Najskôr pozitívny, teraz negatívny test. Čo sa deje?

kvetinkova9
13. sep 2012

Dobry vecer, velmi by som Vas chcela poziadat o vysvetlenie resp. radu. Posledny menzes som mala 19.8., ovulaciu (potvrdenu) 1.9. vtedy zrejme doslo k oplodeniu. V sobotu t.j. 7 dni po ovulacii som si robila test vysiel pozitivne, potom druhy v pondelok a tiez bol pozitivny. Este v ten den som bola u svojho lekara kde mi bola odobrana krv na zistenie gravidity. Vysledok bol pozitivny aj ked sestricka mi povedala ze je to velmi velmi skoro. Dnes som si robila test len tak pre zaujimavost a vysiel negativne. Mohlo sa nieco stat? Alebo vysledky predtym mohli byt nejakou nahodou falosne pozitivne. Prosim velmi pekne o radu, som velmi znepokojena.

lenka.s
13. sep 2012

skus dalsi test, alebo chod na dalsi odber k lekarovi .. hlavne nestresuj a nepanikar, mysli pozitivne a drzim palce 😉

bianca
13. sep 2012

myslim ze pre pokoj duse by si si mala spravit este jeden test uplne inej znacky ako testy predtym.

piacere
13. sep 2012

Bol to kvalitný test? Nebol chybný? Ukázal kontrolnú čiarku?
Lebo ak áno a teda vyšiel negatívne, tak pravdepodobne išlo o biochemické tehotenstvo.
Je mi to ľúto.

Ale jasnú odpoveď ti dá až vyšetrenie u lekára... na tvojom mieste by som zašla na pohotovosť, nech ťa skontrolujú.

rachel36a
14. sep 2012

ja možné. že išlo o biochemické tehotenstvo, väčšina žien o tom ani nevie lebo jej tak skoro neberú krv, len potom dostane silnejšiu mrchu, takto končí možno aj 50% tehotenstiev... zájdi k lekárke...

vlocka33
15. jan 2013

ahoj ako si dopadla?

zuzana_23
22. mar 2013

@rachel36a mne sa stalo presne co si tu ty napisala mam velmi silnu menstruaciu moze to byt nejako nebezpecne citala som nieco ze sa moze jednat aj o mimomaternicove teh. mam navstivis lekara ked mi skonci menzes??? dakujem za odpoved

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre