Môžem byť tehotná, keď špiním?

nedarisa
27. apr 2013

ahoj potrebujem poradit...
ms mi meska uz skoro 2 tyzdne dnes mi zacalo spinenie, ale len velmi slabe a ruzove...pri poslednej ms som krvacala len asi 2 dni a ms mi skoncila.test som si este nerobila...myslite, ze mam nadej byt tehotna, alebo je zbytocne robit si test?dakujem

juranka
27. apr 2013

takze, pri spineni mozes byt tehotna, ja som tiez spinila a som tehotna....poznam ine dalsie maminy co spinili a su tehu takze test je urcite na mieste urobit, kedze ti uz dlhsie meska...

nedarisa
autor
27. apr 2013

musim si ho urobit len mam strach, ze tam nebude to co si tak velmi prajem:(

moonga
27. apr 2013

Prosim o radu!Mam spinenie - najprv ruzovkave1 den, potom hnede, zacalo 21 dni po poslednej menst. Trva uz 10 dni..Menstruaciu mavam kazdych 30-31 dni. Teda dnes alebo zajtra a stale nic, spinenie je slabsie. Zacalo mi teda 7-10 dni pred menzesom. Neviem, ci to bol teda menzes alebo co to ma byt. Nikdy sa mi to nestalo, mavam pravidelny cyklus s bolestami, silnym a potom zoslabujucim sa krvacanim. Test mi dnes vysiel negativny. Ale pred 3 mesiacmi som bolo na konizacii krcka maternice, odvtedy bolo vsetko ok, aj menzes.Krcok je vraj pekne zahojeny. Styk som mala aj par dni pred poslednou menstruaciou a potom cely cas az do zaciatku toho spinenia. Chraneny a niekedy nechraneny, ale davali sme pozor...teraz neviem, ci ist k dr. alebo ci pockat a urobit dalsi test..Dakujem

juranka
27. apr 2013

@moonga pozri, este pockaj, kedze ti este menzes mozno ani nemeska, pockas par dni a ak stale neprisiel tak mozes brnknut dr., ja som mala take spinenie ako vravis a potom som to zacala riesit s dr,, moze to byt nedostatkom nejakych zenskych hormonov, mala som aj take, ze os ovulacie som spinila az do mrnzesu....

reni1512
27. apr 2013

mozes...ja som si hned pri prvom spineni robila test...urcite ti po 2tt uz ukaze...a to som si robila 4 dni pred mrchou..lebo som videla ze to nie je ono 🙂

juranka
27. apr 2013

@nedarisa tak sa prekonaj a skus urobit testik, ved predsa, keby si bola tehu a mala si 2 ciarky, mozes aspon zbehnut dr, nech ti da neja lieky na udrzanie tehotenstva, duphaston napr., takze by som necakala, ked budes mat neg. test aj napriek meskajucej menstruacii asi to teda tehu nebude, uz by to malo byt vidiet na teste ale urcite by som to potom riesila s dr.

nedarisa
autor
27. apr 2013

@juranka hned zajtra kupim dakujem za radu,,,sme po 2 neuspesnych oplodneniach a toto sa mi nikdy predtym nestalo...preto stale vaham. nechcela by som sa zasa sklamat

moonga
27. apr 2013

@juranka dakujem..skusim teda este pockat a potom budem riesit s doktorom 😉 No nechcem nic riskovat, nakolko som mala robenu tu konizaciu a deticky este nemam.

juranka
27. apr 2013

@nedarisa drzim palce nech to vyjde, ale nebud sklamana ak to nevyjde, ako hovorim, moze to byt tym, ze strajkuju hormony 😅 my sme sa snazili s mm asi pol roka a stale som mala nejake to spinenie mimo menzesu, potom som mala aj pozit. test a aj tak prisla mrcha a vajicko sa neuhniezdilo a dalsi mesiac test zase pozit. a ako som uz pisala mala som aj spinenie asi 4-5 dni pred ocakavanou mrchou. ale v den menzesu som si aj tak urobila test aj ked som spinila a pol pozit., a teraz uz koncime 1 trimester, hadam bude vsetko v poriadku...drzim palceky aj tebe, nech sa to podari 😉

moonga
27. apr 2013

Tak drzim palce,nech je vsetko ok!;)Ja sa zase az tak do toho nehrniem,ale asi sa po tej konizacii krcka viac sledujem hihi..Prajem vsetko dobre a hlavne vela zdravicka

caithy
27. apr 2013

Ja som pri druhom tehotenstve takisto spinila v case, ked mal prist menzes, urobila som si test, prvy bol negativny, po par dnoch som ho zopakovala a bola tam slaba druha ciarka....A teraz uz mam krasnu 15 meacnu bambulku 🙂 Drzim palce, nech to vyjde.... 🙂

afrika
27. apr 2013

@nedarisa ešte ti nikdy tak dlho nemeškalo? nooo, držím pršteky 🙂

nedarisa
autor
28. apr 2013

este nie meskavaju mi , ale nie tak dlho a teraz je to akesi cudne...dufam, ze som tehotna ale aj mam pocit, ze nie

nedarisa
autor
28. apr 2013

ms nikde a test negativny 😢 nechapem co sa odohrava v mojom tele

alchemilkazltozelena
29. apr 2013

@nedarisa mozes mat polyp, ja som spinila a bol to polyp, zbehni k dokymu nech ta pozrie

nedarisa
autor
29. apr 2013

c
@alchemilkazltozelena co je polyp?

alchemilkazltozelena
29. apr 2013

@nedarisa tazko to doslovne vysvetlit... to je na maternici taky malicky zhluk buniek, vidno to ked ta pozera zospodu, vacsinou to odide s menstruaciou, ale dokaze to narobit šarapatu....je to sice male ale ja som z toho spinila skoro 3 tyzdne a potom to nastastie odislo s mrchou, ale niekedy to musia aj operacne odstranit....

nedarisa
autor
30. apr 2013

@alchemilkazltozelena jeeej no dufam ze to nieje ono...dakujem za radu

alchemilkazltozelena
30. apr 2013

@nedarisa a ako to vyzera? uz mas mrchu?

nedarisa
autor
30. apr 2013

este stale nie, stale len spinim niekedy viac niekedy menej

nedarisa
autor
1. máj 2013

@alchemilkazltozelena mrcha ani neprisla a spinenie odislo

alchemilkazltozelena
1. máj 2013

@nedarisa a preco neurobis test?

nedarisa
autor
1. máj 2013

uz som robila predtym a bol negativny.

tinki
1. máj 2013

@nedarisa možno si nemala ovuláciu. Treba zájsť za svojím gyn. Môže ti pichnúť vyvolávačku. Ak nie si tehotná, tak dostaneš, ak si tehotná, tak vyvolávačka podporí udržanie..

moonga
3. máj 2013

Poradte mi 😒 prosimPisala som predtym o spineni 10 dni pred menzesom..Potom som si robila test, bol negativny. Na 32 den som dostala nieco ako ms,ale len 2 dni a teraz zase spinenie..Dnes rano som robila test, najprv jedna ciarka a o 20 min neskor druha slaba..Na obed som si urobila dalsi, ale inu znacku - lacnejsi - ten je negativny. Som zmetena a stale mi je zle, divne. Dnes sa chystam znova k doktorovi, ale zijem v zahranici a narazila som minule na takeho doktora, co ma poslal si dat tabletky na pretravenie... :/ ?Neviem, ci mam nieco so zaludkom alebo co to je... 😕 Dakujem

vivienkaaa
5. máj 2013

Dobry den potrebovala by som radu ... menzes mi uz meska 17dni testy su stale negativne stale kupujem ine znacky.. a stale su negativne... cize neviem.. uz co si mam mysliet pred 2 dnami som robila test opet bol negativny .. asi pred 3-4 dnami som zacala spinit zacalo to slabo hnedym vytokom ... obcas mavam aj vytok s krvou dokonca ... niekedy rano alebo vecer mam.aj krv silnu ako keby uz som dostala no potom opet nic ziadny vytok ...nechapem tomu co si myslite co to moze byt?som zufala to spinenie.. ma privadza do sialenstva.

amadea3
5. máj 2013

@vivienkaaa ahoj, no ja som spinila az do 10tt, a to celkom dost... akurat ze ja som mala pozitivny test uz pred ocakavanym menzesom. Takto na dialku ti neporadi nikto, najmudrejsie bude ist za svojim gynekologom - zoberie ti krv na HCG a urobi sono (ak by si bola tehu, uz by bolo vidno aspon gestacny vak) a ak nebudes tehotna, tak bude tvoj zdravotny problem riesit.

vivienkaaa
5. máj 2013

No aj ja si myslim ze uz to je dos dlha doba nato aby mi test ukazal .spravny vysledok no urcite ku gynekologovi pojdem

teufelin
12. sep 2014

Ahoj som v 5 tyzdni tehu a rok po konizacii.od posledneho (2 dni) vysetrenia u dokiho sem tam po moceni mam spinav.trolaletny..na nohavickach nie..beriemtab.na udrzanie a zacinam mat strach aby som omimi neprisla.ma tu niekto take skusenosti ?

monicka79
12. sep 2014

@teufelin ahoj, ja som pri prvom tehu -kd som ešte nevedela či som tehotná dostala akože menzes, špinenie a čakala som že sa mrcha rozbehne. Špinenie trvalo týždeň, čo som nikdy nemávala tak dlho, preto ma napadlo urobiť test a bol pozitívny. Doktor mi dal ascorutin a duphaston na udržanie ale aj tak som špinila celý mesiac. Potom to prešlo a napriek špineniu bolo všetko ok 😉 . Držím palce 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre