Nechránený sex - mám užiť tabletku po?

vikkkkkky6
9. feb 2019

Ahojte baby, chcem sa opýtať či môžem byť tehotná ak som mala 8.2. (Včera) nechránený sex a neurobil sa do mňa. Mám použiť tabletku po ak dieťa ešte nechcem?

tosomja
9. feb 2019

Namiesto 30eurovej tabletky si kup knihu o ludkom tele a rozmnožovani. A v lidli predavaju 12ks kondómy. 😉

lucka12399
9. feb 2019

@vikkkkkky6 boze kolko rokov mas? Ked sa do teba neurobil tak asi nebudes tehotna ...

bona
9. feb 2019

@vikkkkkky6 trosku to postrada logiku,že dieťa nechceš a zároveň sa nechránis..🤦🏽‍♀️ Ale ok..nepíšeš,v akej fáze cyklu si (plodne,neplodné dni),či máš cyklus pravidelný alebo nie..takze toto je taká otázka..môžeš byt tehotná? Keď intímne žiješ a nechranis sa,vždy môžeš byť..tak keď tak tabletku po si pre istotu daj a do budúcna porieste s partnerom antikoncepciu...🙄

korunka1
9. feb 2019

Preččcccccčo? Vie mi niekto vysvetliť prečo?
16 ročná si to rozdáva a to bez ochrany a potom chce rady. Chod sa učiť štrikovať a nie je@ať, na to máš ešte čas.
Sorry,už sa mi nedá slušne reagovať. 😞😤😦

veronikaszabova
9. feb 2019

@tosomja palec hore ;)

tosomja
9. feb 2019
renca0403
9. feb 2019

Neurobil sa do teba ale aj tak existujú tzv. kvapky lásky. Čiže potom je už na tebe či to chceš riskovať alebo nie. Ak máš 16 tak radšej tabletku po aj keď je to riadna chémia. A ak si vo vyššom veku a bolo to cez neplodné dni myslím, že sa nič nestane.

danielahamar
9. feb 2019

nevedomosť zabíja, si dávaj pozor, môj ty boh, toto je doba😨 dofrasa, to ako vyzerá nahé telo si viete všetky deti vygoogliť, ale to ako sa robia deti ani jedno🤐

katka13katka
11. feb 2019

@vikkkkkky6 nebudes tehotna,nabuduce treba pouzit kondom

katwenka
1. aug 2022

@lucka12399 muž počas styku vylučuje tekutinu ktorá môže obsahovať aj spermie, takže ak samotný ejakulát išiel aj mimo, môže sa to stať.

lavender94
Autor odpoveď zmazal
Zobraz

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre