Objednávali ste si Clearblue digitálny test cez ebay?

niky21
10. feb 2014

Kočky videla som na Ebay Clearblue testy za dobru cenu, asi by sa nás našlo viac, čo by sme si objednali, neobjednáva niektorá? Ja som na to ľavá :-/ Ako ste s nimi spokojné ?

valeriap
10. feb 2014

Ahoj a no ja som kupovala v kauflande za 7e 🙂 podľa mna nájdeš aj v obchode lacný 🙂

cinkatko
10. feb 2014

@niky21 Ahoj, ja jsem ten test v minulem tehu pouzila a poprve mi vubec neukazal, ze jsem v tom a kdyz jsem si ho udelala o tyden pozdeji ukazalo se mi, ze jsem uz vice jak 3 tydny tehotna... Proste to je jen reklama a za tu cenu jednoho si muzes koupit 2 a s taky 99 procentni spolehlivosti.

pipinka3027
10. feb 2014

@niky21 ja ho kupujem v lekarni za 8 eur som s nim spokojna,raz mi ukazal tehu a bolo to super 😉

valeriap
10. feb 2014

@pipinka3027 Ahoj 🙂 je ich viac druhov však ? 🙂

pipinka3027
10. feb 2014

@valeriap no to netusim,ale ja len jeden druh kupujem 🙂

valeriap
10. feb 2014

@pipinka3027 🙂 no skúsim asi hľadať ale čítala som že digi test robí dosť často ducha :/ ja som tiež mala ...slabého ducha :(

pipinka3027
10. feb 2014

@valeriap digi tt ti neukaze ducha urcite,bud ti ukaze MINUS alebo + 1-2 a tak dalej 🙂

valeriap
10. feb 2014

Ja som mala schwanger ...nicht schwanger rozobrala :D na všetky časti a tam slabá ciarka... aj o tom pisali tu na MK 🙂

pipinka3027
10. feb 2014

@valeriap jaj no tak to je asi viac druhov 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre