je pozitívny? Nemusela nič vidieť ak bola posunutá ovulácia. Ja som bola po viac ako troch týždňoch od predpokladanej ms u dr a videla len gestacny a žĺtkový vak. Takže je stále možné že tehotná ste

snazilka_bio_mamka
11. máj 2021

membrááána lol :D ale ako fakt, urob si test, vyše tyzdna ti meška MS, co ti v tom brani?

miska992
11. máj 2021

@jaja875 spravit test. Ak.mas pravidelne cykly cca 28 +- uz by mal test na 100% ukazat. Mne meskalo 3 dni a na uzv uz bol gestacny vak. Drzim palce aby to vyslo tak ako si prajes!😊

jaja875
autor
11. máj 2021

@amelie2017 to čo je tam pokreslene vravela že to mám dosť zväčšené že to môže byť tehotenstvo ale hľadala nejaký vak či čo to a ešte nebolo vidieť ale keď som jej vravela že som mala silný výtok a veľmi ma bolia na dotyk bradavky tak môže ísť o tehotenstvo. Zobrala mi aj krv a zajtra budem mať výsledky. Lenže mňa po Tom vyšetrení začalo podbruško bolieť .

jaja875
autor
11. máj 2021

@jaja875 to bábo v strede si nevšímajte to je ultrazvuk z netu stiahnutý nie je môj 🙂

jaja875
autor
11. máj 2021

@jaja875 a testy mam negatívne , ale že môžem byť ešte v skorom tehotenstve

malinoismum
11. máj 2021

@jaja875 áno, ako som napísala vyššie - sliznica je vysoká, príde menzes.
Keďže testy negatívne.... uvidis sama

kkovacovak
11. máj 2021

@jaja875 testy ešte nemusia ukazovať tehotenstvo po 9tich dňoch od ms. Treba proste ešte počkať. Buď príde ms alebo testy ukážu neskôr pozitivitu. Skúste test ešte o pár dní

luciabasistova
11. máj 2021

@jaja875 mne menzes meškal 19 dní a doktorka na ultrazvuku nevidela nič.. Testy som mala pozitívne.

alica_matejka
11. máj 2021

@luciabasistova tak to mala asi nejaky slaby ultrazvuk, ked este nic nevidela, nie?

luciabasistova
11. máj 2021

@alica_matejka neviem no nevidela nič.. Az o ďalší týždeň som prišla na ultrazvuk a bolo vidno vak.. Ale ja som mala nepravidelný menzes.. Každý mesiac stále inak..

alica_matejka
12. máj 2021

@luciabasistova aha, no tak v tomto pripade asi treba len pockat a uvidi sa, ci ide o tehotenstvo alebo nieco ine.

jaja875
autor
12. máj 2021

@alica_matejka dnes mi volala že krvné testy sú negatívne a ak sa mi MS nespustí do 2 týždňov tak mám prísť

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre