Negatívne testy a meškajúci menzes. Som tehotná?

arabelaa
16. mar 2012

Dobrý večer... chcela by som sa s vami poradiť... menštruácia mi mešká vyše 2 týždňov a nikdy sa mi to nestáva... mám len akýsi žltý výtok.... som stále unavená... ale nič ma nebolí a nezda sa mi žeby som mala nejako citlivé prsia... ani zle mi nebýva... a robila som si 3 testy a boli negatívne myslíte si žeby som bola napriek tomu tehotná? dakujem za odpoveď

nibiru
16. mar 2012

@arabelaa skor moze ist o hormonlanu poruchu alebo cystu navštivila by som gynekologa nech ta vysetri po 2tt meskania by tet urcite ukazal ci tehotna si!@arabelaa

slniecko2
16. mar 2012

@arabelaa urcite chod ku gynek. ale podla mna mozes byt aj tehotna- ja som tiez pri tretom bola hrozne unavena, nemala som napate prsniky a ani mi nebolo hned zle az cca po 3-4 tyzdnoch a vytok moze byt aj z nejakej mykozy ale to neznamena ze nemozes byt tehu- chod radsej ku lekarovi,ale neviem ak ti testy nic neukazuju, ci sa to da zistit z krvi alebo ta posle na sono, lebo obvykle posielaju na sono az v tretom mesiaci (aspon myslim). Inak sa potom pridruzilo, ze som citila neskutocne zapachy zo vsetkeho a hlavne z chleba a samo potom prislo absolutne nechutenstvo.

kika72
16. mar 2012

@arabelaa mne meškala tiež asi 2 týždne a všetky 3 testy mi vyšli negatívne...a bola som tehotná...mala som nízku hladinu HCG...okrem únavy som nemala žiadne príznaky tehotenstva...určite by som zašla k lekárovi, zoberie Ti krv alebo urobí ultrazvuk a potvdí alebo vylúči tehotenstvo...alebo objasní príčinu meškania menštruácie...

mataharyy
17. mar 2012

@arabelaa Já si dělala asi deset testů a všechny byli negativní až v 5tt byl první pozitivní 😅 Takže těhotná být můžeš, ale nemusíš... 😅

arabelaa
autor
17. mar 2012

dakujem vám za odpovede 🙂 ... no dnes mi už prišla 🙂 takže to bude asi v pohode... len mi to prišlo také zvlášne bo mi nikdy nemeškávala... mala som ísť teraz v ponedok ku gyn. ale kedže som ju dostala tak to odložim na neskor 🙂

arabelaa
autor
17. mar 2012

a ešte sa aj tak spýtam... myslíte si že mám ten žltý výtok riešiť?... ja som si myslela ze keby to bol nejaký zápal bolelo by ma niečo ale nič...