Používame cookies. Viac informácií tu. OK
sisa_s
28. jún 2019

no vkuse zakladas rovnake temy, kde sa stresujes... prepac, ale neverim, ze ked si taka aj doma, tak to tvoj manzel zvlada...odmeraj si tlak, v tomto teple je kazdemu zle.. alebo si urob konecne test, my nemame vestecku gulu a do maternice ti tiez nevidim cez stranku

ukulela
28. jún 2019

@adusik12457 nizky tlak, vela pit. tehotna mozes byt, ak si mala sex pocas pliodnych dni, ak mas plodne dni v strede cyklu, tak este oplodnene vajicko nie je ani uhniezdene, nemas co citit. stresujes a skodis viac sama sebe. ber kyselinu listovu (kvoili babatku), pripadne pi caj z alchemilky (ale len od menzesu po ovulaciu, potom pauza do dalsieho menzesu) a teraz v teple hlavne vela tekutin.

nevludna
28. jún 2019

@adusik12457 moc tlacis na pilu....je to taky priznak, ze skoro nijaky;)

lucka12399
28. jún 2019

@adusik12457 taketo motanie hlavy a nevolnost by som pripisovala skor tomu pocasiu.. mozes mat zly tlak apod..

ptmt1011
28. jún 2019

A čo tak si urobiť testy? Ako to tu amme povedať že či si tehotná?🤦

nini1010
28. jún 2019

Bize toto su take trapne temy...Ja len nechapem ze nemate trochu sudnosti taketo hluposti vypisovat.Ak vam toto pripada normalne,tak asi nie ste uplne normalna.

ptmt1011
28. jún 2019

@nini1010 presne. Test to neurobí,ku dr. To nepôjde . Raz sa jej zamotá hlava a už sa vypytuje či je tehotná 🤦🤦. Veď nie sme tu veštice.

odesi
28. jún 2019

@adusik12457 urob si test, chod k dr, ked to vylucia potom sa to pytaj tu, ako to my mame vediet? Mozes byt a aj nemusis.

janinka007
28. jún 2019

pred tromi týždňami si mala mrchy podla všetkého a už sa zase pýtaš, či môžeš byť tehotná??🙊

alexandra2468
28. jún 2019

@adusik12457
“Ahojte viem že som tu založila veľa tèm ale chcem sa opýtat.”

To sa akoze treba pytat tu istu otazku v 10novych temach?
Vonku je tak teplo, ze aj mojmu psovi, ktory nechodi cez den von, tak mu je zle.. a teda tehotny nie je.
Ako hovoria baby, ak si mala nechraneny sex, mozes byt tehotna, to ziadna z nas nevie ci si alebo nie si. Ved si sprav preboha test. A ked je na test skoro, tak na priznaky je este o to viac skoro.

ivi2891
28. jún 2019

Ahojte už 4dni mi mešká menzes a mala som aj pichanie na ľavej strane vo vaječnýku a dokonca sa mi aj točí hlava môžem byť tehotná

evaachesa
28. jún 2019

🤦‍♀️

jana_eyre_2
28. jún 2019

testy stoja od 2€ vyssie.. aj tie 2€ tehotenstvo ukazu, tak snad to nie je taky problem kupit.. akoze mne je jedno co tu kto zaklada, ale fakt je lahsie zalozit temu na ktoru nie je mozne odpovedat ako ocikat test? mne sa dnes tiez zatocila hlava, dokonca vcera zvracala.. nie, tehotna nie som, len som zabudla pit a vcera rano som mala migrenu ako svet..

janinka007
28. jún 2019

@ivi2891 si robíš prdel aj ty????

lenulka_14
28. jún 2019

A mne nic nie je ani zle ani ma nikde nepicha,neboli a to som v 19tt. Mozem byt netehotna ? 😂😂😂😂😂😂😂🤦🏻‍♀️

sasanka605
28. jún 2019

@lenulka_14 tak urciteeee 🤣

barmankaa
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
fialka1318
28. jún 2019

@adusik12457 ved aj ja som ti pisala uz kopeckrat do sprav ze chod k lekarovi na hcg z krvi ak si nie si ista urobi ti ten test velmi rad a ak si to pojdes odniest sama na mikrobiologiu tak vysledok mas do hodiny ja som to tak tiez mala...a nestresuj konecne mozno aj z toho ti je zle

fialka1318
28. jún 2019

@nini1010 ja si s nou pisem ip postu a stale to iste uz som jej asi do 20tich sprav napisala nech ide k lekarovi a nech ide na hcg a furt je to len o tom istom ze asi je tehotna a ze sa jej toci hlava a ze je jej zle a ze ma dajaky vytok a take veci ..a ze si mysli ze je tehotna..ale k tomu lekarovi nepojde co je len odber krvi rano a do hodiny pokial si zanesie sama krv tak ma vysledok..namiesto toho stresuje a mozno ani nie je tehotna len je to z 35 stupnovych teplot tepleho vzduchu a bliziacej sa menstruacie a stresu

fialka1318
28. jún 2019

@ptmt1011 test si robila a ze ho ma negativny ...tak nwm preco nejde k tomu lekarovi ak jej nie je dobre

fialka1318
28. jún 2019

@lenulka_14 vies co ja som jej pisala lebo som si nasla dve ciarky na teste vcera som po 2ivf a vklade tretom a ze sa mi toci hlava ale to len asi 3x sa mi zatocila a bolo dobre a odvtedy neni dobre aj jej tak nwm 🙂 ja si myslim zeby mala ist k lekarovi a presvedcit sa ..lebo toto nema zmysel taketo vypisovanie toho isteho

ivca88
28. jún 2019

😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂
To sa už neda smiat.
Ja by som teda bola tehotná kazdy den uz aspoň 10 rokov

fialka1318
28. jún 2019

@ivca88 mne pise asi 4dni spravy ale furt je to o tom istom niekedy mam pocit ze nie je az taka rozumna ked to takto riesi ..

sisa_s
28. jún 2019

@fialka1318 podla mna si len namysla... 4 roky sa snazia a teraz pri kazdom zahmleni pred ocami, pichnuti v bruchu stresuje, ze je tehotna... Pri takych stresoch bude zazrak, ak by vynosila zdrave dieta...ved to bude este horsie stresovat ako teraz... Ja jej doprajem dieta, nie, ze som neprajna, ale vsetkeho vela skodi...

marlenka222
28. jún 2019

@ivca88 som za aby každá ktorá je tehotná rovno i gyndy napísala nick na mk :D aby gynda potom usúdila či je normálna zdravá žena suca mať dieťa, vedieť ho vychovať, starať sa oň, nezanedbávať ho a hlavne by som trestala smrťou takéto akože matky ktoré mesiace riešia na mk a k doktorovi nič
Prípadne, keď sa ti narodí, ODOBRAT lebo už od začiatku si myslela iba na seba a na neho si sa vyprdla. Sory baby ale čo je moc je mooc čo tu ktoré dorábajú.

fialka1318
28. jún 2019

@sisa_s to mas pravdu ja som jej stale to iste uz pisala do sprav lebo stale to iste opakuje akoby nevedela pochopit co jej pisem ze jej nechcem zle ale takto stresovat ked pravdepodobne ani nie je tehotna j to zbytocne 🙂 ja som po ivf a po 6tich rokoch som uvidela prve tmave ciarky az vcera a to som neverila ze som ale neriesim a nehladam ziadne priznaky a okrem obcasnej bolesti ako na ms a plnsich prs nemam nic :D

fialka1318
28. jún 2019

@marlenka222 🙂 to si dobre napisala :D ja na seba ani nekukam poctivo dodrzujem vsetko co mi lekarka povedala aby bolo vsetko ok 🙂 a aj ked ma nieco zaboli to vzdy prevazi radost mat babo a nato zabudnem 🙂

ivca88
28. jún 2019

@fialka1318 je, aspoň kúsok pozitívneho v takto pomaly chorej téme.
Gratulujem ❤

fialka1318
28. jún 2019

@ivca88 jasne len ja som ju chcela vypocut ked mi pisala preto som si s nou pisala sukromne spravy ale zacala som mat divny pocit ze ci je snou vsetko ok akoze bez urazky lebo stale pisala to iste a vselijake priznaky ake asi ani v tehotenstve na zaciatku nemozu byt :D nwm sice kazda to ma inak ale aj tak tale hovoria ze sa ma testovat az po ms a ne pred :D ja som mala mat vcera tak som sa testla ako mi povedala v car a bolo to ok ziadne stresy :D a dakujeeeeeeeeeeeeem sa tesim ako male dieta ❤❤❤❤❤

fialka1318
28. jún 2019

ked si date jej nick tu na modreho konika ako ste na diskusiach do hladaj kolonky tak tam vam vybehne tolko tem co ma zalozene ze normalne na umretie 🙂 ja jej tiez babo prajem ale proste neriesi to ako normalne zeny ze beha po lekaroch ale cez internet 🙂

Tu začni písať odpoveď...

Odošli