Musia sa vždy objaviť tehotenské príznaky?

nikolabulkova
24. okt 2014

Ahojte dievcata.Chcem sa poradit.Musia sa vzdy objavit tehotenske priznaky?

misskate1
24. okt 2014

Nemusia. Snáď len vynechanie menštruácie

nigguska
24. okt 2014

Nemusia. A dokonca aj ms moze byt pocas prvych cyklov,ale je to skor vynimocne ako caste.

margaretka
24. okt 2014

Ani pri prvom ani pri druhom som nemala ZIADNE tehu priznaky doslovne ziadne...az kym mi nezacalo trosku rast brusko okolo 10tt

lalaboo
24. okt 2014

tak ja som som mala dokonca aj ten menzes 🙂 a brusko vyhoplo az po 20.tyzdni...

nikolabulkova
autor
24. okt 2014

Ani prsia vas neboleli?🙂

zdena12345
24. okt 2014

ja som sa citila ako pred klasickou menstruaciou a cca 5 dni po planovanej menstruacii priznaky odozneli- potom som mala zdravotne problemy-hematomy v 6 a 9tyzdni takze vtedy ma bolelo brucho ale inak nic a od 12 do 14t som par krat zvracala. to bolo vsetko🙂 zo zaciatku. neskor take tie bezne problemy s hmotnostou, krce, chrbtica...

moni244
24. okt 2014

mne keby nevynechal menzes ani by ma nenapadlo, ze som tehu, neboleli ma prsia, nebolo mi zle, nebola som unavena, proste nic, cele tehotenstvo bolo ukazkove, aj porod lahky, no jedna basen

sheila72
24. okt 2014

nie, mne nedošiel menzes až v 12.tt a nemala som žiadne príznaky 🙂 ani zvracanie alebo chute, nič...

nikolabulkova
autor
24. okt 2014

Tak ste ma potesili lebo idem na krv az buduci tyzden a test si nechcem robit🙂bude to mesiac od poslednej menstruacie

nikolabulkova
autor
24. okt 2014

Lebo ja som pred 2mesiacmi potratils v 6tyzdni a v tom tehotenstve ma boleli prsia tak preto sa pytam lebo dufam a verim ze cakame babo🙂

bonaqa2013
24. okt 2014

pri 3 tehu som nemala ani nevolnosti, ani ma neboleli prsia, nič žiadne príznaky. K lekárke som išla len tak, že čo sa robí, nič mi nie je, tehotná by som nemala byť, lebo ten moj tvril že on má všetko pod kontrolou, len mi akosi meškal menzes Ani som poriadne nevedela koľko - mám v tom poriadny neporiadok. Výsledok, podľa lekárky 14tt, a podľa sona robeného v ten deň 15tt. v súčasnosti dcéra chodí do 1 triedy.

ivetoy
24. okt 2014

NIE

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre