Odrazu biely test, menzes neprišla

4. jún 2022

Ahojte MS som mala dostať 1.júna, mam ju ako hodinky. Neprisla tak som si urobila test, vyšli mi uz krasne 2 čiarky. Brusko sa mi zväčšilo aj cítim všelijaké take ťahy a tak…dnes som si len tak urobila druhy test značky Mamatest-ten isty ako predtym a len jedna čiarka. Moze to byt chybný test alebo co? Zneistila som sa teraz

mimi3008
4. jún 2022

3 dni ti meska MS a uz sa ti zvacsilo brusko???

0_0
4. jún 2022

Aké ťahy si akože cítila? :D

autor
4. jún 2022

@mimi3008 ano.. by si sa čudovala pri treťom tehotenstve ake vypuklé brusko dokaze byt😅

autor
4. jún 2022

@0_0 zistíš ked budes tehotna 😉

elizabet173
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
autor
4. jún 2022

@elizabet173 tak vidis, kazdy to ma inak asi.. ja mam zrejme oslabené svalstvo a tiez je pravda ze viac jem

0_0
4. jún 2022

A nemáš len plynatosť? Zväčšené brucho a ťahy sú dôveryhodne signály lebo 3-4 dni od meškajúcej menštruácie nemožno pozorovať nič z toho.
A ten test.. čo ja viem. Skus inú značku.

sense
4. jún 2022

Sprav si digi test a uvidíš. Ťahy by si cítiť mohla ale bruško z tehotenstva mat ešte nemôžeš ani keby to bolo 10tehu

kvetinka719
4. jún 2022

Buď chybný test… alebo príde ms a biochemické. Držím palce k chybnému testu 🫶🏻

autor
4. jún 2022

@elizabet173 take brusko som zvykla mat az okolo 15tt😅

jaskolka
4. jún 2022

Bola som 3x tehotná, a síce som mala bruško v takom 3 mesiaci už zväčšené, ale neexistuje, aby bolo zväčšené už pri 3 dnovom meškani menštruácie.Skôr ide o nafúknuté, nie tehotenske.
Ani všelijaké ťahy som necítila, možno jemné pichnutie občas, ako sa zväčšovala maternica, ale určite nie pri takom krátkom meškani.
Co sa týka bieleho testu mohol byť chybny, aj nemusel. Určite vieš ze na začiatku tehotenstva je to vždy také bud - alebo

0_0
4. jún 2022

Toto nie je tehotenstvo, ale zdravotný problém alebo zvýšený apetít.

elizabet173
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
autor
4. jún 2022

@0_0 z čoho som mala potom 1.júna dve čiarky?

autor
4. jún 2022

@jaskolka ale ved dobre, kazdy sa chytil len toho bruska nafúknuté nenafuknute 😅 ide mi o ten test ci hoci ked som tehotna niekomu vyšiel biely v 6tt 😌Dakujem krasne

0_0
4. jún 2022

Tehotná byt v kľude môžeš, ale tieto tvoje “priznaky” nie sú adekvátne na posúdenie toho či skutočne áno, pretože je to príliš skoro. Ako matka niekoľkých deti by si to mohla vedieť aj sama.
Skus iný test, keďže druhý bol zrejme chybný. Ak budeš mať pochybnosti choď na vyšetrenie.

autor
4. jún 2022

Baby klud.. tu nejde o plynatosť ci nazranost😅 neodpovedám uz na tieto otazky ohladom bruska.. mimo pointy. Ide mi o to preco bol v čase meškania test pozitívny a teraz je cisto biely hoci menzes neprišiel. Dakujem za odpovede k veci🙏

autor
4. jún 2022

@kvetinka719 Dakujem🙏❤️

elizabet173
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
autor
4. jún 2022

@0_0 tak bohužiaľ dieta mam len jedno…Dakujem pekne, skusim zajtra inú značku, verim ze to bude dobre 🙏

autor
4. jún 2022

@elizabet173 ok prečítam si o tom

0_0
4. jún 2022

Nie bohužiaľ, ale vďaka bohu.. mnohým sa nedarí ani to jedno.
Tak nech je výsledok akýkoľvek, buď vďačná za to, čo máš. 🙂

sense
4. jún 2022

Nemáš na náhodou foto testu?

autor
4. jún 2022

@0_0 jasne.. som.. inak by som sa uz zbláznila dávno, Dakujem za mile slova

autor
4. jún 2022

@sense toho bieleho? Ci značku potrebuješ?

alina765
4. jún 2022

Keď maš take brucho asi to budú trojčatá😅Hehe....
Ja keď som si robila test na 3.deň meškania bol, úplne negatívny až na 12.deň som mala koľajnice..
Buď bol chybný test,alebo sa jedná o biochemické tehotenstvo 😞..
Držim palce...♥️♥️

autor
4. jún 2022

@alina765 mam 32 dňový cyklus.. asi aj toto zaváži 😉 Dakujem😉 a trojčatá dufam, ze nie… to by moje telo nezvládlo

mondolina
4. jún 2022

a poslednú ms si mala normálnu? to ti brucho narástlo za koľko?

autor
4. jún 2022

@mondolina za 13 sekúnd ked to potrebuješ vedieť presne.. neries 😊

mondolina
4. jún 2022

ale veď sa pýtam normálne, či teda nemôžeš byť vo vyššom štádiu, vtedy už test neukazuje pozitivitu,
čo som napísala zle, sorry ako skoro jediná komunikujem normálne, a aj tak nie je dobre.
že či ti rástlo postupne, ale ok keď 13 sekúnd.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre