Môžem byť tehotná?

adrigreen
24. júl 2018

Ahojte. S partnerom som mala nachránený sex s tým, že sme prestali a on vôbec neejakuloval. Asi 12 dní na to som dostala slabé krvácanie, ktoré trvalo 5 dní, ale nepodobalo sa na moju bežnú meštruáciu. Tú mam veľmi silnú a cyklus mám až 40 dňový. Teda to slabé krvácanie prišlo asi na 27. deň od poslednej menštruácie. Zašla som za gynekologičkou a tá ma vyšetrila a povedala, že je to asi ovulácia, keďže mi na sone videla folikul na vaječníku, a že mám počkať na 40. deň kedy sa dostaví moja bežná menštruácia. Odvtedy však pocitujem rôzne príznaky, ktoré si neviem vysvetliť. Je to hlavne časté nutkanie na močenie a únava. Bežne ma asi 2 týždne pred menzesom strašne bolia prsia a podbruško ale teraz všetky moje PMS príznaky vymizli. Dnes ráno som sa zobudila s oparom na perách a dostala som hnačku. Myslíte si, že je možné že som tehotná? To krvácanie mohlo byť spôsobené aj implantáciou vajíčka, ale podľa mňa na to trvalo príliš dlho. Ďakujem za názory 🙂.

biba12
24. júl 2018

@adrigreen sprav si test, odpoved na tvoju otazku ti tu nikto neda.

beky1813
24. júl 2018

Co tak test? To bude lepsie ako vestenie

pininka
24. júl 2018

Podla mna si chytila nejaky virus. Budes skor chora ako tehotna.

vecernica_katka
28. júl 2018

@adrigreen Nie si tehotná

teta7
8. aug 2018

Ahojte dievcata...date mi prosim nazor...menstruaciu som mala poslednu 27.6.2018 
Cakam na menstruaciu a nic.robila som si asi 5 testov a nic.dnes som zasla k doktorovi urobil sono ze k tomu sa nevie vyjadrit.zobral mi krv a dnes pobede mi povedal ze vyslo negativne a pichol mi vyvolavacku. S tym ze ak som mala poslednych 10 dni sex tak to nie je iste. Sex bol. Boli ma brucho a je mi divne. Mam cakat 14 dni...menstruaciu mam v poslednom case nepravidelnu, a pri poslednej mi bolo takto zle.mam 40 dve deti a tretie nemozem mat v ziadnom pripade...
Dakujem !

adrigreen
autor
10. aug 2018

@teta7 podľa mňa keď ani krvou sa nepotvrdilo tehotenstvo, tak tehotná nebudeš, daj tomu čas ešte

hennyinnsbruck
10. aug 2018

@teta7 a my to odkial mame vediet ci si tehotna 😱? Si alebo nie si....neostava ti nic ine ako cakat

teta7
10. aug 2018

@hennyinnsbruck posmesky si nemusite robit...dakujem vam za odpoved

hennyinnsbruck
10. aug 2018

@teta7 to nebol posmesok... Kdeze... Je to tak proste. My to ozaj nevieme.. 5 bab napise ze mozes byt tehotna, a 5 ze nie... No vyber si... Treba vyckat ci pride ms popripade test skusit zase... 😊

hennyinnsbruck
10. aug 2018

Testy negat, krv negat.... Tehotenstvo vylucene... Aaaaale bolesti brucha, sex bol... Tazko povedat v tomto pripade... Tehotenstvo to moze aj nemusi byt

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre