Môžem byť tehotná aj napriek negatívnym testom?

mt22
3. aug 2012

Ahojte. Prosim nemate niekto podobnu skusenost alebo neviete poradit? Pokusame sme sa o dietatko a uz mi meska tyzden menstruacia avsak testy (ktore som robila uz aj pred predpokladanym datumom zaciatku menstruacie a naposledy aj vcera) boli negativne. Menstruacia mi vsak zvykne meskavat obycajne 1-2 dni, inak pravidelna. Uz dva tyzdne mam kazdy den zvysenu teplotu nad 37. Pohlavny styk sme mali aj dni pocas ovulacie aj den pred zaciatkom menstruacie. K doktorovi som objednana az o dva tyzdne a kazdy den premyslam ci by som mohla byt tehotna. Som preto taka nedockava a s obavami lebo v maji som v 8.tyzdni potratila ☹. Preto verim ze by to uz mohlo vyjst. Dakujem za vsetky rady

lucia2505
3. aug 2012

Ahoj..takáto téma už na fóre je, takže predpokladám, že ti tvoj príspevok onedlho zamknú. Skús sa potom pozrieť tam a popýtať sa kočiek. Inak ti môžem k tomu povedať toľko, že buď si mala ovuláciu o dosť neskôr ako v polovici cyklu a si teda tehotná veľmi krátko, preto je test negatívny, alebo si tehotná, ale hcg je príliš nízke a teda asi to nebude v poriadku, alebo vôbec nie si tehotná a je to meškanie kvôli niečomu inému. Tak dúfam, že ti vyjde tá prvá možnosť.

adka12
3. aug 2012

Skús mama test od firmy GS, resp. clear blue, zaručený výsledok. Ak sú negatívne, tehotná nie si.

amulienka
3. aug 2012

@mt22 ked sa drzi zvysena teplota tak je to dobre. mas zhnednute okolo bradaviek? taky pasik. to je isto tehu, ja viem ze okolo 10dna po oplodneni uz moze byt duch na teste. skusaj

erikaflenderov
3. aug 2012

Ahoj. Môžeš byť kľudne tehotná, ja som bola tehotná a stále mi test vyšiel negatívny, pritom som už bola vtedy 1 mesiac tehotná, 2 čiarky mi test ukázal až na 4 test, keď som bola 2,5 mesiaca tehotná a teraz mám krásneho 5 mesačného synčeka. držím palce 🙂

manittu
4. aug 2012

mt22 klikni si gynda.sk vojdi do poradne, to je online poradna kde ti odpovedia hned ale najpozdejsie do 24hod. - odpoveda gynekolog a gynekologicka, skus napísat do otazky co tu a povie ti svoj nazor 🙂

meryska
4. aug 2012

mne vysli dva negativne testy ale ked uz som si bola viac menej ista ze som tehotna aj napriek negativnym vysledkom kupila som iny typ testu a ten zmodrel pomali len na dotyk 🙂 najlepsie zajst k lekarovi a mas istotu

luciferkax
4. aug 2012

Ahoj. Pri prvom tehotenstve som si robila test den pred očakávanou menštruáciou a vyšli mi dve silné čiarky. Pri druhom tehotenstve mi vyšli dve čiarky až po troch týždnoch meškania...

viktorka555
9. aug 2012

podla mojich skúseností pri negatívnom teste po týždni meškania som nebola tehotná. Ked som otehotnela, mala som ducha už 6. den po styku. Prajem ti, aby to bolo v tvojom prípade inak.

gubcikova
9. aug 2012

ja som mala poslednú MS 25.4.12.5 som si robila test a bol negatívny,20.5 som si robila test a negatívny,25.5 som si robila test a negatívny,2.6 som si robila test a negatívny,9.6 som si spravila test a bol pozitívny.otehotnela som 8.5

denisenko
9. aug 2012

@mt22 ...pri mojom prvom tehotenstve mi vyšli 4 negatívne testy, sono negatívne.....pozitívne to bolo až v decembri a to som bola už v 3.mesiaci....takže...všetko je možné...... 😉

kika72
9. aug 2012

@mt22 ja som mala 3 negatívne testy, až štvrtý bol pozitívny, to som bola asi v 6. týždni...Hneď som išla k lekárovi, ten mi nasadil Duphaston na udržanie tehotnosti. Mala som málo HCG hormónu, ten je v tehotenstve veľmi dôležitý a reagujú naňho všetky tehotenské testy. Vylučuje sa v moči. 😉

hanicka45
6. jan 2015

negativny test a menzes nikde

viki186
10. jan 2015

baby prosim vas poradte mi,, s manzelom sa snazime o dieta 5 mesiacov,, vcera som si spravila tehotensky test, kedze ma picha v podbrusku a mierne aj v krizoch a tehotensky test mi vysiel ze druha ciarka bola slabucka ale boli tam dve,, dnes som si robila znovu, ale vysiel negativne,, co si o tom myslite?? podla mna mam aj vacsie prsia a mam dost divne nalady,,ale MS mi ma prist 22.1
dakujem

nika291
13. jan 2015

Ahojte ja mám podobný problém. Mala som pohlavný styk ako si ja aspoň myslím keď mi už končila ovulácia, neviem to presne určiť keďže mávam nepravidelný cyklus. menštruáacia mi už mešká dnes je to 8mi deň plus minus, Keže mi nechod stále presne ale väčšinou príde jeden max dva dni po termíne. Robila som si už 3 testy a každý mi vyšiel negatívny. príznaky tehotenstva nemám žiadne. Ale ani žiadne príznaky že by mala prísť menštruácia.
Myslite že môžem čakať bábo. čoho sa obávam je to že ked mi vysiel prvy test negativny, som sa uspokojila s tym ze nie som tehotna a kedze sme mali aj par oslav nieco som to aj popila, dodnes som pila dokonca aj kavu, a bola som chora tak aj nejake tie praleny. takze sa toho dost obavam ak by som mala byt naozaj tehotna ci by mi to nemohlo uskodit teda babatku. ☹

sonika696
13. jan 2015

ahojte baby my sme sa pokusili o babo pred piatimy dnami, vcera ma pobolievali krize a mala som mierne krce v podbrusku, velmi casto mocim a dnes som nehorazne unavena. mam pocit ze som tehu... ale test mi vysiel negativny, pouzila som mama test a aj test co uz zaznamena HCG uz piaty den po oplodneni a negativny.. mozem byt tehu?

tana2278
13. jan 2015

Som si celkom ista, ze 5ty den po 'pokuse o babo' ti ziaden test neukaze tehotenstvo. Skus dalsi, ked ti bude meskat menstruacia, pripadne 2-3 dni pred. A tie tehotenske priznaky.... Ja som ich mala kazdy mesiac, co sme sa snazili o babo a to celych 6 mesiacov. Drzim palce, aby vam to co najskvor vyslo.

noemi1988
26. jan 2015

Ahojte, mám otázku. Asi 3 roky som brala antikoncepciu Maytalon. V novembri som ju vysadila 8.11.2014 som dostala menštruáciu. Ďalšiu som dostala o 40 dní teda 40 DC t.j. 17. decembra. 5.01.2015 sme s manželom spolu spali bez ochrany ale prerušovane, druhykrat sa neumyl ani nevymočil. Je 26 januára a ešte nemám menštruáciu, všetky tehotenské testy až na prvý robený 13.1.2015 vyšli úplne negatívne, na tomto jednom bol nejaký duch. Lenže je 26.1.2015 a ja stále nemám menštruáciu ani výrazné príznaky. Viem, že to môže byť z vysadenia antikoncepcie ale navyše mám už tretí týžden zvýšenú teplotu, najprv to bolo ráno potom večer a z krvi u všeobecného vyšlo všetko v poriadku. Či som mala 05.01.2015 ovuláciu netuším nakoľko som brala dlho antikoncepciu ani neviem ako vyzerá. Prosím nepozná niekto podobný prípad?

rebeka2511
15. apr 2015

V oktobri som prisla v 7 tyzdni o babatko.Vtedy som si robila tehu test 1 den po meskani mršky a na teste mi hned vysli dve ciarocky a to som mala velmi nepravidelny cyklus. Teraz sa o babo snazime zas. Po potrete sa mi mrska upravila tak, ze mi chodila doslova na hodinku presne. A tento mesiac nic. Je to uz 7 dni a mrska neprisla,priznaky žeby sa mala objavit nemam. Robila som si vsak uz 3 testy s rozdielom 2 dni a su negatívne.A zatial sa u mna neprejavili ani ziadne tehotenske priznaky, teda aspon ja som si zatial nijake nevsimla.Mozem byt napriek tomu tehotna?? Velmi by sme mali babo,len neviem,ci mam tento mesiac este dufat...

ejael
15. apr 2015

Nuz, ja som pri oboch tehu mala do 7. tt niekolko testov negativnych (pri prvom 5, pri druhom 4) - od roznych vyrobcov, deklarujucich vysoku citlivost na ranne stadium tehotenstva. Dokonca som si zo zvedavosti robila test aj po potvrdeni gynekologom, ked sme videli srdiecko - tiez bol negativny. Dalsi test asi v 8. tt mi zas ukazoval, ze som vo vysokom stadiu tehotenstva, resp. vysoka hladina HCG (napr. dvojicky). Domace testy preto povazujem za absolutne nespolahlive... Ak Ta lekar nemoze skor objednat, mozes si dat urobit laboratorne testy ako samoplatca. Mozno by to bolo vhodne pre Tvoju pohodu a najma vzhladom na predchadzajuci abort (pravdepodobne by si mala od zaciatku mozneho tehotenstva uzivat synteticky progesteron). Drzim palce, pripadne potom napis, ako to dopadlo...

zuzana2107
15. máj 2015

Ahojte 🙂 citam vase prispevky,ale nikto nena pobodnu skusenost ako ja.Dnesnym dnom mi menz.meska11 dni.posledny som mala 1.4.15 mala som vzdy 34 dnovy cyklus.doteraz som si urobila 5 testov a vsetky az ns posledne dva negativne.ten posledny bol dnes rano,Ale takym stylom,ze najprv sa mi ukazala jedna ciarka,hned druha a ked som Ho vybrala s nadobky so vzorkou mocu TA prva ciarka zmizla a ostala len TA kontrolna.toto mi urobili 2 posledne testy..tak som zmetena..priznaky mam ,pobolievanie v podbrusku,kruti da mi hlava,aj som zvracala.za posledny tyzden si meriam BT a je tak 37.0 ,37.1,37.2 así 7 dni po sebe.na gyn chcem ist na druhy tyzden v piatok to uz budem 7 tyzdnou po poslednej menstruacii..co myslite? Tak velmi by som chcela,aby to bolo tehu.dakujem za vase nazori .

bujacka
16. jún 2015

Ahojte baby vcera som mala pohlavny stik a na druhi den som dostala mensturaciu mozem bit tehotna a som si spravila tehotensky test a nic mi neukazuje prosim co to znamena poradte mi to prosim o vasu radu ....dakujem

abigael
13. júl 2015

ahojte babenky necitim sa na tehotnu a mam bolesti v pod brusku meskaju mi kramy

budikova123
11. aug 2015

Ahojte mam len 18rokov ..
zacala som krvacat jeden den potom som prestala a som dostala kramy .. robila som si viacero krat testy stale my to ukazovalo negativne .. stale my zacalo prist zle .. stale sa citim unavena mala som strach tak som sla nastivit doktorku a ta my povedala ze nevie ci som ked som krvacala tak spravila som.si blood test a to my tiez ukazalo negativne ale stale mam strach lebo brucho sa my zvedcuje .. prosim vas o pomoc dakujem

sibalka21
11. aug 2015

@budikova123 mala si kramy preco si myslis ze si tehotna? Ked sa ti zvacsuje brucho treba menej jest. V tehotenstve sa brucho zvacsuje az okolo 5. mesiaca. a testy mas negativne tehotna urcite niesi

margotka999
16. dec 2015

baby ked mi test ukazuje ze je nagativny ale príznaky mam stavy ako mam som nikdy nemala ako bolest brucha zrýchlený dych spinenie ruzovkastej farby ...
po kolkých dnoch si mozejm test urobit znovu je spolahlivy test woman secret baby? poradte prosim s priateľom tuzime po bábätku

ikapatkova99
25. dec 2015

ahoj damy ako sa tu mate možte my odpovedat na otazku uz skoro 2 mesice nemam menzes a neviem co sa semnu deje ze zaciaqtku my bolo zle a teraz somn furt hladna
a strasne my oppuchli prsia a menzes som nemala nechapem tomu ale test my neukazal ze som tehotna a strasne som furt hladna porad mi ak si bola tehotna

janka200700
31. jan 2016

caute baby prosim poradte mi uz som zufala, ja som brala doteraz HAK ale posledne tri tabletky som zabudla zobrat a plus posledných 10 dni som brala ATB bola som proste chora a zabudla som nato cele a den predtým sme mali nechranený sex..viem ze ATB znizuju ucinok ..., cez prestavku som nedostala menzes vlastne mi uz meska 5 dni je mi strasne zle hlavne rano bolia ma prsia zdviha sa mi zaludok, a ked som mala dostat ten menzes co dostavam presne na hodinu mala som slabucke krvacanie ale fakt iba par kvapiek test mam negativny, myslite ze som tehotna????

4barbora4
3. mar 2016

Ahojte, chcem sa spytat ci mozem byt tehotna ked som si robila dva testy a oba negativne, menstruaciu mam stale a pohlavny styk sme mali naposledy pred viac ako 2 mesiacmi. Ale ked nieco zjem zo vsetkeho mi je zle mam ako keby taku kyselinu , stale chodim mocit , v podbrusku ma pobolieva aj hlava ma bolieva s cim som ja nikdy nemala nejaky problem..stale som unavena aj teplotu som mala a hlavne mam nejake vacsie brucho a podbrusko som stale nejaka nafuknuta. Prosim ak mate nejake skusenosti s tymto poradte. Dakujem =)

nnika017
26. mar 2016

Ahojte baby ja tak isto robila som si testy tri a vsetky mi vysli ze ta druha ciarocka bola slabulinka bledoruzova a menstruacia mi meska uz 18dni brucho mam nafuknute aj ma pobolieva vcera ma bolela hlava bolo mi na zvracanie.prsia mam zvacsene a naliate kava mi nechuti a to som pijavala kazde rano.a malo jim nechuti mi lebo hned som plna.poradte mozem byt tehotna?snazime sa uz 9mesiacou.

leticia22
26. apr 2016

ahojte baby, náhodou takúto skúsenosť nemáte? mávam 31-34 cyklus, teraz som 38, robila som si dnes ten tes Pepino 10 z drogerky, ale negatívny. No na menzes mi to nevyzerá, lebo mňa vždy týždeň pred veľmi boleli prsia a teraz nič ani ich necítim. Ale sem tam ma bolí podbruško ako keby mala mrcha dojsť a potom to prejde, mám to tak asi hodinku denne. Pred menzes som mávala aj špinenie a teraz úplne ani náznak... a ešte mi aj blbo včera kus bolo, dnes v pohode, ale unavená som od rána do večera, furt sa mi chce spať... a mám nafúknuté brucho, keď sedím tak si musím povoliť rifle, gombík. My sa snažíme o bábo sedem mesiacov. myslíte že by mi tiež test neukazoval správne?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre