Neviem či som v tom

margar
10. jan 2020

Ahojte, viem že e takýchto tém je tu už veľa ale chcela by som vedieť váš názor. S priateľom sme mali 30.12.2019 nechránený pohlavný styk a dal ho do mňa s tým ze mal trochu spermií na ňom a neuvedomil si to. Stalo sa to deň po MS. Posledné dni pociťujem pichanie v bruchu aj v okolí pupka, bolesť v podbrušku ako pred MS, bolesť v krížoch, divné tlaky v bruchu, a každé ráno ma preženie a neviem co si mam o tom teraz myslieť. Chcela by som vedieť váš názor či môžem byť tehotná alebo nie a keď tak nejaké rady.

danielinaa
10. jan 2020

@margar test si neskusala? Teoreticky 11 den po styku by uz mohol ukazat aspon slabu ciarku ak by si bola tehu.

ukulela
10. jan 2020

@margar záleží, kedy mavas ovuláciu. Ak posunutý, tak áno, môžeš byť v tom. Ale rovnako to môžu byť príznaky práve ovulácie. Čo my vieme .... Pri nechránenom sexe treba vedieť, že vždy riskujes ...

danielinaa
10. jan 2020

5-6 den cyklu uz zvyknu mnohym zenam zacinat plodne dni, kedze ovu byva 12 DC (samozrejme nie vzdy, pisem vseobecne), spermia moze vynimocne prezit aj 5 dni a viac, takze kludne mozes otehu.

danielinaa
10. jan 2020

Kolko dnovy cyklus mavas a kedy si mala poslednu MS?

margar
autor
10. jan 2020

@danielinaa skúšala ale to bolo ešte skoro to som mala len 1 čiarku

margar
autor
10. jan 2020

@ukulela ovulácia mi vychádza práve na dnes

danielinaa
10. jan 2020

@margar podla kalendara ci merias bazalku? Lebo kalendarom moc never. Ovulacia sa moze posunut dopredu alebo dozadu. Ja mavam niekedy 12 DC a niekedy az 17DC ovulaciu. Viem presne lebo si meriam bazalku.

margar
autor
10. jan 2020

@danielinaa no cyklus mávam cca 30 dňový

danielinaa
10. jan 2020

@margar Najlepsie asi urobis ked vydrzis este tyzden pockat a zase si spravis test. Uz by mohol pekne ukazat.

margar
autor
10. jan 2020

@danielinaa no aj som si myslela len neviem co si myslieť o tom so sa vo mne deje 😀 som nervózna z toho 😀 snáď to nejako vydržím ešte ten týždeň 😄

danielinaa
10. jan 2020

Lebo kludne mozes mat teraz len ovu alebo si ju mohla mat posunutu, t.j. skor a tam uz moznost je aj otehu. Lepsie este vyckat a budes mat istotu.

danielinaa
10. jan 2020

Plus to mozes mat aj zo stresu. 🙂 A hlavne si necitaj kopu tem o priznakoch tehu, lebo ver tomu, ze nejake najdes, plus sa ti moze zo stresu omeskat menstruacia...dalsi stres...potom najdes na konikovi temu ze mala menzes a aj tak bola tehu, opat stres... Potom tema ze tehu aj napriek negativnym tehotenskym testom...a furt budes v strese. Radsej vyckaj este a bud kludna.

margar
autor
10. jan 2020

@danielinaa len ide o to ze toto som ešte nemala

margar
autor
10. jan 2020

@danielinaa ďakujem teda tak si počkám ešte aspoň ten týždeň

danielinaa
10. jan 2020

@margar nemala ale stres dokaze vela. Plus hoci si mala 100 cyklov rovnakych, kludne potom jeden moze byt iny.

margar
autor
10. jan 2020

@danielinaa veď samozrejme.... O týždeň sa ozvem a dám vedieť 😉

miadi
11. jan 2020

Ked mam typovat tak teho nie si. Skor mas zazivacie problemy zo stresu lebo sa stalo co sa stalo a viac sa sleduješ. Nabuduce sa skuste chranit. Prerusovana metoda je ok pre par ktoremu by neplanovane teho nerobilo problem, Je to zvlastne aby si chlap nebol vedomy ze mà na penise trochu spermii pred sexom. .

monika92
11. jan 2020

Skoro neni mne ukázal 6dpo.. toto čo popisuješ pichanie okolo pupka atd hnačka... to sú čreva ☺️

andreavelka2202
11. jan 2020

Ja som mala tie isté príznaky a mám stoho dvoch synov a po cca 2om týždňu keď som bývala dlhšie hore ma hlava bolievala 🙂 Čiže zamna si tehu 😉

margar
autor
11. jan 2020

@andreavelka2202 myslíš? Lebo ako dnes od rána mi ide hlavu roztrhnúť 😀a všimla som si ze mam aj brucho nafúknuté takže neviem no 🙂

margar
autor
Autor odpoveď zmazal
Zobraz

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre