Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Na koľký DC Vám vyšiel pozitívny TT?

claudinocka
21. dec 2018

Ahojte žienky, chcem opýtať na koľký deň cyklu ste mali už pozitívny tt (hoci len ducha a ktorým tt ste sa testovali ), popripade aj dĺžku cyklu ?? Za odpovede veľmi pekne ďakujem.
Chápem, že po vynechaní menštruácie je testovať sa naistejšie, ale zvedavosť je silná, to mi isto date mnohé za pravdu 😊.

kvecinka321
21. dec 2018

@claudinocka mne vyšiel prvý duch 10dpo, v mojom prípade to bolo 22dc a ms som mávala nepravidelnú.. niekedy 14 niekedy 31 dni.. nemala som ovulaciu a posledný cyklus zázrakom a vďaka včelej materskej kašičke prišla 🙂 záleží kedy si mala ovulaciu, niektoré majú hneď po ms niektoré v strede cyklu a niektoré ku koncu, ba dokonca sú ženy ktoré ovuluju počas ms 🙂 treba si to odsledovať, je to fajn že aj spoznal svoje telo ako reaguje.. 🙂 a potom keď budeš vedieť robiť testy hoci už aj na 10dpo 🙂 držím palce ✊🏻

hennyinnsbruck
21. dec 2018

Mne stale na 10dpo...cykly som mavala 32-36dnove..ano chapem ta, skusat mozes od ca 8 dpo.

som_ponorka
21. dec 2018

Pri prvom tehotenstve 9 dpo a pri druhom už 29 deň cyklu a dĺžka môjho cyklu je rôzna, to je na samostatnú diskusiu 😂

comika
21. dec 2018
claudinocka
autor
21. dec 2018

Ďakujem všetkým za odpovede. 😁

pininka
21. dec 2018

@claudinocka ja si sledujem roky ovulaciou takže viem pri všetkých kedy som ostala tehu a kupovala som si testy ktoré ukážu čo najskôr tehu a vždy mi ukázali.

dajulka01
21. dec 2018

32DC... Ale uz sa ukázala veľmi výrazná druhá čiarka

claudinocka
autor
21. dec 2018

Testy mám s citlivosťou 10, akurát, že dnes som už 27 DC (11 DPO), a cyklus mám nepravidelný, priemerne 32 dní.
Na teste ani náznak druhej čiarky (domýšľať si ju nejdem 😉 hoc by som rada), testovala som sa dnes ráno. Tak asi ešte počkám 2-3 dni s ďalším a ak ani ten, tak je šanca na druhý mesiac :D ...

Ďakujem všetkým za reakcie a prajem príjemné prežitie Vianočných sviatkov.

barbora_t
21. dec 2018

27dc a cykly som mavala tak 31-32 dnove 🙂

claudinocka
autor
21. dec 2018

@barbora_t Ďakujem, dúfam, že sa nám čoskoro podarí

barbora_t
21. dec 2018

@claudinocka drzim palceky!❤

claudinocka
autor