Menzes mi mešká štvrtý deň a test je negatívny

kaia111
16. apr 2018

Ahojte zienky, prosim vas existuje sanca ze by som mohla byt tehotna? Cyklus mavam pravidelny 27 dnovy. MS mi dnes meska stvrty den. Testy som robila dva, oba boli negativne. Jeden bol Dr.Max babytest a druhy bol Pepino tehu test. Planujem samozrejme aj ist k lekarke, ale dali mi termin az na 25.aprila. Krcok mam nizko a tvrdy, ale bez vyrazneho hlienu. Zatial ziadny vytok. Mam akurat dost cudne pocity v podbrusku, akoby tlak alebo take nieco. Toci sa mi hlava, meriam si krvny tlak a mam dost nizky. Trosku vyraznejsie citim vone, syr, kavu alebo sprchovy gel... Prsia mam citlive, ale zas nijako extra. Styk mame s partnetom pravidelne 3-4 krat za tyzden a nechranime sa, dietatko by sme chceli. Uzivala som aj HAK, ale vysadila som v septmbri 2017. Mate niekto podobne skusenosti s negativnym testom, ale boli ste tehotne? Kedy ste to zistili? Dakujem a zelam vsetkym krasny den 🙂

kaia111
autor
19. apr 2018

U nas to teda nevyslo😞ms sa vcera vecer dostavila v sprievode velkych bolesti a poriadne silna...sme trosku smutni ale tak snad sa nam cim skor podari...drzim palceky vsetkym snazilkam❤️

anoushka33
19. apr 2018

@kaia111 Ahoj. Inak ak sa snazite o babatko, je lepsie mat styk menej casto... (medzi sulozami aspon 2 dni), aby mali spermie cas dozriet a aby ich bolo viac schopnych najst tvoje vajicko ci vajicka 🙂. Ked sme riesili prve babatko, stretli sme sa aj s doktorom odbornikom v reproducnej medicine a prave toto mi poradil : prilis casty styk je v obdobi snazilkovania skor zbytocny. Dolezite je, aby ste sa trafili do okolia ovulacie a partner mal dost zivotaschopnych spermii... 🙂. Inak manzel absolvoval a vysetrenie spermiogramu, v tom case bol vysledok na zaplakanie, nasadili sme zinok (priaznivo posobi muzsku plodnost ,poraila nam lekarka), snazilkovali sme sa v obdobi plodnych dni len a raz a vyslo to prirodzene... pravdou vsak je aj to, ze som sa na babatko prestala tolko sustredit, vysledok spermiogramu nas dost vyplasil :(. Aj to mozno pomohlo : prestat mysliet na to, ze chcem dieta 🙂.

kaia111
autor
19. apr 2018

@anoushka33 dakujem za radu toto som este nepocula ze treba byt v laske striedmejsi ale skusime mozno to vyjde😊o babo sa snazime od septembra ako som vysadila hak a stale nic tak uz sa zacinam trosku bat ci sme v poriadku...muz ma z prveho manzelstva tri zdrave deti takze je pravdepodobne ok len sa obavam ci mne dlhodoba antikoncepcia neuskodila😞brala som ju 5 rokov bez prestavky...uvidime ako dopadneme dakujem za rady aj povzbudenie❤️

nikoletamisinova
15. jún 2022

3 deň mešká mrcha a ten je negatívny. Čo to môže byť

nika22r
27. mar 2024

ahojte chcela by som sa spýtať či aj z vás doktora to mala alebo vedeli by ste mi povedať či je to menzes som mala na posledy 24.2. 2024
mala som pred týždňom 3 dní hnědý výtok s krvou žiadne bolesti menzes mi mešká 4 dní mam vodnatý výtok test som si robila ale negatívny môžete byť tehotenstvo? Ďakujem

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre