Môže byť partnerka tehotná?

stalosapodruhe
7. apr 2014

Tak mal som nechraneny pohlavny stik a bol to taky maly pohlavny stik proste vzdy pred tim ako som proste siel do nej tak ma proste no je to blbe ale prochu pofajčila a mam taky problem ze neviem ci moze otehotniet ked sme moc ako nemiesili lebo mozno som do nej vosiel 30 krat a urobil som sa jej nie dnu a proste neviem ci sa mam bat ci nie :/

niky21
7. apr 2014

@edita56. No ja mám 22 a miesim... Cesto na slivkovy kolacik 😀 ale s partnerom sa milujeme 😀 vidíš, mladí nakoniec len možno piekli koláč 😀 asi chýbala sexuálna výchova 😀

domin85
7. apr 2014

Chlapec to asi mysli vazne tak co na chvilku si ho prestat len doberat? 😉

@stalosapodruhe pri nechranenom styku je tu sanca na tehotenstvo vzdy, aj ked v tvojom pripade asi mala. Ta tabletka po sa ma uzit do 72 hodin ako uz pisali, ale to ze kamaratka hovorila ze ju to velakrat zachranilo by som neodporucala- ak mas tu dievcinu s ktorou to bolo naozaj rad- ta tabletka je neskutocne svinstvo a mix hormonov lieciv a chemikalii, uzit naozaj len v krajnom pripade. A nabuduce prosim ta radsej pouzi kondom nech nestresujes, mozno mas pocit ze to "nie je ono" ale za toto ti to podla mna nestoji, ci?

Tak mi napada aka je to smola, ze si tu tolko ludi robi zarty a potom sa naozaj tazko odhaduje, ci ide len o dalsi zart, alebo niekto ma naozaj stres a hlada radu a utechu ☹

stalosapodruhe
autor
7. apr 2014

no ja určite nezartujem lebo som z toho uplne v p... lebo ak by sa stalo niečo proste jaj ja som mrtvy človej poroste mi sme ani nič take nehceli proste to bolo len take a zrazu no a bol som dnu ale proste jeden vravy ze neotehotnie druhy ze ano dalsi si z toho robi sradnu ja neviem jeden mi pisal ze on to robi iba bez a proste neotehotnela a ze ona je plodna a on ma rposte dobre spremie ja tomu nechapem :/ radsej kaslem na to dobro čo som pri tom zažil ako stresovať po večeroch :/

aknelka85
7. apr 2014

@stalosapodruhe ano, casovo stihate. Ak ju mas naozaj rad a zalezi ti na nej, zajtra chodte ku gynekologicke, pockaj ju tam a ona nech s nou pokeca o tom, co sa stalo. Odrazu by si mohla dat predpisat antikoncepciu...

stalosapodruhe
autor
7. apr 2014

jasne ze ju mam rad ale tak proste viem je to blbe strašne čo somspravil ale tak proste som proste mlady a sprosty a učim sa na chybach ale tak takuto chybu som nemusel spraviť sice možno sa nič nestane ale tak preistotu sa radsej budem bať a pytať sa od staršich ako to nehať tak :/

edita56
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
jabadaba
7. apr 2014

@stalosapodruhe bolo Ti to treba? Kam sa ponahlas? Prasit mozes, az budes pripraveny niest aj nasledky. 😉

Teraz k teme - otehotniet tvoja "priatelka" moze, ak Ta drazdila pred ...staci kvapka ejakulatu a si v rejzi. Ste si zahrali ruslu ruletku, co? Kondomy nist? Uz len pockat na vysledok tohto vasho pokusu a do buducna rada, ked to neviete, radsej to este nerobte. 😉

stalosapodruhe
autor
7. apr 2014

tak ako poviem presne ako sa to stalo tim pojmom ze ma vyfajčila som nemyslel az do urobenia proste len fajčila a stale mi stal a urobil som sa raz a to na konci a to nie do nej .... ale bol som v nej ale len chvilku bez prezervativu a potom som prestale lebo nebol kondom proste som stopol tak ma len no robila a potom som sa urobil ....

ena1903
7. apr 2014

@stalosapodruhe Chudatko 🙂 Prepac, nechcem si robit srandu, ale taky si zlaty, jak sa dodatocne kajas 🙂 Ber to tak-vela ludi sexuje dlhodobo bez ochrany a nic sa nestane, ale su aj taki smoliari, ktorym sa zadari hned na prvykrat. Zavisi to od mnohych okolnosti. Ja by som to urcite vo vasom pripade riesila tabletkou po, vo vasom veku by bolo blbe riskovat. A ked uz si dost dospely na sex, musis byt dost dospely aj na nosenie kondomov. Nikdy neviem, kedy sa mozu zist 🙂 A pozor, aj tie obcas praskaju, takze na take pripady sluzi tabletka po. Nie na bezne uzivanie po nechranenom sexe, je to dost velke svinstvo a aj dost drahy spas.

stalosapodruhe
autor
7. apr 2014

ja viem uz to nikdy nespravym ale radsej vyhodim peniaze ako by sa to mal niekto z okolia dozvediet a nechcem proste no mne nejde ani o mna jasne ze ide ale len z casti lebo neviem odkial by som na toto vsetko bral peniaze ale mne ide o nu proste dosral som jej asi cely zivot proste viem nesiem nasledky ale mne ide hlavne o nu :/

jabadaba
7. apr 2014

@stalosapodruhe takto sa to proste nerobi. Tym, ze Ta baba drazdila kludne mohlo dojst k uvolneniu par kvapiek ejakulatu. To, ze si uplne nevyvrcholil neznamena, ze nic nekvaplo. Myslis, ze pred samotnou ejakulaciou si uplne suchy? Sa mylis. Ostatne, to zisti aj tvoja priatelka, ked Ta drazdi. Je riadna mrkva, ze Ta vpusti dnu. Ak budete mat stastie tak nabuduce ho uz nepokusajte.

stalosapodruhe
autor
7. apr 2014

no musime ho mať lebo ak nebude šťastie nebudem ani ja a prve co oco spravy ma da vykastrovať ako našu mačku ... :/

stalosapodruhe
autor
7. apr 2014

no tak dakujem za rady velmi pekne a pkny večer teda noc dobru 🙂 a ešte raz dakujem všetkym 🙂

jabadaba
7. apr 2014

@stalosapodruhe este nepanikar, snad sa nic nestalo. Ako dlho ste po tomto hokuse pokuse? Tusim do 24 hodin, mozno aj dlhsie sa da uzit tabletka po.....ale je to riadne svinstvo a pekne to dievcatu rozhadze hormony. Uz len vam obom, teda najma jej, drzat palce a uz s takymito vecami neexperimentujte. Maznat sa da aj bez nasledkov a je to potom ovela prijemnejsie, ked nemusis byt v strese. A ide to aj bez antikoncepcie, co tiez by som babe neschvalila lebo je to humus pre zdravie.

stalosapodruhe
autor
7. apr 2014

dakujem velmi pekne a peknu noc 🙂 a tabletka je do 72 hod a stalo sa to v sobotu čiže ked to užije zajtra tak no malo by to zabrať teda musi :/ 🙂 a potom už nikdy viac radšej ostanem verny pravej ruke ako si narobiť pre chvilku dobra taketo problemi stresy a ešte neviem čo :/

stalosapodruhe
autor
7. apr 2014

@ jabadaba dakujem ze aspon niekto ma povzbudil lebo neni to prijemne ked kazdy vravi no smola nič sa neda robiť :/

jabadaba
7. apr 2014

@stalosapodruhe no dokonca. Tak to radsej asi porieste, I ked... 😝 , ale prezije to kocka. 😝 A ano, nabuduce radsej pravacka. Vsak je petting a kadeco ine, mile a rovnako prijemne. A bez rizika. 🙂 😉 Musis mat Ty hlavne rozum, dievca si to zial, odkasle ovela horsie...toto su veci, ktore musi mat pod palcom chlap. Ak chce byt dobrym milencom. 🙂

Dobru noc a nemas za co.

ena1903
7. apr 2014

@stalosapodruhe No ty si fakt zlaty 🙂 🙂 🙂 Taky spanikareny 🙂 Ja viem, nam sa dobre smeje, ked sme vydate a mozme si robit, co chceme. Neboj, nemusis odteraz vstupit do celibatu, len treba aj vo vasnivych chvilach pamatat na ochranu. Bez nej musi stacit mojkanie 🙂 Drzim palce a nepanikar.

brisilda
7. apr 2014

@stalosapodruhe nepanikar 😉 nic sa nestane, no nabuduce si daj pozor 🙂 .....ak mala partnerka niekolko dni po ovulacii tak tu spominanu tabletku jej nukat nemusis 😉 drzim palce 😉

edita56
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
silvike
7. apr 2014

@stalosapodruhe VZDY je sanca na otehotnenie, VZDY !! Ci mas kondom, ci ma slecna HAK. Tak pokial chapes, ze pri sexe moze dojst k otehotneniu a vies ze dieta este nechces tak NESEXUJ !!!

broskilinka
7. apr 2014

som zvedava ako dopadli 🙂

ukulela
7. apr 2014

@stalosapodruhe k tej tabletke, co tvoju kamosku vela krat zachranilo - ja som ju musela uzit raz, kvoli nehode s prezervativom - a nie je to teda len tak, ze das si tabletku a leharo kemping. rozhadzalo mi to hormony na maderu, cyklus (pre teba asi radsej kramy) som mala na cimpr campr a telo ako heliovy balon pred prasknutim.
nabuduce, borec, vedz, ze pri kazdom nechranenom sexe je sanca otehotniet. by si sa cudoval, aka vie byt mlada vykonna spermia cielavedoma a scestovana - takze nakup gumy a urobis sluzbu sebe aj kocke ... silne reci typu dam si pozor - prave z takych sa deti rodia. pac a pusu starsia teta.

marcelka932
7. apr 2014

Potom daj vediet ako ste na tom ..co sa aspon verejne poskladame na plienky 😀

sarinka123
8. apr 2014

A pohlavný styk sa pise s ypsilonom ! Takze ked si mal pohlavný stik s makkym, tak sa bat nemusis !

marikaema
8. apr 2014

@stalosapodruhe Nicoho sa neboj,vies kolko ludi toto robi? Nehovorim ze je to zodpovedne,ale pozanm tuto situaciu🙂) Nemusis vyhadzovat 50 eur za tabletku, radsej zajdite o tyuden k lekarke alebo jej kup test nech si ju urobi. Ked si sa donej neurobil tak sa nemas coho bat, je tam mala moznost ale fakt iba mala. A k niektorym komentarom dodam len tolko ze volakedy internet samozrejme nebol,nie je pravda ze sa otom rozpravalo viacej- vsetky nase stare mami to robili rovnako mlade ako my alebo ako vid.teraz on len sa to tajilo aby ich neohovarala cela dedina. Prave koli nezodpovednosti mali 5-6 deti!!! A to ze to v 17ich nemas robit,tiez neber k srdcu (samozrejme pouzi nabuduce ochranu). Maminy ruku na srdce ktora z Vas to nerobila v 17ich?🙂

lilitela
8. apr 2014

@stalosapodruhe Ked si isiel do nej potom co si sa urobil, tak ano moze byt tehotna, predtym je to malo pravdepodobne.

anuskaaprazko
8. apr 2014

@marikaema napr. ja 😀

lenz
8. apr 2014

jeziiin tak aspon tabletku po ste mali kupit a problem vyrieseny ...a mlada nech ide na gyndu antikoncepciu predpisat

jabadaba
8. apr 2014

@lenz Sestnastke by som antikoncepciu velmi nenavrhovala. To nie su lentilky, ktorymi sa zacnem pchat mirnix dirnix. Pubertacka este nema svoj hormonalny system zastabilizovany, len dozrieva. K tomu potrebuje prirodzene podmienky a nie umelo navodeny stav chemickymi hormonmi. Ja ked som videla tie krpane u gynekologa s este krpatejsie vyzerajucimi faganmi a jedina veta, ktora z nich pri otvoreni dveri na ambulancii vypadla - prosim si recept na tabletky, tak by som ich vyfliaskala! 😝

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre