Odrazu biely test, menzes neprišla

4. jún 2022

Ahojte MS som mala dostať 1.júna, mam ju ako hodinky. Neprisla tak som si urobila test, vyšli mi uz krasne 2 čiarky. Brusko sa mi zväčšilo aj cítim všelijaké take ťahy a tak…dnes som si len tak urobila druhy test značky Mamatest-ten isty ako predtym a len jedna čiarka. Moze to byt chybný test alebo co? Zneistila som sa teraz

janai1
4. jún 2022

Na tvojom mieste by som šla okamžite k lekárovi... Pozitívny test vie vyjsť aj pri iných veciach ako pri tehotenstve a takéto brucho nemôžeš mať z tehotenstva po 3 dňoch meškania MS

ajsha123
4. jún 2022

Ja si myslím, ze nafúknutá z tehotenstva môžeš byť, nie je to tým, ze bábätko je také veľké, ale tie procesy v tele robia to veľké bruško... Ja som mala podobne, pri každom... Uz podľa zväčšeného bruška som tušila, ze som asi tehu....
Co sa týka testu, nie sú rovnaké... Určite vyskúšaj ešte inú značku testu. Ten druhy nemusel zachytiť tehotenstvo, ak si tehotná

nevenka
4. jún 2022

Ja som mala tiez taky pocit dole, pri kazdom jednom tehotenstve, hned, ako mala prist MS a neprisla, take akoby "opuchnute" ci co, napate, ine to volo ako pred MS. Ale to som si uvedomila az spatne. Pri prvom som si myslela, ze budem mat zas nejaky zapal, uz som nervy chytala, a to nebol zapal, ale tehotenstvo. Toto su velmi individualne pocity, kazda to vnima uplne inak.
Ale preco jeden test pozitivny a dalsi biely, negativny, to neviem. Urobila by som asi este 3-4 testy inych znaciek, ako sa poznam 😆

autor
4. jún 2022

@janai1 okamžite k lekarovi? Si v poriadku?

autor
4. jún 2022

@ajsha123 konecne niekto co ma taku istu skusenost😊 urcite skusim este iny test 😊

autor
4. jún 2022

@nevenka Ano kazdy to mame inak.. uz sa to ani nesnažím vysvetľovať lebo si idu svoje tie zeny…😊 cítim sa uplne tak inak. Ako v tehotenstve proste.. aj prsia veľké citlivé, neskutocny pocit hladu, cítim vsetko výrazne.. menzes neprišiel no.. som citala ze cim vyssi tyzden tak uz je toľko hcg ze nemusí ukázať test ale neviem co je na tom pravdy.. v pondelok kupim iny 😊

autor
4. jún 2022

@janai1 este mi povedz pri akých iných veciach vie vyjst pozitívny test nech poviem lekárovi

janai1
4. jún 2022

Rakovina 😉 niektoré nádory tiež obsahujú tkanivo ktoré produkuje HCG

autor
4. jún 2022

@janai1 mala som nechránený styk po menstruacii skoro kazdy druhy den.. v čase ovulácie kazdy den lebo sme boli na dovolenke,ozaj si myslis ze mam rakovinu preto mi vyšiel tehotensky test? Bože moj zena🤦‍♀️ Preventívne prehliadky mam absolvované minuly mesiac keďže sme sa chceli teraz zacat snazit o dieta 🤦‍♀️😉

autor
4. jún 2022

@janai1 to žene co ma pozitívny tehotensky test neblahozelas ale ju ľutuješ lebo to moze byt rakovina? S tebou musi byt utrpenie existovať, prepac 🙏

janai1
4. jún 2022

Ako myslíš 🤷‍♀️ sú to jednoducho dohladatelne informácie za to, že ty o tom nič nevieš ja nemôžem
Ja ta neľutujem ale hovorím ze na tvojom mieste by som šla k lekárovi 😉 ja ti to tehotenstvo doprajem o to nemusíš mať strach....
keby si bola tak veľmi presvedčená o tehotenstve nemáš potrebu o tom zakladať tému na koňovi

autor
4. jún 2022

@janai1 dobre.

kvetinka719
4. jún 2022

Až teraz čítam, čo sa to tu rozrudilo… jasne, že môžeš mat take bruško. Veď toto sú take individuálne záležitosti. Ja som mala v 5tt brucho väčšie ako kamoska v 20tt… v 7tt sa to znormalnilo. A držím palce 🍀

nevenka
4. jún 2022

@autorka inak neviem o tych teho testoch, ze by nemali ukazovat, ale hovori sa, ze v neskorsom stadiu, urcite to neplati o par dnoch meskania menzesu. Ja aom sa testovala aj tyzden a potom 2 tyzdne po meskani a kolajnice ako hrom, takze toto hned vyluc. Mozes si urobit este testy inej znacky z ranneho mocu alebo ak nepride menzes, tak ist k lekarovi na odber krvi na HCG.

ladyblcha
4. jún 2022

Podla mna ten prvy test nebol tehotensky, ale ovulacny. Uz viac bab sa splietlo v tom. (Niekedy im muz zle kupil)

autor
4. jún 2022

@ladyblcha obidve testy su z rovnakého balenia mamatest😉

autor
4. jún 2022

@kvetinka719 tak vies. Každá jedna je múdra.. nemozem mat a hotovo 😅 asi som nereálna postava alebo co 😅

autor
4. jún 2022

@nevenka Dakujem pekne za odpoved.. nerozumiem tomu ozaj… urobim este ak by neprišiel menzes alebo pojdem rovno k doktorke

maminkadeticiek
4. jún 2022

Jake brusko...Zduta si,s prepacenim- vyprdiet sa treba.Vetry v kombinacii s uvolnenim pozostatkov brucha z predchadzajucich 2 tehotenstiev,lebo ved "uz to nemusim stahovat,ved som tehotna"vyrobi brusko na pockanie.Namiesto polemizovania o nicom si si mala ist kupit dalsi test a mala by si odpoved.

lynda888
5. jún 2022

Ja mám túto skúsenosť a u mňa išlo bohužial o biochemické tehotenstvo. Držím palce, aby to nebol aj tvoj prípad.

autor
5. jún 2022

@lynda888 Dakujem pekne a kedy si začala krvácať potom?

autor
5. jún 2022

@maminkadeticiek hovori kto? Maminkadeticiek co sa ma modrom koniku pyta kazdu volovinu Jak nesvojprávna?

autor
5. jún 2022

Nestačím sa čudovať ake dokážete byt ženy hnusne a netolerantné.. to toto ma vychovávať ďalšie generácie?

maminkadeticiek
5. jún 2022

🤦‍♀️ Za pravdu utok?Gratulujem,inteligentna odpoved 👌

autor
5. jún 2022

@maminkadeticiek len som nadväzovala na tu tvoju prepac 😇

sense
5. jún 2022

Inak píšeš ze to bol mama test, ten tu už dávali žienky s dvoma čiarkami (testovacia bola slabá ale bola) a tehu neboli. Skus inú značku testu

autor
5. jún 2022

@sense Ok skusim urcite, Dakujem😊

zuzi0911
5. jún 2022

Bolo to biochemické...v čase ms mi ukázal negat...o 3 dní pozitív aj 4 deň a na 5 deň negativ, ,6 deň prišla ms...
Snáď to nebude tvoj prípad ja som aj spinila....

autor
5. jún 2022

@zuzi0911 😌😌😌 tak rafsej teraz ako neskor.. uvidim.. skusim ranný moč a iny test

gertys
5. jún 2022

Takze v den ms si mal test pozitivny a teraz s odstupom par dni uz negativny? Skus si urobit este jeden test ale pepino radsej nie. Ak by bol znov negativny mohlo ist o biochemick e a ms sa spusti behom par dni. Ak by neprisla ani tak asi by som sla k lekarovi ze co sa deje

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre