Možno sme v tom

nikus20
18. nov 2013

Baby kedže čakám že cez víkend mi MS nepríde aj príznaky mám..tak som sa rozhodla 🙂 že každá z Vás ktorá má nejaké tie príznaky alebo čakáte že budete v tom najbližší čas tak sem kľudne napíšte a spolu sa budeme držať a veriť si že teraz sa to už podarilo 🙂a informovať sa a i skúsenosti si napísať 🙂)

fidela86
23. nov 2013

@eri28
@kikinka59
@wenka25
@nikus20
Ahojte kocky, precitala som si vase prispevky, ja som na tom bola podobne ( tyzden pred MS pobolievanie v podbrusku, ktore trvalo zhruba cely tyzdne ale bolo to len take slabunke...) MS mi meska 2 dni dnes- rano som si robila test, kedze som v kutiku duse dufala, ze sa mozno podarilo, no test je snehobiely....je pravda, ze posledny mesiac som mala MS na 33DC (co je dnes), tak neviem, ci to vobec mozem brat, ci mi "meska"...Kazdopadne, asi ak by som bola, tak uz by mi to test ukazal dnes rano...taka som z toho znechutena...lebo doposial som nemala ziadne priznaky a teray...neviem, kde sa pozabudla ta MS do kelu....drzte sa, nech sa vam dari viac, ako mne...

kikinka59
23. nov 2013

Eri28Ahoj no veď tak som aj krvacala slabo ked som tu písala a teraz už nič...no tak dúfam ze to bude to..veľmi po tom túžime..myslíš ze si môžem spraviť test ? Či mám počkát do ms.ale je to na,zblaznenie tak dlho čakať ..

kikinka59
23. nov 2013

@eri28 ahoj.no vtedy jak som tu písala tak som slabo krvacala a teraz už nič.myslíš ze sa,zadarilo?mám skúsiť kúpiť si test ked mam ešte 11, dni do.ms? Môže mi už ukázať test?

lene27
25. nov 2013

@fidela86 mne sa stalo to isté pred dvoma týždňami, z príznakov mi chýbali len citlivé prsia a aj tak nič z toho... na 4 deň meškania MS došla. Tak som si teraz povedala, že tento mesiac idem sledovať bazálku a výtok, lebo už vôbec neviem, kedy mám ovulku... keďže za posledných 9 mesiacov sa mi MS už 3x o týždeň sama od seba posunula, čo sa mi predtým nestalo. Viem presne, aká sklamaná si bola. Ja som bola strašne rada, že test ukázal slabého ducha v deň, keď mala prísť MS a potom to sklamanie... Daj vedieť, či MS došla. Držím palce.

fidela86
25. nov 2013

@lene27 ano, dosla, asi pred hodinou presne...

lene27
26. nov 2013

@fidela86 to mi je ľúto, ☹ hlavne žiadne negatívne myšlienky. Koľko sa snažíte?

evita123
26. nov 2013

AHOJTE devcata..... ani si nepamatam, kedy so na forum pridala nejaky ten riadocek.....ale tato tema mi nedala 🙂 potesili ste ma vytvorenim temy, ktoru prezivam... resp.chcela by som.... uz nejaky cas sa pokusame o druheho drobca, zatial v 🙂 sak neuspesne....kazdy mesiac dufam , ze "to" nedostanem...taktiez aj teraz cakam, ze 28.11.obidem "na sucho"... kiezby.... kocky vsetkym vam drzim palce ... tuto temu budem sledovat, aby som vas svojou troskou aj ja povzbudila...

helulik
26. nov 2013

tak sa teda pridam aj ja.. 🙂 tiez taj tuzobne ocakavam , ze MS nepride... :D mam este par dni...ale aj spinim...tak netusim, ci to ma byt...ci nie...skoda, ze tu nemam gynekologa...lebo som sa prestahovala, tak sa musim k nejakemu pridelit... 🙂 ale drzme si vsetky palce...lebo trpezlivost ruze prinasa...v nasom pripade, male deturence prinasa... 🙂

eri28
28. nov 2013

@kikinka59 mozno ano, jedine kebyze beres antiku tak to je zradne, ked zabudnes tabletku mozes krvacat hoci kedy, ja som mala iba 2 dni slabe krvacanie v case menzes a prsia ma stale bolia ale test bol negativny, cize poriadna hormonalna nerovnovaha u mna asi 😝 ...

evita123
28. nov 2013

Babyyyy dnes to mam dostat......dufam, ze nic take sa neudeje.... 🙂

kikinka59
28. nov 2013

@eri28 no praveze ja antiku vobec neberiem.. tak uvidime o tyzden na mikulasa ze co :D

majka_3
28. nov 2013

@evita123 aaa test si neskusala? 🙂

evita123
28. nov 2013

@majka_3 moja netrpezlivosť je síce veľká a pokušenie test urobiť ešte väčšia, ale neviem, či má význam robiť testík už teraz,... všade sa hovorí či píše, že by mala menštruácia aspoň tri dni meškať, inak vraj test nič neukáže...Neviem, čo je na to pravdy.

majka_3
28. nov 2013

@evita123 u kazdeho to je ineee....niekto testuje skor ako mrcha pride a ukazu sa // sice v podobe ducha ale ukaze...ja som testovala den ako mi meskala a bola tam uz druha palicka..sice slabaaa....ale bola 🙂 vid.foto.a to je 25citlivost nerobeny z ranneho mocu 🙂
pozeraj len prvu foto... druhy robeny ked meskala 2 dni 🙂
cize ja uz by som testovala 😅 😅 😅 😅

lene27
28. nov 2013

@majka_3 Maji, to máš tohto mesačné? či staršieho dáta?

sakira33
28. nov 2013

@nikus20 cau ja som prezila to iste tak viem o com hovoris moj anjelik mal 2 roky 8 mes

nikus20
autor
28. nov 2013

@sakira33 och bože :( nie mi to ľúto :( ale hore sa nám majú lrasne a pozerajú sa na nás a dávajú na nás pozor

majka_3
29. nov 2013

@lene27 nieee 😀 to mam s prveho tehu 😉

lene27
29. nov 2013

@majka_3 som si myslela. 🙂 a tohto mesiaca to vidíš ako?

majka_3
29. nov 2013

@lene27 😀 nijako..myslim si že nič s toho 🙂 .. ty? 🙂

evita123
29. nov 2013

mrcha 1 den meska.nedalo mi to,urobila som si test.bola iba jedna \

lene27
29. nov 2013

@majka_3 tak posnažili sme sa, ale či z toho niečo bude, to neviem. MS má byť až 10.12...mám pocit, že to je tak strašne ďaleko. Dovtedy by som stihla napísať aj nejakú knihu... 🙂

evita123
30. nov 2013

Kočky mrcha mi mwska druhy den, z toho sa naozaj tesim, ale z dnesneho negativneho testu mi je smutno 😢

sakira33
2. dec 2013

@nikus20 nedokazem sa stym vyrovnat boli sme na seba naviazani nemam chut ani zit

ludka1009
4. dec 2013

ahojte kocky.My sa s manzelom snazime uz 2 roky od posledneho tehotenstva ktore skoncilo v 9tt.od vtedy nie a nie zadarit sa.sice zistili mi zvyseny prolaktin a nieco zo stintnou zlazou ale uz mam vysledky v norme.teraz sme sa posnazili s manzelom a cakam kym mi dojde mrcha.mala by dojst teraz cez vikend.prsia mam ich naliate a akosi sa zacsili,trochu pobolievanie v podbrusku a sem tam navaly tepla.test si musim urobit az ked mi bude meskat aspon tyzden pretoze aj 1x ked som si robila test co mi meskala mrcha 3 dni mala som ho negativny a az po tyzdni meskania mi ukazal testik //.uz aby presli tie dni aby som si konecne mohla spravit test aby som vedela ci bude pekny darcek pod stromcek pre rodicov,ktori tuzia bo vnucatku.dam vediet ako som dopadla ci to bude pozitivna sprava alebo negativna ako doteraz.

jankatrnka1
4. dec 2013

ahojte dievcata, paci sa mi tato tema a tiez troska prispejem, mne posledna menstruacia meskala 2 tyzdne, testy som mala asi 5 alebo 6 vsetky negativne, potom som dostala MS ale len taku 2dnovu a testy su stale negativne(2), podbrusko obrovske uz viac ako mesiac vkuse a BT stale okolo37,5. Som z toho troska zmatena, poruchy cyklu som nikdy nemala, cystu nemam. ale po predposlednej menstruacii som krvacala o tyzden zas. tak bud mam nejaky problem alebo sa na mne priroda riadne blazni. jasne ze pojdem k lekarovi ale vzhladom nato ze som bola pred mesiacom mi je trapne tam ist zas tak este pockam. a vsetkym co sa pokusate o babatko velmi drzim palce, a ked to prave teraz nevyslo tak si pockame kym nebude pocate pod tou najstastnejsou hviezdou 🙂

leren1
4. dec 2013

Pridam sa aj ja...my s manzelom sa pokusame uz rok a zatial nic,tiez mam priznaky kazdy mesiac a nic...vzdy sklamanie,uz som sa snazila na to nemysliet a vypustit z hlavy ,ale to sa neda...dnes by sim mala dostat MS a este neprisla,inokedy mam pred mrskou spinenie,bud hnede,alebo ruzove a teraz nic...iba dva tyzdne vytok,ktory nezapacha a je biely...sem tam ma pichne,ale nic strasne,prsia nebolia...tak neviem,neviem test somsi robila rano ale bola len jedna ciarka...dufam,ze nebude zas sklamanie a uz to vyjde,pijem alchemilku druhy mesiac,vitamin E aj s manzelom,a kyselinu listovu...inak ms mam vzdy presne na 28 den presne...to by bol darcek k vianociam,pre muza a rodicov 🙂 drzte palceeee,drzte sa

eri28
5. dec 2013

@leren1 ako si dopadla, testla si si ?

leren1
5. dec 2013

@eri28. Urobila som si vecer dalsi,a zas len jedna.uz meska dva dni,tak estecpockam,ale dala som si poharik cerveneho a je mi strasne divne cela sa tocim...este krize ma bolia,ale inak ani naznak prichodu MS...pockam este 😉
A ty ako?

emka1402
5. dec 2013

Ahojte dievčatá 🙂 páči sa mi táto téma🙂 tak sa zapojím a budem to tu sledovať 🙂 s manželíkom sa snažíme o bábätko od augusta (zatial to je dosť krátky čas ale aj tak 🙂 ) nejako sme sa teraz posnažili, mala som bolesti v podbrušku, občas mi bolo zle a naposledy som mala aj taký biely výtok (čítala som že je to jeden z príznakov tehu) ale už aj ten zmizol, tak teraz neviem, testovať zatial nechcem, lebo je nato pomerne skoro, nasledujúcu MS mám mať 16.12., tak asi vydržím či príde alebo nie 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre