Môžem byť tehotná?

emmacarmen
19. dec 2018

Dobrý deň. Potrebujem radu. Mala som dostať menzes v piatok. Už od stredy ma bolí docela v podbrušku ako vždy pred menzesom. Menzes som nedostala. Vždy mi pomohol ríbezlový džús, víno a horúci kúpeľ. No, tento krát nič.. Vôbec mi nezvykla meškať menštruácia, vždy mi došla na čas alebo o deň skôr. V pondelok som si robila tehotenský test a vyšiel negatívny. Rada by som ich už dostala, skrz toho, že máme ísť preč.😞 Nemáte nejaké rady, skúsenosti niektorá? Ďakujem krásne vopred. Predčasne pekné sviatky želám.🙂

pininka
19. dec 2018

@emmacarmen možno bolo na test ešte skoro, skús ešte zajtra ráno. Inak mne nikdy nepomohlo žiadne babské recepty na privolanie menzesu, no sex nie. Mne mešká furt.

emmacarmen
autor
19. dec 2018

@pininka Ďakujem. Mne totižto nikdy nemeškala. Tuším raz, ale iba deň. Stresy nemám,nič také.. Skúsim. Ďakujem pekne.

stanocchka128
19. dec 2018

Och, test si treba ešte určite zopakovať s odstupom pár dní. Výsledky sa môžu líšiť. Poznám z vlastnej skúsenosti, sama sa snažím s manželom o dieťatko. Každopádne to môže byť aj planý poplach, predvianočné obdobie je plné stresov. Nielen na vedomej, ale aj na podvedomej úrovni. Všade samé reklamy, dlhé fronty v obchodoch, podráždení ľudia v električke alebo inom dopravnom prostriedku. Aj keď si nemyslíme, že sme v strese, vždy tam nejaký marginálny je. Veľa zdaru v tvojom probléme. Maj sa pekne a uži sviatky. BEZPROBLÉMOVO.

emmacarmen
autor
19. dec 2018

@stanocchka128 Ďakujem krásne. Pekný večer želám🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre