Môže žena otehotnieť počas neplodných dní?

leeenka10
12. mar 2011

alebo ci je vobec nejaka sanca ze zena otehotnie pocas neplodnych dni

tulico123
29. dec 2014

Normálne ze Dobrý deň prosím vás pomôžte mi. Moja priateľka sa bojí toho ze je tehotná. Ja som ju prstoval a ona mňa tiež dráždila. A potom sme chceli skúsiť zasunúť, ale nemal som kondóm. A keď som sa pokúšal strčiť jej ho tam nešlo to. Ona si stále myslí že je tehotná lebo čítala o daných kvapockach, ale ja som sa vôbec nevystriekal do nej. A potom sme to vzdali znova som ju prstoval a a ona si teraz mysli ze som jej tie kvapôčky strčil dnu a je tehotná môže byť tehotná? prosím pomôžte ďakujem

zelkabalogova123
24. mar 2015

ahoj kcela by som sa opitat ci mozem otehotnieť kec partner ne pouzije kondon?????? dakujem 🙂

zlaticafrimmerova
13. apr 2015

ahojte mi sa pokusame otehotniet asi us pol roka a sa nam nedari babi prosim vas porate mi co mam robit vopred vam dakujem

dena10
13. apr 2015

Hej, keď si myslí že má neplodné dni a ono to tak nie je 😀

katika82
4. máj 2015

my sme sa snažili o bábo vyše roka, liečila som sa na PCO. keď som si povedala že na to kašleme, nejdeme sa na nič sústrediť otehotnela som v čase kedy som ani netušila že mám ovuláciu. Po prvom vyšetrení mi lekár povedal že som otehotnela si 2 dni po predchádzajúcej MS. dodnes tomu nechápem a nerozumiem bazálna teplota mi vždy ukazovala niečo iné. naše telo je zázračná vec a nedá sa spoliehať na BZ,hlien,a krčok aj keď ako pomocnú ukazovateľ môže poslúžiť.

92katka
20. máj 2015

Ahojte chcela by som sa opytat mozem otehotniet ked za 4 dni by som mall do stat menzes. S priatelom sme si hie isty ci mu neuslo proste neuronal sa do man ale bol prasknuty kondom vdaka za radu.

menna78
6. mar 2016

Ahojte zienky .Chcem sa spytat.mala som sex s manzelom .moha by som otehotniet po 3 dni ch ako mi skonci menses. Boli by sme velmi radi ak hej.dakujem

lenockaaaaaa
23. dec 2016

@smatka takze vypocty nepomohli 😄😄

suge
23. dec 2016

@lenockaaaaaa Pomohli by, keby boli správne.😉

1982zuzka
23. dec 2016

Moze! Dokaz? Vola sa Davidko a maji bude mat 5 rokov🙂

lenockaaaaaa
23. dec 2016

Takze po vcerajsku mozem cakat vseličo 😃. Necham sa prekvapit

devlin
23. dec 2016

Môže 😀

ivetka32
31. máj 2017

@dari a ked ste otehotnela tesne pred menstruaciou tak ste ju dostali este?lebo tesne pred sme to zasiali=)))mala som to dostat ale meskalo mi to o tri dni neskor dnes som to dostala mozem byt tehu?mam take bolesti co som uz strasne dlho nemala.

danusskaaa
31. máj 2017

Môže!!! Naša Vanesa sa podarila v prvý deň menštruácie 😉

steblo
31. máj 2017

Môže, Edka sme počali dva dni po skončení menštruácie...😉

nivea777
31. máj 2017

@ivetka32 mimo plodných dní sa otehotnieť nedá,bez ovulácie nemá byť čo oplodnené ..otázne je kedy tie plodné dni nastanú

bambulka12345678
11. dec 2017

Dobry den chcela by som sa spytat moze zena otehotnieť ked bola hore na chlapovi a spravili sa naraz ale plodne dni som mala den po uz.

lillystranska
11. dec 2017

@bambulka12345678 mozes aj nemusis ak sa bojis daj si tabletku po alebo nabuduce pouzi kondom

bambulka12345678
11. dec 2017

@lillystranska mi praveze babetko chceme mat preto sa pytam nie preto ze by sme nechceli.

lillystranska
12. dec 2017

@bambulka12345678 jaj tak no sanca tam je

silvia2013
16. jan 2018

@katren neplodné dni znamenaju, ze si neplodna, nie je co oplodnit, to by si uz mala vediet, to že si ty tehotna, znamena, ze si otehotnela skor, alebo neskor, alebo si mala dve ovulacie, alebo mas menzes nepravidelný.

katren
16. jan 2018

@silvia2013 prosim ta, je to uz 5 rokov dozadu,netreba mi pisat 😉 ja svoje telo dobre poznam, viem kedy mam ovulku a plodne/neplodne dni 🙂

silvia2013
16. jan 2018

@katren mne je jedno kedy to bolo, teraz som na to narazila, zjavne nevieš nič o plodných a neplodných dnoch .

katren
16. jan 2018

@silvia2013 hlavne ze ty vies 😉 pekny den prajem

sanciova
14. máj 2020

Ahojte dievčatá viete mi poradiť, mala som s priateľom nechraneny pohlavný styk deň pred plodným dňom je tam nejaká šanca otehotnenia? Ďakujem

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre