Odrazu biely test, menzes neprišla

4. jún 2022

Ahojte MS som mala dostať 1.júna, mam ju ako hodinky. Neprisla tak som si urobila test, vyšli mi uz krasne 2 čiarky. Brusko sa mi zväčšilo aj cítim všelijaké take ťahy a tak…dnes som si len tak urobila druhy test značky Mamatest-ten isty ako predtym a len jedna čiarka. Moze to byt chybný test alebo co? Zneistila som sa teraz

autor
5. jún 2022

@gertys áno presne tak. Dakujem ti velmi pekne za radu

ailiba
5. jún 2022

@mimi3008 moze mat brusko, pravdaze to nie je velkostou babatka, ale zvysenym progesteronom. Mne tri dni meskala ms a vyzerala som ako v 4.mesiaci. Pravdaze, bola som zduta, nie babo bolo take velke. Nikdy predtym som to nemala.

ailiba
5. jún 2022

Treba si este skúsiť iny test, podla mna.

viky173
5. jún 2022

niekedy aj pri cyste moze vyjst pozitivny test, to by vysvetlovalo aj to meskanie MS

kvetinkaaknitevk
5. jún 2022

Otras ženy aké ste …
Mila autorka skús urobiť ešte jeden a ak bude negatív asi slo o biochemické co má bude úprimne mrzieť a takéto veci by sa diat nemali :( kazdooadne verím že bol test chybný a budem ti môcť gratulovat 🙂 daj vedieť ako si dopadla ❤️

autor
5. jún 2022

@ailiba Ano nevravím ze brusko je z babatka.. ale nikdy som ani len taká zduta nebola😀😆 cvičím pravidelne a zdravo sa stravujem

autor
5. jún 2022

@kvetinkaaknitevk no čistá katastrofa tieto zeny.. myslim, ze si sami v zivote nedocene alebo sklamane.. neviem si to inak vysvetlit preco by šírili takuto nenávisť. Dakujem ti pekne, urcite dam vedieť♥️♥️

ailiba
5. jún 2022

Ano, ja som tiez mala predtym pidi brusko... No hormony robia svoje. Ale pri druhom som to nemala. Aj kamoska mala odrazu brusko a jej muz jej vravel, ze ci nie je tehu a ona mu na to, ze je to hlupost... Ale bola. Hormony su nevyspitatelne.

autor
5. jún 2022

Ahojte, bola som si kupit na odporúčanie test clearblue a tu je výsledok 😊😍😊 tak drzte prsty

autor
5. jún 2022

@ailiba presne tak.. kto nezažil, nepochopí veru.. mna vsetko dnu taha, pichá..

gertys
5. jún 2022

Takze slo len o chybny test. Gratulujem 🙂

autor
5. jún 2022

@gertys chybný veru.. strasne cudne mi to prislo. A Dakujem pekne ❤️

sense
5. jún 2022

Gratulujem...

autor
5. jún 2022

@sense ďakujem 😌

kvetinkaaknitevk
5. jún 2022

Juuuj tak sa teším 😍🤩🙏🏻 Clerblue je lepší digitálny ešte aspoň ti povie aj týždeň v ktorom si 😁

autor
5. jún 2022

@kvetinkaaknitevk ďakujem krasne; si velmi mila co sa casto tu na MK nevidí 😌 digitálny nemali v lekarni, tak aspon takto. Uz lej dobojovať do úspešného konca🙏🙏🙏

kvetinka719
5. jún 2022

Teraz som z toho ale jeleň, ten clearblue je pozitívny? Nemalo by na ňom byt aj druha čiarka, aby to bolo +? Ak nie, tak držím palce samozrejme 🍀🥰✊🏻

autor
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
autor
5. jún 2022

@kvetinka719 je to pozitívny test. Dakujem😊

sense
5. jún 2022

@kvetinka719 su aj take kt ukauuju ciarku nie plusko

kvetinka719
5. jún 2022

Takéto príspevky sa tak dobre čítajú. Vnútorná intuícia ti to napovedala 🍀 nech ke všetko v poriadku ✊🏻🫶🏻

autor
5. jún 2022

@kvetinka719 nic ine si neprajem momentalne.. Dakujem za podporu😍😍 ráno este dobre ale poobede mam brucho ako v 6tom mesiaci tak neviem ako dlho sa mi to bude dariť utajiť😅

hanicka45
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
autor
28. apr 2024

@hanicka45 to uz je skoro 2 rocna otazka 😏

mimi3008
28. apr 2024

Je to zaujimave, ked ozije vcelku stara tema. Tak sa pochval, ako to dopadlo? Mas chlapceka alebo dievcatko? Kolko uz ma? Nejak 15 mesiacov?

ailiba
28. apr 2024

@hanicka45 moze... Aj pred ms, ale lepsie je testovat az ked meska... Je to vacsia istota.

autor
28. apr 2024

@mimi3008 nedopadlo to dobre bohužiaľ 🥹

mimi3008
29. apr 2024

To mi je uprimne luto😪

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre