Nové Pepino testy falošne duchujú

banderaska29
11. mar 2022

Ahojte kočky, možno pomôžem niektorej z vás vyvarovať sa sklamania alebo naopak šoku 😀

Chcem vás varovať pred novými Pepino testami, ktoré sú nejaká podivná šarža a podľa viacerích žien s rovnakými skúsenosti s týmito novými testami som sa rozhodla zverejniť túto fotografiu.

Vrchný test pepino rok 2020 - pozitívny a potvrdené tehotenstvo

Spodný test pepino marec 2022 - pozitívny ale tehotná som nebola. Druhý test bol dokonca silnejší, testy inej značky z rovnakého moču negatívne. Už mám po ms... Máte aj vy podobne skúsenosti s novými testami? Píšte 😒

nikitka87
19. jan 2023

Baby, ja som sem v decembri písala moju negatívnu skúsenosť na Pepino, kedy aj môj manžel vyskúšal test a vyšiel mu pozitívny. A predstavte si, že tehotná som 😊 čiže to že je Pepino pozitívny, neznamená hneď, že je to falošný výsledok. Falošný výsledok väčšinou vyjde po limite čiže po 1 minúte. Takže hlavu hore a ak Vám vyšiel pozitívny, vyskúšajte ešte o pár dní inú značku a uvidíte 😊

banderaska29
autor
26. jan 2023

@nikitka87 ahoj, gratulujem ti z celeho srdca 🙂 očividne ste aj s manželom tehotní ! kedže aj jjemu vyšiel pozit ! 😀

pipinka0509
27. jan 2023

Ahojte,ja som si robila včera poobede a bola tam čiarka dnes ráno už skoro nič.Ms meska

nikitka87
27. jan 2023

@banderaska29 ďakujem veľmi pekne ♥️♥️ áno bruško rastie poctivo aj jemu 🤣

nikitka87
27. jan 2023

@pipinka0509 skús iný test, mne ešte relatívne rýchlo ukázal test slniečko sa tuším volal, kúpila som ho v teta drogérie. Top test mi napr ukazoval negatívny, kým pepino a slniecko už boli pozitívne.

lucikee
4. feb 2023

Ahojte, čo si myslíte o tomto? Je to Pepino, žiaľ do drogerky aby som si kúpila druhy test som sa kvôli chorobe nedostala. Ráno ukázal len taku slabulinku čiarku,tak si vravím ze to je negatívne a neriešila som to. Teraz večer som to išla vyhodiť a ked som kukla,ciarka bola o dosť silnejšia. Kramy mam dostať až o 2 dni ale pri dcére mi to už tiež takto skoro ukázalo.. Pred týždňom som mala brutalne priznaky, take zvláštne pobolievanie,pichanie, bolestive bradavky a teraz sa cítim úplne normálne 😂😂 takže asi to bude fake, ci ??

ruby_
4. feb 2023

@lucikee ahoj, aj sa snazite o babatko? Lebo tie pepino stoja v 95% za prd… skus pockat kym dojde mrcha, teda ci dojde a potom kup radsej iny test. Drzim palce🤞

lucikee
4. feb 2023

@ruby_ skusili sme 😂 ale aj dceru sme išli len skúsiť a na šupu sa podarila. Teraz som mala take divne plodne dni že som ich ani nevedela dobre rozlíšiť,tak vôbec som si neni istá

lucikee
6. feb 2023

@ruby_ tak dnes som dostala kramy takze aj u mna bol falosne pozitívny 😞

ruby_
6. feb 2023

@lucikee to ma mrzi😔drzim palce o mediac🤞

macicka111
14. feb 2023

Mne dnes takto .a pritom 10 dní dozadu mala menštruáciu aj keď slabú

lucikee
15. feb 2023

@macicka111 podľa mna ukážu druhú čiarku aj z čistej vody 😂

bibuska2
17. feb 2023

Ahojte baby isto mňa tu veľa bab pozná moje testy atď... chcem sa s vami podeliť o moju skúsenosť pred 7rokmi sme sa začali s manželom snažiť o druhé bábo ,jednu slečnu už mám ma 9rokov vďaka Bohu za ňu 🙏❤️no stále to nešlo a tak sme sa rozhodli s milim že pôjdeme do centra v Košiciach prvé posedenie sme mali 18januara teraz ideme na druhé vyšetrenie 22.febuara no po prvom vyšetrení ja mám vysokú šancu otehotnieť akurát mám slabý syndróm pco a nábeh na cukrovku no manžel má slabo pohyblivé spermie že dôvodom toho že niesom tehotná je manžel kôli tomu zlému spermiogramu tak manžel užíval od toho dňa folandrol už má dobratu celú krabičku začal ju piť sice skôr ako sme sa dozvedeli o jeho výsledkoch no teraz momentálne sa ja cítim čudné ráno mám závraty v hlave bolesť žalúdka nechutí mi už ani cigareta máte neake skúsenosti s folandrolom mohlo by sa zadarit? ďakujem za pochopenie a normálne odpovede 🙂 prepáčte že som tu toho tak veľa napísala

snazilka_bio_mamka
27. feb 2023

Ahojte, funguje to tu ešte?? ja dnes takto.. pepino čiara, rapiclear nula bodov...

lucikee
27. feb 2023

@snazilka_bio_mamka pepino ti vyjde pozitívne aj z čistej vody 😵‍💫

banderaska29
autor
28. feb 2023

@snazilka_bio_mamka ahooj fungujeme jasne 🙂
bohužiaľ... odpoved asi poznas :(

luciannka83
28. feb 2023

@snazilka_bio_mamka toto je biely kanalik.

luciannka83
28. feb 2023

@snazilka_bio_mamka pri pozitivnom teste musi byt ciarka do ruzova. Ak je biela alebo do siva, je to len kanalik z testovacej zony. Mozno to metie.

snazilka_bio_mamka
28. feb 2023

Ahojte.. tak som skusila poobede, pepine duch a dr. max test sa mi niečo malo zda ale asi je to priliž malo na ducha.. čo myslite

snazilka_bio_mamka
28. feb 2023

@luciannka83 ono už na fotke bol po uschnutí, takže to vyzera, že je to kanalik ale čiarka bola ružová po namočení. ja už neverím fakt ničomu

sandy2796
28. feb 2023

@snazilka_bio_mamka na tvojom mieste by som skusila testnut ešte večer , mne večer ukazovalo silnejšie ako ráno alebo doobeda , ale vidno aj ma tom modrom slabú čiarku tebe ju je aspoň vidno ale ja som mala ešte slabšiu ale videla som ju a po 3 hodinách bola silnejšia

nikitka87
28. feb 2023

@snazilka_bio_mamka ja tam nieco vidim, aj na tom max teste 👍

lusyyy36
8. mar 2023

@banderaska29 mala som rovnake a boli naozaj pozitivne.

banderaska29
autor
8. mar 2023

@lusyyy36 to je super a velmi sa s tebou tesim, toto je ale skupinka pre baby, ktorým vyšiel pozitívne ale tehotne neboli.

banderaska29
autor
9. mar 2023

@snazilka_bio_mamka ahooj, až teraz pozerám tvoje testy. ja vidím ale aj na tom modrom nejaky náznak... ako si teda teraz na tom ? Robila si dalej testy ?

snazilka_bio_mamka
10. mar 2023

@banderaska29 potom mi začali duchovať aj iné testy, ale mala som biochemku ako vyšitú. Práve mi končia krámy.

lucka527
30. mar 2023

mne dnes takto ja sa ale modlim nech to je falosne pozitivne 🙄

lucikee
30. mar 2023

@lucka527 isto anoo 😂😂ja som mala silnejsie a bol to omyl

lucka527
30. mar 2023

@lucikee no bodaj by mam uz 3 deti posledne 5 mesacne dojcim a od rana som suca na psychiatriu.. tato diskusia ma zacina ukludnovat

snazilka_bio_mamka
31. mar 2023

@lucka527 skus inu znacku

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre