Mohla by som byť v tom?

viki1077
30. dec 2013

Ahojte mala by som jednu otazočku kedze ja som velky stresák a pri vsetko stresujem tak samozrejme aj teraz v druhom tyzdni som zabudla zobrat tabletku no ale nevedela som o tom ze sa môzu zobrat aj dve naraz tak som ju nezobrala vobec na siedmi den to som uz uzila aj siedmu tabletku od vtedy som mala nechraneny pohlavny styk a kedze mam teraz este aj zapal moč. ciest tak mi meskaju kramy a teraz nwm ci mozem byt tehotna alebo nie ospravedlnujem sa za gram. chyby ale som vtakom strese ze som rada ze aspon pisem 🙂 a ešte chcem podotknut ze 29.12 som to stala ale lenšpinenie nič viac :( dufam ze v tom nebudem.... :(

kikina84
30. dec 2013

:(

ifkael
30. dec 2013

Pozriem sa do vesteckej gule a dam vediet

luy
30. dec 2013

Ak máš styk tehotná môžeš byť,v prvom rade si usporiadaj branie svojej antiko,aby si nestresovala.A je to fakt detinské pýtať sa od cudzích či si ,alebo nie si v tom,fakt ako to máme vedieť?lebo teoretická možnosť tu je

sissy27
30. dec 2013

ak si sexuálne aktívna, tak vždy je možnosť, že otehotnieš, akurát antikoncepcia túto možnosť znižuje až takmer k nule... ale teda ja neviem či sa niečo zmenilo, ale za mojich čias lekári zvykli k receptu na atk pridať aj nejaký ten pokec o tom, čo robiť, keď vynechám tabletku, že sa atb znižujú účinok, takisto zvracanie, hnačky, ako sa dodatočne chrániť v takýchto prípadoch, dokonca aj v príbalových letákoch sa o tom písalo,keby si to niekto nezapamätal, ale teraz ako tak čítam poniektoré príspevky, tak mám pocit, že tabletky rozdávajú na trhu a príbalové letáky sa už netlačia aby sa ušetrilo a určite ani na nete nie sú voľne dostupné... 😝

linda20111
30. dec 2013

ahoj, podla mna sice sanca ze si tehotna existuje, ale velmi mala, tak zatial nestresuj, ked som dobre pochopila z tvojho prispevku vcera si mala dostat menzes a mala si len spinenie, tak dnes mozno uz dostanes..

martinkatinka
30. dec 2013

Na tieto otázky dávam rovnakú odpoveď: "Ak si mala pohlavný styk, tehotná byť môžeš". @ifkael 😎

tinushka13
30. dec 2013

tak keď ti meškajú, skús predsa tehotenský test... My ti to tu na 100% nepovieme.. SEX= Možnosť OTEHOTNIEŤ 😀
NO SEX= NO PREGNANCY 😉

awalancha3
30. dec 2013

hm, priroda niekde urobila chybu..... spojila sex s prijemnymi pocitmi.... keby ich spojila s neprijemnymi, tak by mali deti len ti, co si ich naozaj zelaju...... a vobec kopa zivotnych starosti by sa negovala... chlapi by mali o najmenej polovicu casu viac na ine myslienky....... a ciny... 😀 😀
a jo.. ci mozes byt tehotna... podla mna uz si......podla pravidla.. kto si to zela, tak nie a nie.... a kto nechce tak otehotnie po ceste z diskoteky pri plote.....

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre