Meškajúca menštruácia, pichnutie vyvolávačky a možné tehotenstvo?

simona966
8. júl 2018

Dobrý večer dievčatá potrebujem radu ... Alebo len skôr možno vašu ale niekoho iného skúsenosť ... 17 júna sme mali s priateľom nechránený styk s tým že sa urobil Domna a to isté aj na druhý deň ... Menzes mi meškal skoro 15 dní ... Asi po dvoch týždňoch som mala pocit pichanie v podbrusku, bolesti prsníkov bradaviek, pálila má zaha ... Bolo mi fakt na figu ... Nič som dopredu nerieiska lebo som si myslela že je to aj tak skoro ... Ale išla som ju gynekologicke s tým že to nemám ťa má prezreli a povedľa že som v poriadku odobrala mi krv ale pichla mi aj vyvolávajú d sa som na piaty deň dostala menzes ... Aj napriek stálym prejavom ... Baby mali ste aj vy niečo podobné že ste mali menzes alebo teda krvácanie a boli ste tehotná ... Výsledky s krvi ešte nemám

basula30
9. júl 2018

@simona966 ahoj..ja ti neviem poradit no som zvedava co ti napisu..aj mna by to zaujimalo

hennyinnsbruck
9. júl 2018

Sak si urob test alebo pockaj na vysedky krvi. Tu nikto neni jasnovidec😀

pininka
9. júl 2018

Troska nechapem ked ti tolko meskalo preco si si test neurobila. Mam susedu ktora bola tehotna a este tri mesiace. Ale ak si dostala po vyvolavacke podla mna tehotna nie si.

krinolina
9. júl 2018

@simona966 moja sesternica takto mala...na mikulasa mali styk meskali jej...ale uz aj predtym mala v lete zapak mechura...stale jej daval vyvolavacky...no a sla na vysetrenie ze v poriadku potom vysledky z krvi nech ihned ide no nemocnici..vysetrenia rozne na ultrazvuku nic ale hladinu krvi vykazovalu zmenu..podozrenie na mimomaternicove .. 16 decembra sa potom zjavila mini bodka na ultrazvuku ..este si pamatam ze pocas silvestra zacala krvacat velmi sa bala ze potrati

thoughtfulweirdo
9. júl 2018

Nemám takú skúsenosť, ale myslím, že keď si po vyvolávačke dostala menzes, tehotná nie si.

whatever1
9. júl 2018

@simona966 ahoj kedy su mala poslednu MS? Ked si mala sex uz si mala 15 dni meskanie a po dalsich 14dnoch si isla k Dr a dali ti vyvolavacku? Pochopila som to dobre?

hennyinnsbruck
9. júl 2018

A ked si bola 15 dni po vymeskani ms u lekarky ta by uz nieco videla na utz. Takze tehu si neni

lujziana44
9. júl 2018

Tak, tak, keby si bola tehotná, tak by ti to doktorka už povedala. Takto ti len meškala menštruácia a preto ti pichla aj vyvolávačku. Keby si bola tehu, tak by ti ju pichať nepichala

shilla23
9. júl 2018

Ono mozne je vsetko ja som v podobnej situacii akurat mi MS este neprisla . Su zeny ktore maju aj do tretieho mesiaca menstruaciu vraj ale inak sa to vylucuje. Ja ked som bola tehotna a zacala som krvacat tak ako pri MS tak som potratila a za dalsie ak ti pichla vyvolavacku ta by ti nespustila MS ak by si v tom bola ale neublizi vraj plodu. Takze asi niesi .. obcas sa to deje ze meska menstruacia a obcas ani doktor nevie preco.. drzim palce raz to urcite vyjde

simona966
autor
9. júl 2018

@shilla23 ďakujem vám veľmi pekne dievčatá za rady ... Výsledky už prišli tehotná niesom a aj ostatné testy boli v poriadku ... Pevné verím že raz bábätko príde budeme sa veľmi tešiť ďakujem

shilla23
10. júl 2018

@simona966 samozrejme len treba na prestat nato moc upinat 😊 vtedy to prijde. Drzim palceky

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre