Nechránený sex na 9. deň cyklu, meškanie menzesu a tehu príznaky

tinka1234567
23. máj 2020

Ahojte, mali ste niektorá podobnú skúsenosť? Mali sme nechránený sex v 9.den cyklu. Meškalo mi to 3 dni a mala som tehotenské príznaky ale 2.den meškania bol test negatívny. Dnes ráno som dostala menzes ale krvácanie je úplne slabé a krv je svetlá. Môžem byť aj napriek tomu tehotná?

sandrika1986
23. máj 2020

Skus si potom spravit test.

s_a
23. máj 2020

Aj ja som mala niekdy prvý deň ms slabý a druhy silný a niekedy hneď prvý den silný.. Uvidíš zajtra.. Možné je všetko ale nikto ti tu nepovie ci si alebo nie si tehotná

sara07
23. máj 2020

ano všetci to označuju za neplodne dni ale pravda je taká že ano môžeš byt tehtoná a mohol ti prist slaby menzes ako tehotenské priznaky tak skoro no neviem ako u koho , test si si robila priliš skoro, no ak ti nepride buduci mesiac je to jasne

tinka1234567
autor
23. máj 2020

Ja viem ze nikto mi tu nepovie ci áno či nie.. Len či náhodou niektora nemala podobnú skúsenosť a bola tehotná nakoniec.. Raz som už prekonala mimomaternicove tehotenstvo tak trocha sa toho bojim

nini1010
23. máj 2020

Boze to su take ale take zbytocne temy a otazky!naco?sprav si test a hotovo vies ci si ci nie.

tinka1234567
autor
23. máj 2020

@nini1010 test mi nevyšiel na test môže byť ešte skoro.. A myslím ze témy si tu môže dávať kto chce aké chce, či budú pre niekoho zbytočne alebo nie 🙂

kitycat
23. máj 2020

Neviem ci si tehotna, ale si rozhodne blba...nepremyslat pipinou by neslo???

tinka1234567
autor
23. máj 2020

@kitycat myslím ze si tu môže písať kto chce čo chce.. Co tak odpoveď k téme? Ci všetkým ktorých príspevky sú podľa teba nezmyselné napíšeš ze si blbé?

kitycat
23. máj 2020

@tinka1234567 pisem svoj nazor lebo si zalozila diskusiu a moj nazor je aky som napisla. Kazdy den je tu duskusia ci moze byt nejaka tehotna lebo mali nechraneny sex...nemas 15 predpokladam aby si nevedela ake su moznosti ochrany

Predsa ak nechces otehotniet tak sa chranis...este by bolo fajn napisat nam ci sa do teba spravil to by nam ako tak pomohlo v teoriach...kym nebudete mat na kondomy drz kolena pri sebe

tinka1234567
autor
23. máj 2020

@kitycat mame na kondómy ale chvalabohu ich nemusíme používať a otehotnieť práveže chcem 😉a nehľadám tu teórie ale podobné skúsenosti

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre