Môžem byť tehotná, keď som ošpatnela?

iveka30
24. okt 2013

dievcata mozete mi poradit, snazime sa o babetko a posledna menstruacia mi meskala 4 dni a trvala len 3,5dna. vzdy som ju mavala pravidelne 5dni. a az na to ze mi byva cely den zle nemam inaksie priznaky.....a tehotensky test som si nerobila lebo si myslim ze nie som urcite tehotna :/ ale vlastne chcem sa spytat ci mozem byt tehotna ked som strasne zoskaredla, tvar mam samu vyrazku, co som mavala len pred menzesom,,,, ale teraz som stale akasi skareda
mozete mi poradit niekto, uz som z toho na nervy

ada1313
24. okt 2013

😀 😀 😀 😀 aj ja zasnem kazde rano pri pohlade do zrkadla, ale u mna je to asi vekom 😀 😀 😀

ingmiriama
24. okt 2013

a nemala si už dávno spať ?? večerníček už dávno skončil 🙂

wewe22
24. okt 2013

strasne dobre som sa zasmiala 😀 , otazku si mohla polozit troska inak ale ano moze to byt priznak ja som vzdy v tehotenstve mala velmi zlu plet sama vyrazka a uplne sediva skus ten test

tlucka
24. okt 2013

lepšie som sa dnes nezasmiala 😀 😀 😀

abbie
24. okt 2013

no otazka znie, ci si zoskaredela, alebo si sa iba teraz kukla do zrkadla ... 😀

milaciky
24. okt 2013

ja som sa skoro pocikala od smiechu, ale viem o co ti ide, mn sesternica par dni po oplodneni mala vyrazky po celelom tele a to aj pri prvom a druhom dietati, takze vsetko je mozne aj ta chapem, 5 rokov je dlha doba.Pockaj este par dni a urob si testik a zelam ti aby ti to tento krat vyslo 🙂

kataina
24. okt 2013

no neviem čo si čakala, napr, že ked ti 30 žien povie hurá si tehotná, tak budeš naozaj tehotná? Otázka či som tehotná sa asi nevyrieši kecaním a špekulovaním.... Keby som to ja chcela vedieť tak mi nič nezabráni urobiť si test. A ani 300 odpovedí na MK to nezmení. Zlu, alebo dobru plet budeš mať až vtedy, ked sa zmeni hladina hormonov natolko, že aj test ti to ukaže. Odpovedz si sama na otázky- Kolko maš rokov? Čo ti bráni kupiť a urobiť test? A nepozeraj do zrkadla, viac študuj

chanthall
24. okt 2013

nerobte mi toto keď je nočný kľud!!! 😀 susedia na mňa za ten rehot políciu zavolajú 😀 😀 😀 😀

tinushka13
24. okt 2013

Preboha..... myslím, že keď žena zmýšla "nejako takto" ešte asi veľmi nebude pripravená.. Tak test ani za svet ale otázka za "pjetset" ... kočka neber to v zlom, ale čo si čakala okrem výsmechu. Snažíš sa otehotnieť. Si si istá, že nie si.. ale si škaredá. Nejedz čokoládu.. ja som škaredá na druhý deň keď spapám čokoládu... 😀 😀 😀 našťastie z nej sa nedá otehotnieť 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

marika39
24. okt 2013

No do čerta , ja už čakám druhé, to teda budem vyzerať!!!! 😉

zuzankazuzu
24. okt 2013

kks som na MK uz tri roky ale prvy krat som tu na fore a o co vsetko som za tie roky prisla 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

fidka79
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
mata90
24. okt 2013

aj ja som sa z chuti zasmiala 🙂 🙂 🙂

katka1981
24. okt 2013

No, ak by som rozmyslala ako ty, tak som bola tehotna 8 rokov. A neskoncilo to porodom, ale pravidelnymi navstevami ku kozmeticke. Ale to beriem do uvahy len vyrazky, nie ospatnenie 🙂 To sa mi stane vzdy, ked sa odmalujem. Ale nazov temy ozaj jedinecny 😀

magnolie1234
24. okt 2013

ja o chvilu rodim a opeknela som, ale asi tehotna nie som , ked som mala pocas teh. oskarediet :Dheheh, mam tiez pekne tehotne kamosky :O

kacoorka
24. okt 2013

tak dievca si prave zrusila vsetky firmy ktore vyrabaju tehu testy,na co test, ak ospatnejem som v tom 😀 😀 😀

lencucinka1
24. okt 2013

ale najlepšia odpoveď je aj tak , že : čo majú robiť tie čo sú špatné? 😀 😀 😀 tie sú buď stále tehotné alebo neotehotnejú? 😀

jajka0211
24. okt 2013

boze, ked citam vase komenty, umieram od smiechu 😀 😀 😀

cannella
24. okt 2013

Som sa nasmiala ako davno nie 😀 😅 😀 😅 😀 😅
Kazdy clovek by si mal po sebe precitat text pred tym, ako nieco vypusti do sveta a nie sa potom obhajovat.

Fakt tema, kvoli ktorej sa oplati drat klavesnicu 🙄

tina1982
24. okt 2013

Baby ja skapíííňam nad vašimi komentami a to pexeso ma dostalo teda že úplne😀

h2
24. okt 2013

Nuž, ak to berieme tak, že tehotné ženy nepijú alkohol a dbajú viac na čistotu, tak si tehotná a neošpatnela si, len sa vidíš reálne v čistom zrkadle. 😀

juliana77
25. okt 2013

neviem či si ošpatnela, nepoznám, nevidím, ale mne zostalo špatne z tvojej otázky. 😉

egyy
25. okt 2013

Ahaaa..takze kolegyna je tehu, ked je taka skareda? A ani mi to nepovedala..spata jedna 😀 a vraj tehotenstvo si ma zena uzivat..no diki..s vrecom na hlave 😀 😀

mamina2208
25. okt 2013

super som sa pobavila 😀 sprav si radšej test a budeš mudrejšia, tehotenstvo je to najkrajšie obdobie a treba si ho užiť lebo to utečie ako voda a nie sa zamýšľať nad blbosťami

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre