Menzes mi mešká, test je negatívny a podbruško ma pobolieva

buchtickasima
2. okt 2017

Ahojte. Mam 25dnovi ciklus. 26.9 som mala dostat menzes ale neprisiel. Robila som si tehu test ale vysiel negativny. Vzdy ma pobolieva podbrusko minimalne 1-2 dni pred menzesom no teraz ma pobolieva uz tyzden. Jedno tehotenstvo mam za sebou, mala som naliate prsia a podla toho som to aj vedela no teraz neviem co si mam mysliet. Prosim poradte dakujem

rebelka3333
2. okt 2017

Toto zaujíma aj mna presne tak isto to mám dneska som si robila test a niesom ani menštruácia neni ani kŕče nemám čo mávam pred dosť silne ... nechápem

l3yla
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
viskupovaandrea
2. okt 2017

@buchtickasima
Ahoj skus si test zopakovat za take dva dni a ak bude negativny tak musis ist ku gyn.na vysetrenie. Moze to byt tehu, moze to byt zvysenym stresom- ja ked mam viac stresu tak mi menzes meska aj 2tyzdne a potom sa spusti, moze to byt chripkou ak si bola chora a brala si lieky( mne tiez vtedy meska menzes) alebo nieco horsie ( mojej mame zistili rakovinu maternice na zaklade toho ze sla ku gyn.s tym ze nema menzes) 😔
Nejlepsie urobis ak pojdes ku gyn.a tam ti presne povedia ❤

kristin3558
2. okt 2017

Ahojte baby,vždy som mala pravidelný cyklus.. 2 negatívne testy, návšteva u gynekológa a menštruácia mi mešká 18 dní dokonca pred par dňami som mala pichnutú vyvolávačku a stále nič.. Som unavená, necítim sa na to aby som mala dostať menzes brucho ma boli hlavne ráno alebo ak sa námaham alebo len pár metrov trošičku zabehnem... Co si myslite o tom vy môžem byť tehu??

buchtickasima
autor
3. okt 2017

Robila som si test a zas negativny tak neviem

ddomka
16. jan 2018

@buchtickasima Ahoj chcela som sa opýtať ako si dopadla momentálne mám podobný problém štvrtý deň mešká a včera som robila test a nič.. Ešte chcem vydržať možno zajtra spravím.

kristin3558
21. feb 2018

@ddomka menštruáca mi meškala 58 dní a nebola som tehu len sa mi ovulácia posunula o 58 dní

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre