Môžem byť tehotná aj napriek negatívnym testom?

mt22
3. aug 2012

Ahojte. Prosim nemate niekto podobnu skusenost alebo neviete poradit? Pokusame sme sa o dietatko a uz mi meska tyzden menstruacia avsak testy (ktore som robila uz aj pred predpokladanym datumom zaciatku menstruacie a naposledy aj vcera) boli negativne. Menstruacia mi vsak zvykne meskavat obycajne 1-2 dni, inak pravidelna. Uz dva tyzdne mam kazdy den zvysenu teplotu nad 37. Pohlavny styk sme mali aj dni pocas ovulacie aj den pred zaciatkom menstruacie. K doktorovi som objednana az o dva tyzdne a kazdy den premyslam ci by som mohla byt tehotna. Som preto taka nedockava a s obavami lebo v maji som v 8.tyzdni potratila ☹. Preto verim ze by to uz mohlo vyjst. Dakujem za vsetky rady

mon895
14. jan 2017

@17041989 to mi je luto drzim palce nech to nie je nic vazne

rostklec
14. jan 2017

@mt22 ja som bola v piatom tt a testy negativne. Viac značiek. Ms meskala. Pozitivne sa začali ukazovať až po siestom tyzdni. Podľa mudr v pohode. Úplne prvý priznak u mňa boli leskle oci akoby pri chorobe. Daj vedieť ako si dopadla, držím ti palce

17041989
15. jan 2017

@mon895
@rostklec dievcata dakujem za podporu a urcite vam dam vediet ako sim dopadla 😉zatial to beriem tak ze nic sa nedeje a som optimista hadam panbozko da😉

ina666
24. sep 2017

ahojky baby ja som mala mestruraciu trod dnovu a som tehotna

sirema
24. sep 2017

U mna bol tiez test negativny este po tyzdni meskania a az neskor sa ukazal pozitivny - cca za dalsi tyzden 🙂 a rob si vzdy test z prveho ranneho mocu a vecer a v noci sa snaz moc nepit, nech je hcg co najkoncentrovanejsi 🙂 a daj potom prosim vediet, ci bude babo, som zvedava! 🙂

saskia00721
25. sep 2017

@ina666 ahoj prosím ťa a kedy ti test ukázal že si tehotná? pretože ja som tiež mala menštruáciu, teda strašne slabu a take ružové špinenie dnes som si robila testy pepino a do jednej minuty ked som pozerala ako je v navode tam bola druha ciarka slaba ale potom po par minutach uplne zmizla a priznaky mam, proste divny cyklus som mala a divny vysledok testu :D

kristin3558
2. okt 2017

Ahojte baby,vždy som mala pravidelný cyklus.. 2 negatívne testy, návšteva u gynekológa a menštruácia mi mešká 18 dní dokonca pred par dňami som mala pichnutú vyvolávačku a stále nič.. Som unavená, necítim sa na to aby som mala dostať menzes brucho ma boli hlavne ráno alebo ak sa námaham alebo len pár metrov trošičku zabehnem... Co si myslite o tom vy môžem byť tehu??

sirema
3. okt 2017

@kristin3558 kedy si si naposledy robila test? Lebo ak ti meska 18 dni, to uz test predsa musi ukazat dve ciarky - ak teda si tehotna.

mattkapd
3. okt 2017

@kristin3558 niekomu príde MS neskôr po vyvolavacke. .píšeš že pred pár dňami ti ju pichli vraj do 2 týždňov by mala prísť ..momentálne riešim toto isté až na to že mne mešká už cez 50 dní Toto je 13 deň po vyvolavacke A ak nepríde MS mám prísť znova

mkt26
20. dec 2017

Ahojte, stalo sa Vam ze ste mali pozitivny krvny test ale z mocu negativny? V pondelok mi robili krvny test na HCG vtedy mi menstruacia meskala 1 den a HCG malo hladinu 6.6
Odvtedy si kazdy den robim domaci test a tale nic. K mojmu doktorovi idem v piatok. Priznaky mam pobolievanie v podbrusku, citlive bradavky aj su zvacsene, je mi zle obcas mam aj nutkanie na zvracanie. Teplotu mam stale okolo 37. Myslim ze na sone este nebude nic vidiet v piatok a obavam sa ze dalsi krvny test mi neurobia. Podla minulej MS by som mala byt v 5 tyzdni. Stalo sa vam niektorej ze v krvi Vam HCG nasli ale test neukazal? Dakujem

lucka313
20. júl 2018

Ahojte tak mne meskaju kramy uz 16 dni. Miesto kramou som mala len ruzovkasty vytok druhy den nic a na treti zas. Testy mi vysli negativne sem tam mi pride nevolno. Nechapem to vcera vecer ma aj bolelo podbrusko myslela som si ze dostanem ale nic. Uz mam dve deti 2 a 1 rocne 😅

kacena2088
6. sep 2018

@leticia22 prave si citam tuto temu, a viem, ze to su uz 2 roky co ste tu pisali, ale aj tak by ma zaujimalo ako ste vtedy dopadl. Ja to mam presne tak ako ste mali vy- meskanie, ziadne spinenie, bolest v podbrusku a test negativny

leticia22
6. sep 2018

@kacena2088 ahoj nič to nebolo 😉

lisa200
18. jún 2020

Vidite to tam aj vy ci mi sibe ? Niekedy ked sa zadivam na ne, ako keby som videla druhu /

janaaniela
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
karolonakarol
24. jan 2022

@mt22 @mon895 @rostklec @17041989 @ina666 @sirema @kristin3558 @mattkapd @lucka313 @leticia22
a ostatne .. 🙂 Ahojte baby (Prikladám môj kalendár)
Ovu si nesledujem ale snažíme sa o babo, tam kde sú ❤️ Sme sa snažili, muž chodí na sluzobky mimo SK tak sa snažíme len keď je doma. Ms mávam pravidelnú na 27-28dc. Poslednú ms som mala 23.12.
16.1 a 18.1 (25dc a 27dc) som mala taký ružový výtok. Myslela som že rozbiehajúca ms ale do dnes neprišla 6dni.
Robila som už 3 testy a negatívne ale asi ani jeden som nerobila ráno. Ale robila som TOPTEST 2 pružkove a jeden neviem ako sa presne vola, kazetový? Aké máte s nimi skusenosti ? Ale mám naliate prsia, niekedy mi vadi tričko a mám žilky na nich. Ak bola posunutá ovu kedy by som mohla robiť test? Alebo po koľkých dňoch meškania vyšiel vám ? ja viem že prvý deň vyšiel večšine (aj mne tak nejak prvé tehu) ale chcela by som počuť aj skusenosti kedy ste mali negatívne testy a boli ste tehu. Nemám žiadnu infekciu, zapáchajúci výtok ani nič podobne. Ďakujem

kristin3558
26. jan 2022

@karolonakarol ahojky viem ze silou mocou tuzis po babatku ale sledovat ovu by si si naozaj mala kedze ste nemali sex presne vtedy ked trebalo.. je to normalne meskanie a nikto z nas ti nepovie kedy si mohla mat ovu… my sme sa snazili rok o prve .. a teraz som 14tt .. z vlastnej skusenosti ti poviem podarilo sa nam ked som si robila ovu testy vedela som priblizne kedy mam mat ovu ale testy mi to potvrdili a podla kalendarika to bolo uplne zmylene ovu som mala o 3 dni skor a 10dpo som uz mala slabu ciarku na tehu teste… a 4+0tt - 284 HCG ❤️ A dufam ze bude vsetko v poriadku a nase vytuzene babatko tu bude coskoro s nami 🙏 naozaj bud to neries uplne alebo sa snazte poriadne… ked tomu chces dat volny priebeh nesleduj sa … ked budes tehotna budes to citit… neverila som tym slovam ale naozaj som vedela par dni po ovu ze sa podarilo.. citila som to.. hoci som si to nechcela pripustat

karolonakarol
26. jan 2022

@kristin3558 ahoj, podstate to neriešim až tak, ale zaujíma má to. A tými otázkami zisťujem ako funguje telo iných a hľadám čo sedí s mojim. Ovu testy sú u mna zbytočne. Lebo ako sú naznačené aj tie ❤️ Tak podstatne len vtedy bol chlap doma. 2.1 odchádzal na týždeň preč 8.1 sa vrátil, 9.1 bol doma to sme sa tiež snažili a 10.1 odchádzal zas 13.1 prišiel, potom išiel na pár dni pozrieť rodičov. 16.1 sa vrátil domov ale to bolo neskoro večer tak sme skúšali až 17.1 vtedy zas odišiel 23.1 sa vrátil teraz 24.1 zas odchádzal a príde až 29.1 … 1.2 by mala byt ovu (podľa kalendára) sice ovu testy mám aj doma a skúsila by som testovat aj keď v našom prípade keď takto behá je to zbytočne a asi to nechat na náhodu. Inokedy sa striedajú na týždňovky s kolegom len ten je teraz PN a musí to ťahať sám. Viem že vás to asi nejak extra zaujímať nebude ale chcela som to priblížiť ako to teraz u nás funguje. Proste je to tam teraz dosť nahlavu. 😇 a najviac by má zaujimalo keď tento týždeň neprebehla MS či bude ovu, keď do týždňa nepride ms pôjdem na gyndu ale keby aj teraz skúsim ovu testy tak či môže nastať ? 🙂

mon895
26. jan 2022

@karolonakarol mne vysiel pozitivny prvy duch tyzden po vynechani ms

karolonakarol
26. jan 2022

@mon895 ďakujem, aký si mala test ?

mon895
26. jan 2022
kristin3558
27. jan 2022

@karolonakarol no pravdepodobne ovulacia uz bola tazko povedat 🤷🏼‍♀️ Na toto ti nikto neodpovie … je dolezite si sledovat cyklus uz len kvoli tomu aby si ty sama vedela preco meska ms napriklad.. 🙂 a spoznas tak viac svoje telo.. ja som bola tiez odcestovana ale merala som si bazalnu teplotu aby som vedela ci bola ovu ..

karolonakarol
27. jan 2022

@kristin3558 ako som písala, toho 25 a 27 som mala trochu spinenie, ružový výtok. Raz som mala spinenie pri ovu asi 3mesiace do zadu 1x. Odvtedy nič. A včera v noci má strašne pichlo v maternici. Nie že to bolelo alebo niečo ale taká bodava bolesť a bolo to len 1x. Proste nič strašne ale človek si to všimne. Keby sa posunula náhodou ovu okolo toho 26 tak mohlo ísť aj o uhnizdenie akurát to tak vychádza, aspoň podľa mna. Neviem, netesim sa ešte predčasne. Cez nedeľu alebo pondelok skúsim test.

rostklec
25. mar 2022

@karolonakarol ahoj. Prepac, skoro tu už nechodím. Tak ako si dopadla? Už si celkom nepamatam ako to Bolo So mnou. No viem že Bolo viac testov negativnych a aj menzes som malá myslím. A Bola som už tehotna. Dcera má už cez 6 rokov, tak si celkom podrobnosti už nepamatam. Držím palce

karolonakarol
29. mar 2022

@rostklec januar som dostala ms po 2tyzdnoch meškania. Február zas meškala a uz som v 8tt ❤️

patka182
23. sep 2023

@denisenko prosím ťa to ani na Sone nič nevidel? Ja som zmätená lebo som bola u doktora a na Sone nebolo nič len si ju premeriaval povedal že mám zápal maternice a že mám prísť o týždeň a urobí mi tehotenský test čo nechápem že prečo keď tam nič nevidel mešká mi 5 dní a testy sú zatiaľ negatívne

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre