Môžem byť znova tehotná?

mimi2567
17. jún 2021

Ahojte babenky😊 pred asi dvoma troma týždňami som potratila bola som v 5tt a ani v nemocnici ani lekárka má neupozornili že nemôžem mat pohlavný styk minimálne mesiac a áno bolo to moje prvé tehotenstvo😃po asi troch dňoch sme spolu spali a praskla nám guma potom sme spolu spali a zas a zas asi pár krát po tyždny som začala cítiť to čo pri prvom tehotenstve a spravila som si test zen ukázal že som prvom az druhom týždni😕na druhý deň som šla k doktorke a tá má skontrovala ale povedala že nič nevidí povedala sestričke nech mi zoberie krv a tam mi povedali o deň že mám mierne zvýšené Hcg a povedali že mám prísť znova na krv podľa vás môžem byt tehotná ???za odpoved budem veľmi vďačná 😊😊

barus26
17. jún 2021

@mimi2567 podľa mna to môže byt ešte hcg z predchadzujeho tehotenstva.. vyčistila si sa sama alebo si bola na kyrete?

patka06
17. jún 2021

Mierne zvýšené hcg môže byť ešte po predchádzajúcom potrate, tvoje telo sa ešte nedostalo do "normálu", aby si znova otehotnela

bagre
17. jún 2021

no ak by to aj bolo tehotenstvo, tak po týždni by si necítila všetky príznaky. Nemožné to nie je, ale v tomto prípade sa mi na to všetko zdá málo času. Styk mať ak sa cítiš dobre môžeš /5tt je málinko/ len keď sa vráti cyklus do normálu tak sa ľahšie orientuje... 😉 to hcg pôjde podľa mňa dole

mimi2567
autor
17. jún 2021

@barus26 bola som na kyrete

mimi2567
autor
17. jún 2021

@patka06 doktorka sa tvári zvláštne keď má pozerala a hovorila že už mám všetko zahojené len keď jej povedala aby mi zobrali krv znova tak sa zatvárila divne jak keby sa jej tam niečo nezdalo

mimi2567
autor
17. jún 2021

@bagre ako nehovorím že všetky príznaky zas nie ale myslím tie že som začala oveľa viac jesť a moje nálady sa mi menia zo sekundu na sekundu a to som mala aj prvom tehotenstve take ako teraz ale vnútorný hlas mi hovorí že ten test neklame

jaskolka
18. jún 2021

Po tak krátkom čase nemôžeš ani mat príznaky nového tehotenstva, aj podľa mňa ide len o zostatkove hcg.

amelie2017
18. jún 2021

Podla mna je to este zostatkove hcg, ja som mala prve biochemicke, a este 3 tyzdne po ms mi vychadzal pozitivny test, kym hcg uplne nekleslo.

petamich
18. jún 2021

ak ti digitalny test ukazal 1-2 tyzdne znamena to 1-2 tyzdne od oplodnenia a pises, ze si 2-3 tyzdne od kyretu - to nejako nevychadza, pred tym mala prebehnut ovulacia, pripocitaj si 5-7 dni kym vajicko doputuje do maternice a zacne sa produkovat HCG - ono mi to matematicky nejako nevychadza - to by si otehotnela hned pomaly v den cistenia a kde vtedy este mala stihnut prebehnut ovulacia 🤷‍♀️ preto sa skor priklanam k tomu, ze je to zostatkove HCG

mimi2567
autor
18. jún 2021

@petamich no skôr sa prikláňam k tomu prvému týždňu a pár dni lebo už druhý test mi to potvrdil a doktorke sa nezdalo že mám mierne trosku viac zvýšené hcg v krvi a preto povedala sestričke že nech mi zoberie krv

bagre
18. jún 2021

@mimi2567 daj potom vedieť 😉

tajly
18. jún 2021

@mimi2567 skor to bude zostatkove hcg, ja som sa cistila 6 tyzdnov, kym mi hcg kleslo na 1… ale kto vie 🤷‍♀️

deanalla
18. jún 2021

@mimi2567 urcite zostatkove hcg...moze sa pomalsie znizovat. Ja som mesiac po kyrete a stale este mam, zo mna uz sa dr. smeje, ze ja musim vo vsetkom ist mimo tabuliek

julie19
19. jún 2021

Ahoj, ja som potratila v 6tt, vyčistila som sa sama, krvácať som prestala 1.2. manžel mal následne narodky a 4.2. sme sa spolu vyspali a potom ešte 8.2. ... myslela som že tak krátko po vyčistení neotehotniem a tak som čakala koncom februára ms, ktorá už neprišla 😅 v novembri som porodila ... takze možné to je... ALE rovnako je možné že je to aj zostatkové hcg... takze zrejme ti neostáva nič iné len čakať a uvidis či bude hcg stúpať alebo klesať ... držím palce nech to dopadne podľa tvojich predstav 🤞

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre