Nehoda. Môžem byť tehotná?

danculik
15. júl 2010

Ahojte chcem sa opytat, mam menstruaciu uz 8-smy den. Teda vcera bol osmy den a uz som nespinila ani nic, doslo k pohlavnemu styku, kde sa stala nehoda 🙂 rano na to, t.j. dneska som zacala znova krvacat. Chcem sa opytat, mozem v takomto pripade otehotniet?...aka je pravdepodobnost ze budem tehotna?...

latvia
15. júl 2010

mozne je vsetko, ale v tvojom pripade skor nepravdepodobne.pockaj si na dalsiu menstruaciu, ak bude meskat, skoc ku gyn.na krvne testy.

maja22
15. júl 2010

Danculik, každý cyklus je jedinečný, aj keď má žena pravidelný menzes, môže sa stať, že v nejakom mesiaci nastane výnimka a sa jej to posunie nejakým smerom, buď príde ovulácia skôr alebo neskôr. (To sú tie prípady, že žena má roky napr. 32 dňový cyklus, spolieha sa na to, ale stačí nejaký väčší stres, choroba, nejaký výkyv a môže dostať menzes aj na 45 deň alebo na 23... Môže byť plodná dva týždne po menzese, na tretí týždeň aj hneď na 7 deň... Dá sa to zistiť sebapozorovaním, najzákladnejšiu informáciu nám poskytuje hlien.) Pokiaľ si nezaznamenala žiadny pocit klzka, hlienu, cítila si celý deň "suchá", tak by si mala byť v neplodnom období. Nie som lekár, neviem, čím všetkým mohlo byť spôsobené krvácanie. Takže je ťažko odpovedať, aká je pravdepodobnosť, že budeš tehotná, všetko závisí od toho, v akej fáze cyklu sa práve nachádzaš...

cmulinko
15. júl 2010

moj nazor na tuto vec je presne to,ked spojim odpoved latvie a maja22...takze hlasujem a suhlasim s oboma. 🙂

pancake
15. júl 2010

ak nechces otehotniet chod svojmu gynekologovi nech ti pichne injekciu. ak ti to je jedno, pockaj tyzden-dva a sprav si tehu test. 😉
mozes byt tehotna a aj nemusis. 🙂

brisilda
15. júl 2010

tak podla mne test ti o tyzden nic neukaze ja som bola tehu a ukazalo mi to az ked mi menzes neskal 😉 cize skor robeny test by som nebrala vazne jedine ze vyjde pozitivne 🙂 ty si bola 8 DC spermie v tele vydrzia maximalne 4 dni takze sanca ze otehotnejes je vysoka 😒 ale ber to tak ze 50 na 50 😉 niekedy zeny mavaju ovulaciu skor inokedy neskor tu na fore ti bohuzial nikto neda jasnu odpoved ci si tehotna proste musis iba cakat a dufat 😒

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre