Mohla som po interupcii otehotnieť?

milenavitova
29. okt 2010

Dobry den dom 1 mesiac po interupcii a pan doktor my predpisal vaginalne robene tabletky,z lekarne nakolko my zistil nejaky bacil,poobede som si dala vaginalnu tabletku a nad ranom okolo 2 som mala sex ,,kondom praskol,tak všetky spermie sa dostali mne do pošvy ,,bojim sa že otehotniem velmi rychlo ved som po interupcii ,za dalsie sa bojim že ked som zobrala tu vaginalnu taletku,tak to bude mat zly vplyv na plod a nebude sa dobre vyvijat,ak ostanem tehotna po tomto sexe,,mam taky pocit že to boli ampicilinove vaginalne tabletky,,,chcem podotknut že som musela podstupit interupciu na zaklade anembrya,že tam bol len žltovy vačok,,,a ešte stale mam HCG 25,,,pomaly sa my to znižuje,,,dakujem

mircalla
29. okt 2010

Po kyretazi (kedze by som to nenazvala interupciu) je dobre mat pauzu do najblizsieho menzesu.... A uz vobec nebolo dobre mat sex, ak tam mas bacil, to ti lekar nepovedal?

cmulinko
29. okt 2010

ja k tomu neviem nic ine dodat.....sa ti cudujem,ze si bola vobec pripravena mat sex tak kratko po zakroku a este k tomu v procese liecenia vaginalnej infekcie.dufam,ze tehotna nebudes a do buducna troska viac trpezlivosti a rozvaznosti 😔

benne
29. okt 2010

Ja som už tiež oči otvárala, že si bola na interupciu a hned o mesiac sa bojíš o bábo, kým som poriadne aj koniec otázky neprečítala 😀 😀 Neboj, stalo sa čo sa stalo, ale na začiatku tehotenstva je to vždy bud-alebo a môžeš byť aj úplne zdravá a nepodarí sa, alebo plod má nejakú chybu a tehotenstvo sa samo ukončí 😒 No a tak krátko po kyretáži ak by si ostala tehotná, určite by bolo bábo ok, ved by to bol aj tak zázrak 😉

zivika
29. okt 2010

teoreticky to mozne je, aj ked ja si myslim, ze velmi malo pravdepodobne...ale do buducnosti by som ti poradila, bud opatrnejsia, hlavne ked si liecis nejaku infekciu, vyhni sa sexu uplne, aby sa to nahodou nezhorsilo...vies, aby si potom este mohla otehotniet...ale nechcem malovat certa na stenu...drzim palce...

lili_a_mimi
30. okt 2010

Ak to chces poistit, daj si tabletku "po" - Escapelle (da sa uzit do 72hodin od nechraneneho pohl.styku) Viem, je to riskantne, ked mas po interupcii rozhadzany cyklus a "poblaznene" hormony, no toto je asi najistejsie riesenie. 😔

veronkaj
4. nov 2010

toto forum je o tom, že si sem píšeme názory, postrehy, rady a hlavne je tu podpora

to kedy kto má sex po interupcii záleží len na ňom a jeho vlastnom pocite a je tu veľa žien, ktoré mali sex aj pár dní po interupcii v témach ako napr. ako rýchlo ste otehotneli po potrate a pod, a dokonca mnohé z nich otehotneli tak že ani tú prvú menštruáciu nedostali a majú teraz už bruško alebo už narodené detičky takže sa prosím nečudujte, bolo to rozhodnutie dotyčnej ženy a Váš názor to nezmení, ona Vás prosila o názor čo sa týka následkov a nikto nevieme len ona prečo k styku došlo čo sa jej vtedy odohrávalo v hlave či to bola len proste veľká túžba mať sex alebo smútok a jednoducho v danej chvíli jej to bolo jedno alebo x iných možností.

nech to bolo čokolvek, ak ju to bolelo bolelo to ju, ak sa teraz bojí žiadna z nás neprežije ten strach ale ona, nervozna čo bude ďalej bude ona a nie my, pre nás je to ďalšia otázka a odpoveď,
a ruku na srdce kolko krát sme si povedali že niečo nikdy neurobíme a urobili sme, a navyše to že sa obáva teraz jej už aj samej došlo že to nemuselo byť a mohla počkať

na fore aj tu aj iných píšu aj zdravotné sestry z gynekologie a pod a to že je odporúčané zdržať sa 4-6 týždňov resp. do prevého menzesu málokto dodržiava, problém skôr ako fyzický býva skôr psychický

atrami
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
son1cka
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
janka5861
22. jan 2011

ani jej neodpovedajte ,ved ona zaklada jednu temu za druhou a asi ju to bavi.... chora hlava ............

andika10
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
bambi2
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
zuzanka.h
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
kristinka123
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
latvia
22. jan 2011

poprosim vsetky odpovedajuce na otazku aby si vsimli cas zalozenia otazky!!! ak mate nejake pochybnosti o tom ci niekto zavadza, kontaktujte admina, bez nejakych dokazov ze si niekto vymysla prosim nenapadajte uzivatelov.dakujem

kayla_gombosova
9. jan 2018

Niekto tu je?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre