Myslíte, že môžem byť tehotná?

lilly19
8. aug 2006

Ahojte potrebujem veľmi vašu pomoc. Pred týždňom som začala chodiť schalanom s ktorým som mala tri krát nechránený pohlavný styk ale on nikdy nedospel k vyvrcholeniu. Mohla som i napriek tomu otehotniet? prosim vas pomozte mi

zuzu1122
2. júl 2016

ahojte zienky, poprosim vas, co je podla vas toto? je to kanalik? alebo pozitivny test. vdaka za odpoved.

sibalka21
2. júl 2016

@zuzu1122 ved tam nic nieje

zuzu1122
2. júl 2016

@sibalka21 klikni si na fotku aby sa ti zvacsila, je tam viditelny pasik, len neviem ci to nieje kanalik.

zuzu1122
2. júl 2016

takto to mozno bude lepsie

alex49
2. júl 2016

nič, to je iba miesto kde má byť tá palička, ale nie je

sibalka21
2. júl 2016

@zuzu1122 kedze je to dost tazko vidiet a je to aj tenke tak to bude len kanalik... Ty musis vediet aku to ma farbu nazivo

looola
2. júl 2016

@zuzu1122 daj originálnu fotku bez úpravy

zuzu1122
2. júl 2016

@alex49
@sibalka21
@looola
zienky, ja som len chcela vediet, ci zblbol test alebo sa nieco deje. mam 20 mesacnu princeznu a posledne dva tyzdne mi je zle. dostala som menstruaciu ale trvala len necele dva dni, napriek tomu nevolnosti pretrvavaju, tak som len chcela vediet nazor ci to co vidim je ciarka alebo je to len kanalik, kde ma byt testovacia ciarka. nic viac nic menej. potrebujem vylucit ci su nevolnosti z mozneho tehotenstva alebo je to nieco zavaznejsie. niesom clovek co s kazdou blbostou hned uteka k doktorovi.

zuzu1122
2. júl 2016

@alex49 dakujem, to som iba chcela vediet, ci to moze takto ukazat len to miesto, cize ten kanalik 🙂

sibalka21
2. júl 2016

@zuzu1122 aj mne je uz dva tyzdne zle, kramy maju prist zajtra, sice som dnes testovala ale test ukazal negativny..... myslim ze to moze byt aj z tej kolisavej teploty.... aspon podla mna, lebo nevolnosti pretrvavaju ale ziadne ine priznaky nemam..... dufam ze len z toho tepla :D

gabikamicka
2. júl 2016

@zuzu1122 take spekulacie nefungujú
Ked mas byt tehu budú poriadne čiary bez úpravy fotiek ale na
Dennom svetle ci uz pod lampou
To je iba kontrolná čiara kde sa ma zafarbit

alex49
2. júl 2016

aj ja som mala teraz krátke a tehotná určite nie som, síce ostatné príznaky nemám, ale bude to z tepla 😀

gabikamicka
2. júl 2016

Ahojte kedy mam testovať mam 8 dni pred ms neviem sa dočkať skúšali sme babo po nevydarenom tehu som 3 tyzdne ☹️ doktor nakazal skúšať dva tyzdne od ms

gabikamicka
2. júl 2016

Opravujem sa po ms 2 tyzdne 😅

zuzu1122
2. júl 2016

@sibalka21 dufam, ze to je len z tej teploty, v poslednom case je toho na nas vela a navyse vo februari som zistila, ze som tehotna ale na zaciatku siedmeho tyzdna to nedopadlo dobre...

zuzu1122
2. júl 2016

@gabikamicka nemyslim si, ze pises pravdu... tehotenstvo sa nemusi na teste okamzite ukazat silnymi ciarami, jedno babo uz mam tak trosku o tom nieco viem a ja nicim nespekulujem... len som chcela vediet nazor niekoho ineho 🙂

butterfly333
2. júl 2016

nechápem prečo ked tam nič nieje to každé hned dáva do negatívu, negatív ukáže aj kanálik

gabikamicka
2. júl 2016

@zuzu1122 tak kolko si od menstruaci tej dvoj dňovej
Mala si tiez tak ?
No ja nechcem uraziť ale duchov som mala na teste a tehotna som nebola
Alebo lepšiu fotku urobiť skús

gabikamicka
2. júl 2016

@zuzu1122 a neviem ci to moze byt taká krátka ms lebo ja som mala len ruzovy vytok a nedobre to dopadlo moje prvé tehu

zuzu1122
2. júl 2016

@gabikamicka vcera dnes skoncila a predvcerom zacala, dva dni mi trvala... aj to som dostala o den skor... aj u nas to zle dopadlo v marci... skoncilo to na zaciatku siedmeho tyzdna, ale tak co uz.. poplakala som si a s tym uz nic nenarobim..

zuzu1122
2. júl 2016

@butterfly333 toto je presne to co som chcela vediet, ci moze negativ ukazat len kanalik, nevedela som to, lebo na tom teste je nieco a nevedela som co to je, preto som to len hodila do negativu a poprosila som tu o nazor... toto bolo prvykrat co som to urobila..

gabikamicka
2. júl 2016

@zuzu1122 tak ja posledný den 9. Tyzdna spontalne tabletky mi musel dat doktor vôbec som nekrvacala tiez uz sa pohýnam vpred myslim pozitívne a snažiť sa ďalej .,.. Tak neviem vyzkusaj o tri dni test uz by malo Stupnut hcg ale to uz ked tak tehu by si bola 5 tyzdne cca
Ja neviem kedy testnut

sibalka21
3. júl 2016

@gabikamicka presne ako pise zuzu, vobec nemusis mat silne dve ciarky na teste a urcite ani mat zena nebude ked testuje napr. 2 dni po vynechani MS.... A pokial ty chces mat silne ciarky tak najskor testuj az o dva tyzdne, pokial ti nepride MS... Mas 8 dni do MS, cize nejak nechpame naco sa to pytas... Je to este strasne skoro

gabikamicka
3. júl 2016

@sibalka21 ja tyzden po vynechaní uz som mala silne čiary
Testovať skor mam kvoli tomu ze mi to doktor povedal kvoli tomu žeby mi vedel naordinovať lieky cim skor kvoli minulému potratu ta ze tak neviem ci si lekárka alebo si odrodila stovky zien no mohla si trosku menej provokatívne napísať a myslim lepšie zájsť k doktorovi predsa to mate na Slovensku zadarmo vyšetrenie ja musim za každé vyšetrenie platiť 60€ nikto mi to nepreplatí preto k nemu nechcem ist zbytočne ak nebudem tehotna preto sa pýtam pre ten test ďakujem

gabikamicka
3. júl 2016

@sibalka21 a myslim ze tyzden po oplodneni mi test ukáže ak ten clearblue digitál ukazuje 1-2 tt tehotenstva čiže mohla byt aj iná odpoved

sibalka21
3. júl 2016

@gabikamicka coze? ja som ti to napisala uplne normalne nechapem o co ti ide? clovek ti povi ze ked mas 8 dni do ms tak ti test nic neukaze, bola som dva krat tehotna cize asi viem viac o testoch ocividne ako ty... Sak naco sa teda pytas ked aj tak sa urazis ked ti clovek nenapise to co chces pocut :D :D :D ..... Ved logicky pokial ti nemeska MS tak nezistis ci si tehotna lebo je to proste SKORO.... Sak sprav si test ale na 99percent bude negativny bo mas len par dni od ovulacie.... Ani clearblue ti urcite nic neukaze, pouzivala som ho cize viem ako funguje.. Na obale pisu skor ako na vynechanu MS ti neukaze vysledok... Ale sak ked nechces radu tak tu nepis....

sibalka21
3. júl 2016

@gabikamicka ocividne ty mas odrodenych niekolko deti a vies lepsie..... ked neberes normalnu odpoved od cloveka co ti chce poradit

gabikamicka
3. júl 2016

@sibalka21 😅😅😅 no dobre tak urcite pockam Lebo potom sa len sklamem ja len ze som uz Strasne nedockava neposedna ja by som chcela vsetko raz dva 😅 dakujem za radu no 😂 vsak tyzdne uz Nieje vela no ja len ze sa bojim zas potratu vies ci nahodo sa to nezopakuje preto by som chcela cim skvor 😞

sibalka21
3. júl 2016

@gabikamicka ale sak to je jasne, to aj ja som bola ale fakt radsej vydrz lebo zbytocne budes sklamana... Ja som tiez potratila a strasne som sa druhy krat bala ale vsetko bolo ok a doktor povedal ze je mala pravdepodobnost ze sa to znovu zopakuje, pokial si zdrava a nemas ziadne problemy... Proste babo nebolo v poriadku tak odislo.... Radsej vydrz ale ked nevydrzis radsej si kup nejaky lacny test a ked budes mat istotu ze ti naozaj meska ms tak si kup ten clearblue (kedze neni najlacnejsi) ... vela stastia

gabikamicka
3. júl 2016

@sibalka21 je to hnusne no asi budem musela byt kľudna
Rada sa tu bavím s babami lebo mi dodávate energiu a spokojnosť doma sa nebavím o tom snikym tak aspon Vám sa mozem zdôveriť no ďakujem velmi pekne aj Tebe vela stastia

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre