Môžem byť tehotná, keď som ošpatnela?

iveka30
24. okt 2013

dievcata mozete mi poradit, snazime sa o babetko a posledna menstruacia mi meskala 4 dni a trvala len 3,5dna. vzdy som ju mavala pravidelne 5dni. a az na to ze mi byva cely den zle nemam inaksie priznaky.....a tehotensky test som si nerobila lebo si myslim ze nie som urcite tehotna :/ ale vlastne chcem sa spytat ci mozem byt tehotna ked som strasne zoskaredla, tvar mam samu vyrazku, co som mavala len pred menzesom,,,, ale teraz som stale akasi skareda
mozete mi poradit niekto, uz som z toho na nervy

simonkazga
24. okt 2013

Nehnevaj sa, ale ja ti nerozumiem. Nespravíš si test, lebo si myslíš, že určite nie si tehotná. Ale my máme vedieť či náhodou predsa nie si, lebo si zoškaredela? To je čo za haluz? Sprav si test a uvidíš či si alebo nie si. Nepíšeš ktorý DC si, kedy bola ovulácia, aký dlhý cyklus máš ....

zuzinka1989
24. okt 2013

ale jééééééééééjo, zas nový nick, zas nová hlúposť 😀 deťúrence sa bavia jedna radosť 😀

laskonkakaty
24. okt 2013

A na nervy aj budes,ked si ten test neurobis!!!!Alebo chod za vesticou!!!!

stastnamamulka
24. okt 2013

Ked si zoskaredela,tak si 100%tehu 😉 budu to stvoricky ale matka nie je ista😲 tolko vestenie z pexesa pre MK😀😀😉

nanulik
24. okt 2013

kym si neurobis test nezistis ci si v tom...

co sa clovek na tomto konovi nedozvie.... hlienova zatka odhadza prec mensesom....tehotenstvo sa prejavuje skaredostou.... som rada ze sem chodim lebo sa vzdy nieco zaujimave dozviem...

nativanativa
24. okt 2013

urcite si , ospatnela si jak cesta do roboty , alebo jezibaba ??? ved daj fotku pred a po a hned ti poviem , ci si alebo nie 😉

zita19
24. okt 2013

Kocky, co ste odpovedali, podte do temy Prdite pred chlapmi 😀

anelehka
24. okt 2013

@nativanativa sa rehocem 😀 ze cesta do roboty,,autorka prispevku si asi po rokoch kupila zrkadlo 😀 😀 😀

macamac
24. okt 2013

a škaredé ženy potom ako zistia, že sú tehu??? 😀 😀 😀 😀 🤐 😝

cerez
24. okt 2013

Tomu hovorím sebakritika. Takže tehotná vlastne znamená škaredá? Aha, to som nevedela. Ešte že som sa to dozvedela od teba po pôrodoch, lebo ináč by som deti ani neplánovala. 😀

sissy27
24. okt 2013

ešte že si oškaredela až teraz, lebo ak by to bolo predtým, tak neviem či by si otehotnela 😀 😀 😀

trojmamka
24. okt 2013

jasné to je prvý znak otehotnenia,každá škaredá žena je tehotná či každá tehotná je škaredá?A čo sa týka vyrážok myslím,že keď Ti skončí puberta bude to lepšie neboj.A skús túto otázku položiť pani učiteľke prírodopisu.

lucia20
24. okt 2013

Baby, ale zase na druhu stranu.... vzdy sa tu niekto najde kto si zanadava, pohorsuje sa.... ale ja sa niekedy tak neskutocne pobavim nad tymi temami. podla mna je to uplne uzasne, ze deti nevedia co so sebou a aspon zabavia nas "stare korcule". 😀 😀 😀 😀 😀 😀

zuzanka410
24. okt 2013

a ako vieš že si zoškaredela?čo ak si bola škaredá aj pred tím 😀 😀 😀

klincek
24. okt 2013

no ak to takto funguje, ja som bezdetna.. 🙂
ale potom tie dva male tvorceky, co mi tu pobehuju, asi musim niekomu vratit 😀

jedinu spolahlivu odpoved ti da len ten maly ocikany pruzok 😉

katy83
24. okt 2013

inak ja som opeknela ked som otehotnela, to nie je pravidlom ze musis ospatniet . Testni 😉

linda20111
24. okt 2013

Daj foto aby sme vedeli porovnat aky bol povodny stav.

namarie
24. okt 2013

Prečo mám pocit, že niekto tu dnes kukal správy na JOJ-ke? 😀 😀

jajaja30
24. okt 2013

kedze som tu nova tak neviem ako to funguje tady, ale moj ofic nick je iveka 30. cize odpovedam, t.test si nerobim preto lebo cakam uz 5 rokov na babaetko a nic a nechcem sa znova a znova sklamavat. ale vidim ze som tu skor na pobavenie ako na radu. menzes mam pravidelny 28/5 a k ziadnej vestici ist nemusim az taka hlupa nie som. len myslim si ,ze ak si zena povie ze zoskaredla tak hned si nemusite predstavovat nejaku opicu skaredu, ale myslela som tym, ze jednoducho nikdy som nemavala taku tvar ako teraz a ani v puberte. a starka mi vravela ze vedia zeny aj opekniet ale ze aj babetka beru krasu mamam. ale inak dik ze ste sa na mne pobavili. asi treba hladat ine forum.

babaker
24. okt 2013

nevyhadzuj peniaze na testy, kup si male zrkadielko....a mozes ho aj opakovane pouzit 😀 😀 😀 😀

mamcas
24. okt 2013

No bohuzial si to nestastne napisala a vyznelo to skor smiesne ako realne.
Mozes mat vyrazky vplyvom teho hormonov, ale naozaj urobis najlepsie ked sj urobis test alebo zajdes k dr 🙂 drzim palce 🙂

janesa1984
24. okt 2013

Tak teraz som sa tak zchuti zasmiala 😀 😀 😀

saska247
24. okt 2013

tebe treba robit test....ale IQ test.....

ludka140281
24. okt 2013

nesranduj...takže aj ja som tehotná?..včera som bola ešte k svetu,ale ako tak kukam do toho zrkadla,,,no nezdám sa asi škaredniem,,hned idem nakričat na muža,že asi nedával dost pozor🙂...celkom pekne fory sa ti tu zbieraju....ale odpoved nájdeš v lekárni na tehu testíku 🙂 "ale skus to opisat aj lekarničke,nech si spríjemní den" 😀 😀 😀

katarinka133
24. okt 2013

Takto je to, spocitaj si vyrážky, vysledok videl 3,14.Ak ti vyjde parne číslo, chod zajtra na kožné.Ak bude v čakárni pred koznym viac mužov ako žien, určite si tehotná a môžeš začať hackovat ciapocku s motívom značky adidas.

vanga223
24. okt 2013

Suhlasim s kockou, ktora napisala, ze si to bohuzial nestastne napisala. Po precitani prispevku sa necuduj, ze si vysla na smiech a dobre si pobavila baby. Tvoj prispevok naozaj vyznel smiesne, podobne ako prispevky o jedeni svieckovej na smotane v tehotenstve a mnoho dalsich... Ked si ozaj chcela radu, mala si prispevok stylizovat inak, tak sa neurazaj.Tvoja snaha o babetko je pekna, no nemozes byt pod stresom - vyplni, nemysli a uvidis, ze nakoniec sa ti podari priviest na svet vytuzene babo. Ver, ze na zaciatku tehotenstva nezospatnies, to az v neskorsich esiacoch. Dievcatka mamam beru krasu, no po porode sa ti vraiti nazad. Hlavu hore a neber si vsetko tak k srdcu. Potes sa, ze sa ti podario vycarit usmev pisateliek.

stardust
24. okt 2013

Oskaredela si pravdepodobne preto, lebo STARNES.

dejnas
24. okt 2013

jaj! čo deň, to iná perla 😀 😀 😀 niektoré otázky fakt nemajú chybu 😀 😀 😀
nech ti zdvihne náladu aspoň fakt, že si svojou otázkou skutočne pobavila veľa ľudí 😉
k veci - resp. k otázke: mne všetci práveže vraveli, že som veľmi opeknela, a pýtali sa, či nie som náhodou tehu 😉

ikke
24. okt 2013

uz zas udreli nejake prazdniny? 😕 😅

miku1
24. okt 2013

Aj ty si jedna z tých, ktorá sa snaží o to, aby ženám vzali volebné právo ???? 🙂 Ja už fakt prestávam rozumieť, čo za hlúposti sa tu dokáže niekto pýtať.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre