Môžem byť tehotná?

taniknik
29. jan 2014

Ahojte,prosím o seriózne odpoveďe. Som ešte panna, v 17tich , s priatelom nechceme začať so sexom skôr ako v 18tke. Zatiaľ sme sa iba hrali. Ale i tak sa pýtam, môžem byť tehotná??? Priateľ urobil seba a potom mňa, Mohlo sa niečo dostať aj dnu? Ak mal semeno na prstoch . Prosím o seriózne rady.

gubcikova
29. jan 2014

😀 😀 😀 😀 😀 zase

macamac
29. jan 2014

myslím, že tehotná nie
ale slabomyseľná áno... 😅 😝

xenicka13
29. jan 2014

Ďalšia, co v siedmej triede chýbala na biologii

katren
29. jan 2014

uz si sa na to pytala vcera, nazvala si to "rucne prace" ak sa nemylim......
tak si pocitaj co ti napisali tam 😉

luba28
29. jan 2014

nie nemozes byt,....ved si uz dostala odpovede tak naco sa zase pytas to iste,hm???ci je to na spestrenie vecera???k ano tak dakujeme,... 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 v tv aj tak nic zaujimave neide,.....

billam
29. jan 2014

Čo je dnes nejaký ples a rodičia nechali pubertakov doma samých?

trojmamka
29. jan 2014

a ja si myslím,že tohotná si.Anarodia sa Ti rukavičky z partnerových prstov nie babatko,lebo vzniká úplne inak

elina25
29. jan 2014

17-ročná a panna?už len toto nesedí 😀 😀 😀

ikke
29. jan 2014

@billam ale coby, v skole sa len trochu natiahlo ZRPS, to vies, ked treba vyriesit vsetky tehotne v 3tt, co piju tonic a urobene panny a ktovie co este. dnes je tu sranda ako "za starych dobrych cias" 😀

awalancha3
29. jan 2014

nooo................ 😕 , kludne mozes byt.......vsak to dava logiku: mozno si prave mala plodne dni, mozno mal priatel na prstoch dostatocne mnozstvo ejakulatu, mozno sa ti nimi predral az do nebezpecnych zón..... a spermie dokonali dielo skazy alebo radosti.............Vylucene to nie je.......Ale gratulujem k priatelovi, co urobinajprv seba a ked uz ma po vzruseni este ma naladu robit teba.........drz sa ho (aj pre pripad ze si tehotna) 😉

turistka
29. jan 2014

ja si tiez myslim ze moze byt tehotna, co ak jej aj blanu narusil? 😉

annazozelenehodomu1
29. jan 2014

V panenskej blane je otvor, cez ktorý vychádza z tela menštruačná krv. Niekedy je tých otvorov viac podľa typu blany. V podstate sa spermia týmto otvorom môže dostať dnu do pošvy aj bez toho, aby si mala pohlavný styk. Ale to neznamená, že si tehotná. Urob si test, aby si sa upokojila.Alebo choď na gynekológiu, tam Ti to lekár zistí z krvi. Tu sa nedozvieš , či si tehotná alebo nie.

elen2
29. jan 2014

ale jasne,ze mozes byt tehotna...ale ak tak len v tvojej hlavicke....sup sup ku kniham a nie riesit sex 😀 😀 😀 😀 😀 😀

m_ij_ka
30. jan 2014

nemáš doma rodičov? choď sa hrať inde a inak, prosím ťa len nie prstami 😝

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre