Môžem byť tehotná?

karpos
10. aug 2012

dobrý deň , chcem sa opýtať , mali sme s partnerom sex 2x za sebou a on sa len utrel (nešiel na toaletu aby sa vymočil ) možem byť tehotná? moc by mi to neprekážalo , s partnerom žijeme spolu a planujeme budúcnosť ...

habibi78
10. aug 2012

@karpos akoze to vazne toto myslis? pockaj, urob test, uvidis...ani jedna z nas vam pri akte neasistovala, nemozeme vediet ci sa urobil aj dnu, ci si to utrel a ako si to utrel..... dockaj casu.... 😉

alenka600
10. aug 2012

halooo @katren kde si? 😎 😎 😎 😎 😎

vierka82
10. aug 2012

😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

janie80
10. aug 2012

😅 😅 😅 😅 😅

karpos
autor
10. aug 2012

tak jako neni som z toho smutna ... ani nic , len som zvedava , niekto hovori ze ano iny zase nie ....

uberfrau
10. aug 2012

😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅

sisaha
10. aug 2012

@karpos 😀 vies, niekto funguje niekolko rokov naplno a neotehotnie...niekomu staci hodit trenky po zene a je tehotna.. 😉

karpos
autor
10. aug 2012

viem a aj ma to preto napadlo bo sa mi snivalo ze som chitila rybu .... a ked sa snivalo sestre o rybach zostala tehotna , susede sa snivalo o rybach a zostala tehotna ... 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

lucia2505
10. aug 2012

@karpos ja som bola dva krat tehotna a po kazde sa mi snivalo, ze stojim vo vode a ryby sa mi obtieraju o nohy...inokedy sa mi to nikdy nesnivalo, len vtedy

karpos
autor
10. aug 2012

ved toto , sestra moja tahala na strkarni stuky ....a o 9 mesiacov sa jej jedna mala stuka narodila ...v januari bude mat 3 roky ....ja som o tom nevedela len tak som sa rozpravala zo segrou a ta ma na to upozornila ze ked sa jej snivalo o rbach tak zostala tehotna , a tak isto aj suseda 🙂 tak preto sa pytam

karpos
autor
10. aug 2012

@lucia2505 ved toto , sestra moja tahala na strkarni stuky ....a o 9 mesiacov sa jej jedna mala stuka narodila ...v januari bude mat 3 roky ....ja som o tom nevedela len tak som sa rozpravala zo segrou a ta ma na to upozornila ze ked sa jej snivalo o rbach tak zostala tehotna , a tak isto aj suseda tak preto sa pytam a som po menzese cca týžden ....

janie80
10. aug 2012

@katren ty uz urcite mas na tuto temu niekde skopirovane vsetky linky a raz-dva to tu capnes... 😀

katren
10. aug 2012

@janie80 by si sa cudovala, ale nemam...... 😅 staci vyhladavac alebo sa pozriet 2 dni dozadu a okopirovat to odtial.... 😅 😀

karpos
autor
10. aug 2012

@katren rob si srandu 😀 😀 😀 😀 😀

katren
10. aug 2012

@karpos nie nerobim.....je to duplicitna diskusia, admini ju zamknu....to by si vedela, keby si precitas pravidla fora..... 🙄

janie80
10. aug 2012

@katren ahaaaa.... 😀 😀 😀 takze tak, ci tak, kopirujes... 😀

lypka
10. aug 2012

niektoré otázky majú fakt úroven 😕 😔

katren
10. aug 2012

@janie80 😉 😀 😀 😀 netreba dlho hladat, toto je tu kazdy bozi den 🙄

gubcikova
10. aug 2012

ešte to tu stihnem jejooo ale len dodám 😀 😀 😀 😀 😀 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre