Môžem otehotnieť z kvapôčiek lásky?

enigma7
14. dec 2012

Mamicky aka je pravdepodnost ze mozem otehotniet z kvapociek lasky? ;) unikne to pri kazdom sexe... my ked s partnerom mame predohru a vzdy mu pomaham a ked to trva dlho tak mi uz nedovoli aby sme mali sex lebo vraj mohlibubehnut kvapocky lasky ;) ale akosi sme si nedali pozor a ja som neriesila ;) babo este chceme ale mali sme sex a tiez som mu pomahala a vsimla som si ze nieco mu uslo ale neriesili sme to a sex sme mali ;) a mala som aj ovulaciu...

sisaha
14. dec 2012

@enigma7 otehotniet mozes, ale aj nemusis 😉. K tvojej sprave vo fotoblogu (lebo odpoved mi nejde pridat): meno muza by som si na telo nedavala tetovat..... 😉

enigma7
autor
14. dec 2012

sisaha
A z akeho dovodu??? My tahame 4 rok o chvilu a partnera akeho mam ja nenajdem siroko daleko ;) vie upratat navarit obimat ma lubit a co viac potrebujem ;) my jeden bez druheho nevieme byt. No mozno to raz olutujem ale momentalne to tak necitim ;)

sisaha
14. dec 2012

@enigma7 no, povedzme, ze ked s nim budes 20 rokov a stale budes s nim, tak si ho daj vytetovat, ale po 4 rokoch? 😅 No,, v kazdom pripade, je to tvoja vec, ale ja by som to nikdy neurobila...Zatial vie navarit, upratat a objat ta, neskor to moze robit inej (ale aj nemusi), ty stretnes dalsieho pana praveho, ktory tvojim tetovanim nemusi byt prave nadseny... 😀

enigma7
autor
14. dec 2012

sisaha
Preco by som mala v zivote niekoho stretavat ineho??? Nezalezi na tom kolko rokov sme spolu! Dolezite je ze sme spolu a milujeme sa ;) to by som mohla povedat aj o dietati a svadbe ;) a moj muz taky nieje on by nas nedal a viem o com hovorim kazdy je kurevnik a uchyl ale o nom to povedat nemozem ;) a keby som mala robit taketo zavery tak s nim ani nejsom a nezakladam si ani vztah!

sisaha
14. dec 2012

@enigma7 precitaj si tuto temu https://www.modrykonik.sk/forum/rodinne-problemy/myslela-som-ze-sa-mi-to-nemoze-stat/ Ja netvrdim, ze kazdy chlap je kurevnik a uchyl.., ale ja by som za ziadneho ruku do ohna nedala...Vidiet, ze este skusenosti nemas... 😉 Aj tvoj chlap si necha vytetovat tvoje meno na svoje telo?
Ale nechcem to uz dalej rozoberat, lebo to nesuvisi s temou. Skus radsej poriesit, aby sa ti dalo reagovat na kratke spravy vo fotoblogu..

enigma7
autor
14. dec 2012

sisaha
Dakujem za radu ;) zvazim podla seba ;) takych tem tu je ajjajjaj ;) nie kazdy chlap je kurevnik ;)

domin85
15. dec 2012

@enigma7 K otazke temy: Ano, da sa, poznam taky pripad, ale je to skor vynimka takto otehotniet.
A neda mi nepovedat, citam konverzaciu so sisaha, preslo mi hlavou ze je krasne v dnesnej dobe, ked si kazdy nechava zadne dvierka pootvorene, vidiet, ze existuje niekto kto ani neuvazuje ze by veci mohli byt inak. Jednoducho ze svojmu chlapovi a vasmu vztahu absolutne veris, je to krasne 😉

enigma7
autor
15. dec 2012

domin85

By si neverila kazdy to tu denno denne cita muz ma podvadza ma milenku pise si s koleginu ;) alebja nemam najmensi dovod aby ma klamal citim ze na Vianocd budu asi zasnuby ;):teda myslim dufam nechapem o co jej islo ale ja hho uz nejaky ten cas poznam a je tobten najkrajsi poklad aky som stretla. Nehadame sa milujeme sa a mame krasneho syna ;) ked sa bbude mat nieco stat sa stane ale ja viem ze on taky nieje ;) a dakujem ;)0

domin85
15. dec 2012

@enigma7 Tak drzim prstiky nech to dopadne podla tvojich predstav s ty zasnubenim ;)
Ono, podla mna nejde niekomu o nic, kazdy je len prilis opatrny alebo sa sam popalil a viac neveri. A prave preto sa mi zda tak krasne zrazu vidiet, ze niekto ma tak nadherne cisty vztah s uplnou doverou 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre