Myslíte, že môžem byť tehotná?

lilly19
8. aug 2006

Ahojte potrebujem veľmi vašu pomoc. Pred týždňom som začala chodiť schalanom s ktorým som mala tri krát nechránený pohlavný styk ale on nikdy nedospel k vyvrcholeniu. Mohla som i napriek tomu otehotniet? prosim vas pomozte mi

alexko33
30. aug 2016

@mius86 ovulacia sa ti mohla posunut a tym padom sa ti posunie aj menstruacia,a menstruacia moze meskat aj z choroby

zuzanka3381
30. aug 2016

@mius86 Ahoj. My sme sa s manželom snažili o dieťa tri roky a nedarilo sa nám nikdy. Potom mi zistili problémy so štítnou žľazou. Mávala som MS halabala. No po nasadení liekov sa MS upravila. Aj keď nie presne na 28 dňový cyklus, ale upravilo. Lieky som brala asi pol roka, teda Euthyrox 25. Tehotná som ostala ani neviem ako, aj tak malá dávka mi stačila na to, aby som otehotnela. Ak si brala nejaké antibiotiká, môže byť, že kvôli tomu ti mešká. Pokiaľ som brala Euthyrox, tak MS som mávala každý mesiac aj ovulku. Teraz už ich neberiem, a už mi jeden mesiac MS vynechala. Neviem, akú máš ty presne chorobu ŠŽ, ale ja mám autoimunitné ochorenie ŠŽ. Vďaka tejto chorobe som nemohla otehotnieť tri roky. Po nasadení liečby som ostala tehotná do pol roka cca. Takže sa určite testni a určite by som šla na kontrolu ku endokrinologičke. Možno ti treba vyššie dávky liekov, možno môžeš byť tehotná, ktovie. Pokiaľ si len dávate s mužom pozor a nemáte žiadnu ochranu, nikde nie je napísané, žeby si nemohla ostať v tom. Kľudne mi môžeš napísať, pokecáme 🙂

mius86
30. aug 2016

@alexko33 dakujem 😉 ovulaciu som mala cca 2 tyzdne dozadu. nepamatam presne, ale viem ze bola, lebo vtedy ma vzdy bolia vajecniky 1 den. mam to kazdy mesiac. Len ja kedze sa liecim na stitnu zlazu a nahodou by som bola tehotna, tak to musim hned riesit so svojim endokrinologom aj gynekologom. vzdy mi to prizvukuju, ale neplanujeme druhe dieta momentalne, ale kedze mame nechraneny styk, tak je tam nejake to %, že mozem byt, aj ked takto fungujeme uz skoro 10 rokov a zatial sa nam to nestalo. mne len ide hlavne o tom, ze ci je mozne, ze ovulacia bola, ale menstruacia nie? znepokojuje ma aj to, ze ze ja dostanem bolesti a hned na to aj ms, ale teraz mam bolesti uz od piatku, ale len take, ze pride odide, nic hrozne a tak som to mala aj pri 1. tehotenstve. inak ziadne priznaky ine. no uvidim. pockam do zajtra a hlavne sa opytam manzela, ze co si mysli 🙂

mius86
30. aug 2016

@zuzanka3381 ja mam znizenu funkciu stitnej zlazy a beriem l-thyroxin 75 uz vyse roka. kontrolu som mala teraz 19.8.2016 a dalsiu mam mat niekedy do roka, kedze vysledky mam v norme a nechal mi davku liekov ako beriem teraz. brala som antibiotika aj minuly cyklus a tam mi meskala 3 dni. teraz som brala tiez a meska mi asi 4 dni. tak uvidime. mam chronicku anginu a pravdepodobne budu musiet ist mandle von, tak uvidim. pockam do zajtra a pre istotu urobim aj test 😉

kvetka6390
30. aug 2016

Ahojte pisalA som tu pár dní dozadu menštruáciu som mala dostať až okolo 5septembra prišla my v nedeľu jeden deň som mala silné krvácanie dnes už som mala hnedý výtok a len také slabe krvácanie pričom m sa mavam prv re dva dni silné potom už slabe a teraz nič čo to môže byť ? Nestresujem nestalo sa mi to este

sibalka21
30. aug 2016

@kvetka6390 moze to byt hocico, ale kludne ti mohli prist aj o tyzden skor... pokial nemas ziadne problemy neriesila by som to

sikuliacka
30. aug 2016

Ahojte babeny chcela som spytat, ktora z vas brala duphaston?? Ja som ho brala z juna na jul na 15 den od zacatia menzesu..... To iste aj z jula na august dostala som vzdy na 25 den cyklu mrchu.... Posledny som dobrala z toho jula na august a dostala som mrchu.... uz po prichode mrchy som duphaston nebrala...A teraz ho uz neberiem pred menzesom na 15 den a menzes mi meska.... Je to niaka vada alebo vynechalo to aj niektorej z vas po uplnom vysadeni duphastonu??? Alebo to moze byt tehotenstvom???

kvetka6390
30. aug 2016

@sibalka21 nestalo sa my to ešte vždy mavam pravidelne pred 3 týždňami som mala sex potom ms dva krát pichlo do vajecnika brucho má bolelo tak ako pred ms v nedeľu prišla a dnes už nič

alexko33
30. aug 2016

@mius86 sprav si test 🙂

looola
30. aug 2016

@sikuliacka Duphaston sa berie od 15 do 25.dňa cyklu, mimo to nie

angela5
30. aug 2016

Preco sa vlastne berie duphaston na 15 cyklu? Nemal by sa brat po ovulacii? Kazda zena ju ma inokedy ci sa mylim? Ved ak sa nasadi predcasne moze zablokovat ovulaciu a tym padom znemoznit otehotnenie..

sikuliacka
30. aug 2016

Ved ja som brala od 15 dna cyklu a na 25 den som vzdy dostala.... Ale ja som sa chcela spytat ako to je uz ked nebere zena duphaston uz mesiac a mala jej prist mrcha a neprisla ci to je sposobene vysadenim lebo sak po liecbe by mala byt pravidelna myslite ze som twhotna???

aduskatt
30. aug 2016

@angela5 tiež som toho názoru.........

sikuliacka
30. aug 2016

@looola mne kazala doktorka napocitat si od zacatia menzesu 15 dni a na ten 15 den dat si duphaston rano a vecer..... Takto mi to vzdy vyslo ze som dostala menzes na 25 den cyklu.... Takto som to jedla z juna na jul a z jula na august co som vzdy dostala mrchu ale teraz uz neberiem z augusta na september a mrcha mi meska..... Ja som len chcela vediet ci to je tym ze som duphaston vysadila alebo je to tym ze mozem byt tehotna kedze sa uz dva roky snazime a nic plus beriem nosifol rano a vecer..... Ze ci mate niekto skusenost ako to je z mrchou po uplnom vysadeni duphastonu....
A u lekarky som bola a bohuzial tu je take zdravotnictvo ze ma surovo odmietla vysetrit

xixiximyxi
30. aug 2016

@mausy21 tak a dnes mrcha sa dostavila po 13 dnoch uz som sa tesila ze sa rano otestujem ci budu dve ciarky 😢ale tak ako mozeme sa zaciat snazit odznova. .. a uz zacnem merat aj BT a aj ovu testy. .. cakanie sa skoncilo ...

elly23
30. aug 2016

Ja som brala v minulosti duphaston a mne meskala menštruácia po vysadeni a tehotna som nebola, mne aj po vysadeni hak co som brala pred 4 rokmi mi meskala 2 mesiace a tiez som tehotna nebola. Potom sa mi cyklus ako tak upravil a posledne 4 mesiace mam uplne rozhadzany cyklus, raz mi pride na 43 den, potom na 53, potom zase na 59...teraz z nicoho nic mam pocit hrce v krku, vcera som mala krce v podbrusku aj dnes som tak citila brucho, ale trochu menej a prsia ma zacala strasne boliet, kramy som mala 2.8. a strasne by som spala, chcem babo no neverim, ze by som bola tehotna a pride mi to skoro testovat, co myslite?

mausy21
30. aug 2016

@elly23 urcite nie je skoro rano testuj😊😊😊

elly23
31. aug 2016

@mausy21 skusim az zajtra rano, musim najprv kupit testy 🙂 rano ma aj trochu pichlo v podbrusku, neviem mna zvyknu boliet prsia pred menstruaciou cca dva tyzdne pred, ale postupne a teraz sa to objavilo nahle, zo dna na den

xxxxxnnnnn
31. aug 2016

Ahojte,

dnes uzamykáme túto 797 stranovú diskusiu. Všetky problémy, otázky, tehu testy ohľadom možného tehu vkladajte do novovzniknutej diskusie https://www.modrykonik.sk/forum/som-tehotna/som-tehotna-52/

Adminka fóra

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre