Môžem byť tehotná, keď užívam Cerazette?

zumbacka
22. nov 2010

Mám 16 mesačné dieťa,dojčila som ho do 13 mesiacov,hned na to som bola na prehliadke u lekára a dal som si predpísať antikoncepciu,keďže som nemala ešte menzes dal mi cerazette na prekrytie obdobia kým ho dostanem.Začala som ju užívať,menzes som dostal koncom augusta-začiatkom septembra a mala som ho 2 týždne 4 dni pauza zase 1 týžden 3 dni pauza a zase týžden,potom v októbri chvilu nič a znovu som ho dostala 16 .10. a mala som ho skoro 5 týždňov.Väčšinou mi povedali,že to môže byť aj preto,že som nemávala a kým sa mi upraví,preto mi to takto rapluje ale ja mám aj tak strach,či som neni v tom.

anjelicek26
22. nov 2010

No tehotna asi nie, ale tato antikoncepcia ti absolutne nesadla, taketo krvacanie nie je normalne a mala by si rozhodne ist k lekarovi, nech ti predpise nieco ine.

martinex
22. nov 2010

cerazzete je antikoncepcia pri ktorej niektore zeny maju menzes stale a niektore vobec-ja som nemala vobec napriklad..a aj po vysadeni este pol roka neprisiel. takze pri tejto antikoncepcii je takko urcit ci si tehu..jedine tehu test je spolahliva odpoved 😉

zuzkat1
23. nov 2010

ja som takto reagovala na inu antikoncepciu a ked som ju vysadila krvacanie zmizlo, daj si inu predpisat..🙂

katkapa
26. nov 2010

ak správne užívaš tabletky/to znamená, že nevynecháš/tak tehotná nie si, Cerazzete je ATK iba s jedným druhom hormónov, preto môže spôsobovať špinenia, resp. slabé krvácania, daj si ju zmeniť, ak ti vadí,že musíš používať vložky skoro celý mesiac, inač to nič neznamená

sharona67
16. apr 2015

Ahojte, ja som vysadila antikoncepciu Cerazette a ostali mi 4 neotvorené balenia (na 4 mesiace), sú použiteľné do 10/2015, ak má niekto záujem píšte na hankova.gabi@gmail.com

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre