Môžem byť tehotná?

15. dec 2021

Mam tak trošku problem s ktorým si ja už neviem poradiť. Mala som chráneny styk s kondómom. Menštruácia mi následne prišla, v deň menštruácie som si robila aj 2 testy a boli negatívne no stále ma bolia kríže. Je to neznesiteľna bolesť. Už som zúfalá, dieťa si nemôžem dovoliť kvôli psychickým problémom. Môžem byť aj napriek tomu tehotná?

mamina0078
15. dec 2021

podľa mňa nie si ale môžeš byť prechladená alebo jednoducho máš bolestivú MS.

leuska1991
15. dec 2021

Chraneny styk si mala?urcite sa nejedna o tehotenstvo. Krize ta bolia z ineho dovodu

autor
15. dec 2021

@leuska1991 ano mala som chráneny styk s kondómom, priateľ ani neejakuoval

nighttide
15. dec 2021

Ja mam teraz problém ze mne menštruácia mešká 5 dní

nighttide
15. dec 2021

Urcite nie si tehotná mna pri každej menštruácii bolia križe

mauduska
15. dec 2021

a nemôže to byť niečo s obličkami? mň cez menzes bolia kríže, ale dá sa to vydržať..

autor
15. dec 2021

@mauduska je to možné, ale tak bojím sa toho že by som mohla byť tehotná a keď čítam že niektoré ženy boli tehotné aj keď mali menzes a negatívne testy tak mi napadlo že ma kríže bolia z toho že možno som tehotná

leuska1991
15. dec 2021

Treba hladat pricinu inde teda

veronikaszabova
15. dec 2021

Kondom, nevyvrcholil, mala si menzes, testy negativne.... No jaaaa ti neviiim Karle, ale nie je o com. 🙂🙂

barbora0308
15. dec 2021

Tehotna urcite nie si ;) zajdi k obvodnej, daj si vysetrit moc ci to nie je oblickami, mozno to bude nieco so sedacim nervom alebo chrbticou, mohlo ta aj fuknut... Mozno skus nejake hrejive maste a trocha rozcvicit.

nika_val
15. dec 2021

Prosím ta keď píšeš že priatel nevyvrcholil, mal kondom tak potom z čoho chceš byť tehotna z toho kondomu? 🤦‍♀️
Vieš čo je treba na otehotnenie? Spermie. A tie su kde? V ejakulate. A ten ked zostal v tvojom priatelovi tak ty nemas z čoho otehotnieť...
A v tvojom prípade sa ani nedá hovoriť o kvapôčke lasky lebo ste mali kondom = ochrana.
Mňa kríže bolievajú neskutočne moc vždy pred menštruáciou aj 2-3 dni.. daj si termoflor a tabletku od bolesti a čakaj na menzes.
A ten ti môže meškať z toho dôvodu že si v strese z tvojho "nerealneho" tehotenstava 😀

miskamicha
15. dec 2021

Nie si tehotna.

autor
15. dec 2021

@nika_val ja viem ale nič neni 100%

autor
15. dec 2021

@veronikaszabova len či nebolo skoro testovať deň pred tým ako som menzes dostala

nika_val
15. dec 2021

A mala si plodné dni vtedy? Ovulácia bola kedy a ten spomínaný sex kedy?
Keby ešte aspon napíšeš že ste nemali kondom tak okeeej je tam mini šanca z tej kvapôčky lasky...
Ale mali ste kondom, nespravil sa!!! Z čoho preboha chceš byť tehotná????

autor
15. dec 2021

@nika_val bolo to na uplnom začiatku cyklu, 6 deň a potom na 22 deň cyklu čiže mimo mojich plodných dní

nika_val
15. dec 2021

Nooo tak sa prosím skludni, daj si horúcu vaňu alebo aj sprcha stačí, teplý termofor alebo obklad na kríže, k tomu tabletku od bolesti (ak to je až taká silná bolesť) a hlavne nemaj stres bud kludná.. na 99,99% ti menštruacia mešká preto lebo sa bojíš že si tehotná a si v strese 🙂
Takže sa daj do kludu, dnes večer tú dobre horúcu sprchu a ak si plnoletá aj pohár červeného vína (tiež vie privolať menštruaciu)

nighttide
15. dec 2021

@nika_val včera som dávala horúcu sprchu 🙂 ale necítim žiadne PMS len mam citlivé bradavky jak pred ms ale inak nič brucho ma neboli ani kríze ta snáď prídu:/

autor
15. dec 2021

@nika_val ďakujem za povzbudenie, menzes som dostala dnes poobede, len je slaby tak ma to vystrašilo

nika_val
15. dec 2021

@nighttide ešte niekedy sa ma privolanie menštruácie odporúča aj sex 😀😀
Mne minulý mesiac tiež meškali 4 dni, žiadne pms ani nič a zrazu v polke 4dňa (čo mne nikdy nechodili v polke dňa, vždy iba ráno sa to spustilo)
Ale v tomto vela robí psychika ak je človek čo i len kusok v strese vie sa to pekne odzrkadliť na meškaní

nighttide
15. dec 2021

@nika_val no tak dúfam ze pridu lebo ja som bola trošku nachladena, sem tam v strese som bola a pribrala som kilo :D a minule dva mesiace mi ms prisla presne na deň a teraz už meska 6 dní co je fakt u mňa nezvyk ...a hej pocula som ze sex môže pomôcť a ten som mala keď mi meškali druhý deň ale nic nepomohlo ,aj tepla sprcha, no nič rano si dam teplú sprchu ci neprídu :D

nighttide
15. dec 2021

@nika_val ako co som si všimla tak od ovulky som začala mať taký kremovy vytok ktorý mam doteraz ta dufam ze je všetko ok

adka176
17. dec 2021

No jedine, ak by si bola panenka Mária....ak chlap neejakuloval tak potom si neviem predstaviť inú možnosť....

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre