Menzes som dostala o 4 dni skôr

arelka
13. jún 2017

Ahojte baby s priateľom sa snažíme o bábätko už druhý mesiac. Skúšali sme to cez ovuláciu,plodné dni no aj cez neplodné dni.Menzes som dostala o 4 dni skôr no nie vždy mávam ten cyklus rovnaký ale minulý týždeň som mala veľmi naliate prsia, stále som bola unavená a mala som zvláštny pocit v podbrušku fakt už neviem čo mám robiť a čo to ma znamenať že som dostala ms o 4 dni skôr

zooeynka
13. jún 2017

A to mame my odkial vediet? :D

lienka737
13. jún 2017

Vôbec nič to neznamená. Každý cyklus nie je rovnaký.
Hlavne klud, nesleduj sa tak.

arelka
autor
13. jún 2017

@zooeynka
Jasne,že to nemáte odkiaľ vedieť len som chcela vedieť nejaké vaše skúsenosti baby veď nebuďte take zákerné 👎

zooeynka
13. jún 2017

@arelka Ale ved som nebola zakerna, nebud taka vztahovacna;)
Len ze otazka je to velmi vseobecna, fakt netusime preco nemas cyklus ako obvykle, a ak ti aj nejaka napise "dovod", tak u teba to moze byt vsetko uuuplne inak. Ako uz bolo povedane nadomnou, nesleduj sa tak, uvolni sa a uzivaj si leto!

deti95060810
13. jún 2017

ja už asi rok mávam cyklus kratší o tri - štyri dni. tiež sa snažím tu niečo vyčítať ale nič sa mi nedarí.....
no jasné že najlepšie by bolo ísť k lekárovi no ale stále to odkladám z týždňa na týždeň...

hapipa
13. jún 2017

Povedala by som, že si to len tak podvedomky privolala tie pocity. Ono sa to niekedy stáva, keď sa o niečo a ž prílišno snažíme. Ak si dostala ms, tak podľa mňa tehu nebudeš. Mala by si to trocha vypustiť z hlavy a proste keď to príde, takto príde

zltalienka
13. jún 2017

@arelka no môže to niečo znamenať!
Ak vieš kedy si mala ovuláciu a pokiaľ menštruácia došla po 14 dňoch od nej, tak je to v poriadku, akurát ovulácia prebehla skôr ako obvykle.
Ale ak od ovulácie po menštruáciu ubehlo menej ako 12 dní, tak bola v danom cykle skrátená lutealna fáza, počas ktorej sa má embryo uhniezdit v maternici. Ak od ovulácie po menštruáciu ubehne menej ako 10 dní, embryo sa nestihne uchytiť a nemá šancu prežiť.

madamzel123
7. feb 2018

@deti95060810 ahoj,upravil sa ti ten cyklus po case sam?

janka2435
4. okt 2018

Ahojte, chcela by som sa spýtať, pred mesiacom som začala brať antikoncepciu boli to tablety na 21 dní. Pri poslednych dvoch tabletkach som začala mať hnedý výtok ale slabý. Potom jeden den som trocha špinila a prešli tri dni a ja uz mám pravdepodobne menzes lebo presne tak sa pred ním cítim a aj krvácam. Avšak menzes sa dostavil 10 dní skor ako mal. Môže to byť antikoncepciou alebo navštíviť lekára ?
Dakujem za odpovede 🙂

beckynka07
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
madamzel123
5. okt 2018

@janka2435 prve tri mesiace je to ok.. Malo by sa to upraviť

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre