Meškajúca menštruácia, styk som nemala

ktosom1
20. júl 2019

Dobrý deň chcem sa opýtať už 10 deň mi mešká menzes. Nikdy som ho nemavala úplne pravidelný. Sex sme s priateľom nemali jediné čo sa stalo že sme na sebe nahý ležali a on sa ani nespravil. Chcem sa opýtať či je možné aby som otehotnela takýmto spôsobom keďže už týždeň mám bolesti v podbrušku ako keby menštruácia mala prísť aj prsia ma bolia a stále nič. Skúšala som aj piť víno teplý kúpeľ aj alchemilkovy čaj no menzes stále nikde.

baby26
20. júl 2019

Ak sa,do teba neurobil tak tehotna urcite nie si.Ked ti to meska chod k doktorovi nech ti pichne vyvolavacku

ktosom1
autor
20. júl 2019

@baby26 Ďakujem za odpoveď.

amelia000
20. júl 2019

@ktosom1 a vy ste este vobec nemali sex?

janinah
20. júl 2019

men. môže meškať z x rôznych príčin okrem tehotenstva...ale trochu divné,že ste spolu ležali nahí a nič sa nedialo,nemá on zdrav. problém?

nika3136
20. júl 2019

@ktosom1
Moja zlatá.....chápem, že asi nemáš veľa rokov.... A že toto myslíš vážne, hľadáš odpoveď.
Ale skús si toho viac pogoogliť ako prebieha oplodnenie, je toho na internete naozaj veľa a zdarma.
Nefunguje to tak, že spermia sa sama vyberie, preskočí k tebe a oplodní ťa. A okrem iného aj si začneš sledovať ovuláciu (keďže nemáš presnú menštruáciu, môžeš pomocou testov alebo keď už budeš zbehlejšia cez hlien), tak mimo to obdobie nemôžeš otehotnieť 🙂

magda15
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
ktosom1
autor
25. júl 2019

@amelia000 nie nikdy

ktosom1
autor
25. júl 2019

@nika3136 dobrý deň neviem prečo hneď reagujete posmeškársky viem čo je to ovulacia aj viem že sa dá iba vtedy otehotnieť,no som veľmi nervózna keď sú to už 2tt čo mi mešká menzes bolesti v podbrušku mám doktorka mi pichla vyvolávačku no stále sa nič nedeje tak sa proste iba bojím.

ktosom1
autor
25. júl 2019

Išla som k doktorovi môj mal dovolenku išla som k tej čo ho zastupovala a a robila mi aj sono takže sa vás dámy pýtam keď robila sono keby tam je plod už by ho videla alebo to bolo ešte skoro?

veronikaszabova
25. júl 2019

@ktosom1 "ked su to uz 2tt".... vies co znamena skratka TT???

ktosom1
autor
25. júl 2019

@veronikaszabova áno týždne tehotenstva pardon,malo tam byť iba týždne

amelia000
25. júl 2019

@ktosom1 vies co je ovulacia vies co je tt ale nevies ze z lezania na partnerovi nemozes otehotniet?

ktosom1
autor
25. júl 2019

@amelia000 ja viem že to je smiešne no bojím sa keď mám takéto príznaky a naozaj jediné čo sme spolu robili bolo hento alebo ešte že sa spravil ale to sme boli oblečený tak ja neviem prečo mám také príznaky,no znova chcem teda spýtať keď mi doktorka robila predvčerom sono či by tam už niečo videla keby som v tom

veronikaszabova
25. júl 2019

@ktosom1 uz by nieco videla

amelia000
25. júl 2019

@ktosom1 no lebo si nahovaras a si v strese z toho vedia kramy aj riadne meskat. Ale nechapem preco stresujes vobec nemas dovod to akokeby si stresovala ci mozes byt tehotna ked ste pozerali film a sedeli vedla seba. So sexom este radsej nezacinajte bo to inaksie stresy budes mat a hlavne ty mas nato este cas. Nech ti je ponaucenim do buducna ze ked sex aspon s ochranou lebo si predstav ze teraz by si ostala tehotna ( co nieje mozne samozrejme) v mladi este kramy mozu chodit jak chcu mne sa tiez stavalo ze mi meskali..prisli skor.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre